kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Author Synergy 2018

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Prosinec 2018

Klady:

Nízká hmotnost

Vysoká kvalita komponent

Zápory:

Vysoká cena

36 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské kolo Author Synergy 2018 je opravdovou špičkou mezi trekingovými a krosovými koly. Model ze sezony 2018 se pyšní ultralehkým karbonovým rámem, který váží pouze 11,5 kilogramu, což je opravdu nízká hodnota, která zajistí slušnou ovladatelnost. I další komponenty jsou vyrobené z kvalitních, odolných a lehkých materiálů. Musíte ale počítat s tím, že si za kvalitu připlatíte.

Parametr Tento produkt
Výrobce Author
Určení  Pánské
Materiál Karbon
Hmotnost (kg)  11,5
Modelový rok  2 018
Řidítka Dural

Hodnocení vybavení a komponentů

Opravdu vysokou hodnotu najdete při prohlížení parametru v kolonce počet převodů. Těch totiž kolo Author Synergy zvládne až 30. Nechybí ani odpružení přední vidlice a o perfektní brzdné reakce zejména při sjezdu z prudšího kopce se postarají hydraulické kotoučové brzdy.  

Parametr Tento produkt
Počet převodů  30
Odpružení vidlice  Ano
Brzdy  Kotoučové, hydraulické
Pedály Dural

Naše hodnocení a závěr

Pokud jste ochotní si při nákupu trekového kola připlatit za kvalitu, pak je Author Synergy 2018 modelem právě pro vás. Výborně ovladatelné kolo si zakládá na nízké hmotnosti a kvalitních materiálech. Prim hraje karbonový rám, díky kterému celý produkt váží pouze 11,5 kilogramu. Nadstandardní hodnotu najdeme sledujeme i co se týče počtu převodu – kolo s názvem Synergy jich má hned 30. Na pořízení takto kvalitního výrobku si ale připravte adekvátně vysoký obnos v peněžence. Pokud naopak hledáte nějakou dostupnější variantu, doporučujeme vám prohlédnout si i recenzi na kolo Alpina Eco C10 2016.

Další recenze

Kompletní porovnání