Recenze a srovnání Author Synergy 2018

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Prosinec 2018

Klady:

Nízká hmotnost

Vysoká kvalita komponent

Zápory:

Vysoká cena

36 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské kolo Author Synergy 2018 je opravdovou špičkou mezi trekingovými a krosovými koly. Model ze sezony 2018 se pyšní ultralehkým karbonovým rámem, který váží pouze 11,5 kilogramu, což je opravdu nízká hodnota, která zajistí slušnou ovladatelnost. I další komponenty jsou vyrobené z kvalitních, odolných a lehkých materiálů. Musíte ale počítat s tím, že si za kvalitu připlatíte.

Parametr Tento produkt
Výrobce Author
Určení  Pánské
Materiál Karbon
Hmotnost (kg)  11,5
Modelový rok  2 018
Řidítka Dural

Hodnocení vybavení a komponentů

Opravdu vysokou hodnotu najdete při prohlížení parametru v kolonce počet převodů. Těch totiž kolo Author Synergy zvládne až 30. Nechybí ani odpružení přední vidlice a o perfektní brzdné reakce zejména při sjezdu z prudšího kopce se postarají hydraulické kotoučové brzdy.  

Parametr Tento produkt
Počet převodů  30
Odpružení vidlice  Ano
Brzdy  Kotoučové, hydraulické
Pedály Dural

Naše hodnocení a závěr

Pokud jste ochotní si při nákupu trekového kola připlatit za kvalitu, pak je Author Synergy 2018 modelem právě pro vás. Výborně ovladatelné kolo si zakládá na nízké hmotnosti a kvalitních materiálech. Prim hraje karbonový rám, díky kterému celý produkt váží pouze 11,5 kilogramu. Nadstandardní hodnotu najdeme sledujeme i co se týče počtu převodu - kolo s názvem Synergy jich má hned 30. Na pořízení takto kvalitního výrobku si ale připravte adekvátně vysoký obnos v peněžence. Pokud naopak hledáte nějakou dostupnější variantu, doporučujeme vám prohlédnout si i recenzi na kolo Alpina Eco C10 2016.

Další recenze

Kompletní porovnání