Menu

Recenze a srovnání Author Synergy 2018

Doporučujeme Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Prosinec 2018

  • Nízká hmotnost
  • Vysoká kvalita komponent
  • Vysoká cena
36 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské kolo Author Synergy 2018 je opravdovou špičkou mezi trekingovými a krosovými koly. Model ze sezony 2018 se pyšní ultralehkým karbonovým rámem, který váží pouze 11,5 kilogramu, což je opravdu nízká hodnota, která zajistí slušnou ovladatelnost. I další komponenty jsou vyrobené z kvalitních, odolných a lehkých materiálů. Musíte ale počítat s tím, že si za kvalitu připlatíte.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Author

Určení

Pánské

Materiál

Karbon

Hmotnost (kg)

11,5

Modelový rok

2 018

Řidítka

Dural

Hodnocení vybavení a komponentů

Opravdu vysokou hodnotu najdete při prohlížení parametru v kolonce počet převodů. Těch totiž kolo Author Synergy zvládne až 30. Nechybí ani odpružení přední vidlice a o perfektní brzdné reakce zejména při sjezdu z prudšího kopce se postarají hydraulické kotoučové brzdy.  

Parametr Tento produkt
Počet převodů

30

Odpružení vidlice

Ano

Brzdy

Kotoučové, hydraulické

Pedály

Dural

Naše hodnocení a závěr

Pokud jste ochotní si při nákupu trekového kola připlatit za kvalitu, pak je Author Synergy 2018 modelem právě pro vás. Výborně ovladatelné kolo si zakládá na nízké hmotnosti a kvalitních materiálech. Prim hraje karbonový rám, díky kterému celý produkt váží pouze 11,5 kilogramu. Nadstandardní hodnotu najdeme sledujeme i co se týče počtu převodu – kolo s názvem Synergy jich má hned 30. Na pořízení takto kvalitního výrobku si ale připravte adekvátně vysoký obnos v peněžence. Pokud naopak hledáte nějakou dostupnější variantu, doporučujeme vám prohlédnout si i recenzi na kolo Alpina Eco C10 2016.

36 000 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Author Synergy 2018

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Author Synergy 2018

Author Synergy 2018

36 000 Kč Orientační cena