Menu

Recenze a srovnání Leader Fox Sumava 2017

Doporučujeme Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny ku výkonu
12 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské trekingové kolo Leader Fox Sumava 2017 je tvořeno hliníkovým rámem, který sice zaručuje dobré jízdní vlastnosti a aerodynamiku, je ovšem charakteristický nižší odolností vůči poškození. S tímto materiálem se váže i relativně nízká hmotnost modelu, 13,8 kg by nemělo nadělat průměrně fyzicky zdatnému jezdci absolutně žádné problémy s manipulací.

Parametr Tento produkt
Výrobce Leader Fox
Určení Pánské
Materiál Hliník
Hmotnost (kg) 13,8
Modelový rok 2 017
Řidítka Neuvedeno

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo je vybaveno 27 rychlostními převody, což lze u trekingových bicyklů považovat za nadstandard a značí to, že tento model je schopný přizpůsobit se leckterému terénu. Nezklame ani odpružená vidlice, která sice vyžaduje občasnou údržbu, ale odvděčí se svým uživatelům tlumením nárazů v těžším terénu. Kolo je vybaveno také kotoučovými brzdami, které znamenají spolehlivost a krátkou brzdnou dráhu a v podstatě jedinou jejich slabinou je také nutnost občasné údržby.

Parametr Tento produkt
Počet převodů 27
Odpružení vidlice Ano
Brzdy Kotoučové
Pedály Dural

Naše hodnocení a závěr

Kolo Leader Fox Sumava 2017 lze považovat za nadstandardně vybavené a vzhledem k jeho relativně příznivé ceně se může jednat o dobrou volbu jak pro začínající jezdce, tak pro pokročilejší cyklisty, což je také důvod jeho obsažení v našem žebříčku.

12 700 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Leader Fox Sumava 2017

Leader Fox Sumava 2017

12 700 Kč Orientační cena