Recenze a porovnání Leader Fox Sumava 2017 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Leader Fox Sumava 2017

Doporučujeme Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny ku výkonu
12 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské trekingové kolo Leader Fox Sumava 2017 je tvořeno hliníkovým rámem, který sice zaručuje dobré jízdní vlastnosti a aerodynamiku, je ovšem charakteristický nižší odolností vůči poškození. S tímto materiálem se váže i relativně nízká hmotnost modelu, 13,8 kg by nemělo nadělat průměrně fyzicky zdatnému jezdci absolutně žádné problémy s manipulací.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Leader Fox

Určení

Pánské

Materiál

Hliník

Hmotnost (kg)

13,8

Modelový rok

2 017

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo je vybaveno 27 rychlostními převody, což lze u trekingových bicyklů považovat za nadstandard a značí to, že tento model je schopný přizpůsobit se leckterému terénu. Nezklame ani odpružená vidlice, která sice vyžaduje občasnou údržbu, ale odvděčí se svým uživatelům tlumením nárazů v těžším terénu. Kolo je vybaveno také kotoučovými brzdami, které znamenají spolehlivost a krátkou brzdnou dráhu a v podstatě jedinou jejich slabinou je také nutnost občasné údržby.

Parametr Tento produkt
Počet převodů

27

Odpružení vidlice

Ano

Brzdy

Kotoučové

Pedály

Dural

Naše hodnocení a závěr

Kolo Leader Fox Sumava 2017 lze považovat za nadstandardně vybavené a vzhledem k jeho relativně příznivé ceně se může jednat o dobrou volbu jak pro začínající jezdce, tak pro pokročilejší cyklisty, což je také důvod jeho obsažení v našem žebříčku.

12 700 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Leader Fox Sumava 2017
Kamila Lorenzová má téma kol na starosti v naší redakci už více než rok. Kromě toho, že o nich má nasbíráno nespočet důležitých informací, produkty často také aktualizuje, a má tak přehled o nových trendech a modelech. Moc dobře ví, co ocení začínající cyklista a jaké nároky mají naopak zkušení sportovci. Sama se cyklistice také věnuje na rekreační úrovni. Vedle kol má pod palcem například cestovní témata a sportovní vybavení, jako jsou třeba snowboardy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Leader Fox Sumava 2017

Leader Fox Sumava 2017

12 700 Kč Orientační cena