Menu

Recenze a srovnání Leader Fox Sumava 2017

Doporučujeme Při nákupu v kategorii pánských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny ku výkonu
12 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Pánské trekingové kolo Leader Fox Sumava 2017 je tvořeno hliníkovým rámem, který sice zaručuje dobré jízdní vlastnosti a aerodynamiku, je ovšem charakteristický nižší odolností vůči poškození. S tímto materiálem se váže i relativně nízká hmotnost modelu, 13,8 kg by nemělo nadělat průměrně fyzicky zdatnému jezdci absolutně žádné problémy s manipulací.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Leader Fox

Určení

Pánské

Materiál

Hliník

Hmotnost (kg)

13,8

Modelový rok

2 017

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo je vybaveno 27 rychlostními převody, což lze u trekingových bicyklů považovat za nadstandard a značí to, že tento model je schopný přizpůsobit se leckterému terénu. Nezklame ani odpružená vidlice, která sice vyžaduje občasnou údržbu, ale odvděčí se svým uživatelům tlumením nárazů v těžším terénu. Kolo je vybaveno také kotoučovými brzdami, které znamenají spolehlivost a krátkou brzdnou dráhu a v podstatě jedinou jejich slabinou je také nutnost občasné údržby.

Parametr Tento produkt
Počet převodů

27

Odpružení vidlice

Ano

Brzdy

Kotoučové

Pedály

Dural

Naše hodnocení a závěr

Kolo Leader Fox Sumava 2017 lze považovat za nadstandardně vybavené a vzhledem k jeho relativně příznivé ceně se může jednat o dobrou volbu jak pro začínající jezdce, tak pro pokročilejší cyklisty, což je také důvod jeho obsažení v našem žebříčku.

12 700 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Leader Fox Sumava 2017

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Leader Fox Sumava 2017

Leader Fox Sumava 2017

12 700 Kč Orientační cena