Menu

Recenze a srovnání Sedia Prezident

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí do 3000 Kč

Datum doporučení: Duben 2018

  • Nízká váha a snadná manipulace
  • Potah ze síťoviny
  • Nízká cena
  • Tvrdší sedák
  • Opěrky nelze nastavovat
  • Nemá hlavovou opěr
1 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Židle Sedia Prezident je postavena na houpací mechanice, která signalizuje, že opěrka není pevně spojená spojena se sedákem. Díky tomu je možné křeslo pohyby uvést do houpání. Materiálem potahu je pak síťovina, která je prodyšná a hodí se především pro dlouhé sezení v teplých letních měsících. Nosnost židle se zastavila na hodnotě 120 kg, a i když oproti konkurenčním produktům jde spíše o podprůměrnou hodnotu, neměla by nadělat pro běžné účely problémy. Kříž je vyroben z chromu, což je velmi odolný materiál, a i přes nízkou cenu tak nabízí židle odolnost a stabilitu.

Parametr Tento produkt
Výrobce Sedia
Nosnost (kg) 120
Mechanika Houpací
Kolečka Pogumovaná
Materiál potahu Textil, síťovina
Materiál kříže Chrom

Rozměry, hmotnost a vybavení

Co se týče rozměrů, jistě vás potěší široký sedák, který přináší prostor 60,5 centimetrů a nabídne tak spoustu místa. Jinak židle nijak nevybočuje rozměrově z průměru podobných zařízení. Dobře si vede i v ohledu váhy, protože celková hmotnost se u ní zastavila na hodnotě 15 kilogramů. Díky tomu by měla být manipulace se židlí poměrně jednoduchá i pro méně fyzicky zdatné jedince. To je zapříčiněno i menším počtem dostupných komponentů, protože židli bohužel chybí hlavová opěrka.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ne
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 60,5
Výška sedáku min. (cm) 49
Výška sedáku max. (cm) 58
Hmotnost (kg) 15

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci jsou spokojení především s mobilitou zapříčiněnou kompaktními rozměry a nízkou váhou a celkovým poměrem ceny ku výkonu. Naopak negativně hodnotí majitelé tvrdší posed a poněkud nepohodlné opěrky rukou.

Závěr

Židle je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní posed, ale nechtějí utrácet velké částky za jejich pořízení. Sedia Prezident nenabízí nejlepší možné parametrové vybavení, ale postačí pro běžné domácí využití.

1 500 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Sedia Prezident

Sedia Prezident

1 500 Kč Orientační cena