Recenze a porovnání Antares Sander | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Antares Sander

90,3 % Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Nejlevnější kancelářské židle do 4000 Kč

Klady

  • Opěrka ze síťoviny
  • Nastavitelné područky
  • Nízká hmotnost

Zápory

  • Spíše pro nižší osoby
  • Pouze podhlavník
3 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Antares Sander je kancelářská židle, která nabídne dobrý poměr ceny a výkonu. Její nosnost je 120 kg, což je sice v době psaní recenze (leden 2021) nižší hodnota, pro běžného uživatele však naprosto dostatečná. Mechanika židle je v tomto případě synchronní, to znamená, že si polohu židle můžete zafixovat v určité poloze a nebude se tak houpat. Kolečka vyrobená z plastu poskytnou použití na jakémkoli povrchu, kostra je chromová. Potah opěradla židle tvoří síťovina, což je prodyšný materiál, díky kterému byste se na židli neměli potit ani v létě.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Antares

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Výška sedáku min. (cm)

44

Výška sedáku min. (cm)

44

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Hmotnost (kg)

16

Mechanika

Synchronní

Rozměry, hmotnost a vybavení

Tomuto modelu nechybí žádné základní vybavení, díky kterému by měl být posed na židli pohodlný. Má totiž opěrku beder i rukou. Podpěra hlavy je řešena prodlouženým opěradlem s podhlavníkem. Područky jsou navíc výškově nastavitelné. Sedák je možné zafixovat v polohách od 44 do 53 cm, měl by proto vyhovovat i nižším osobám. Hmotnost samotné židle dosahuje 16 kg, což je opravdu nízká váha, která poskytne dobrou manipulovatelnost s křeslem.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

64

Výška sedáku min. (cm)

44

Výška sedáku max. (cm)

53

Hmotnost (kg)

16

Závěr

Antares Sander je kancelářská židle vhodná spíše pro menší osoby, jelikož výška sedáku dosahuje 44, maximálně 53 cm. Nosnost je také spíše podprůměrných 120 kg, ale pro běžného uživatele je více než dostačující. Pozitivem je jistě opěrka ze síťoviny, která zajistí prodyšnost. Židle má nastavitelné područky, najdete na ní i bederní opěrku a také podpěru hlavy, ta je však řešena pouze prodlouženým opěradlem s podhlavníkem. Některé modely přitom nabízejí zvlášť přizpůsobitelnou opěrku, jako například model Autronic KA-A185.

3 400 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Antares Sander | Hodnocení: 90,3 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka již několik let věnuje srovnávání produktů. Má proto bohaté zkušenosti, které zúročuje také u tématu kancelářských židlí. Při své práci zohledňuje nejen výsledky nejrůznějších testů, ale také uživatelské i odborné recenze. Díky tomu může doporučit vhodný produkt nejen nenáročným uživatelům pro méně časté využití, ale také těm, kteří na kancelářské židli tráví nepřetržitě každý pracovní den.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Antares Sander

Antares Sander

3 400 Kč Orientační cena