Menu

Recenze a srovnání Office Pro Merope SP

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí nad 3000 Kč

Datum doporučení: Leden 2021

93,6 % Celkové hodnocení
  • Široké možnosti nastavení
  • Opěrka hlavy i beder
  • Síťovina na zádech
  • Polohy sedáku spíše nižší
  • Vyšší cena
10 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Tato kancelářská židle značky Office Pro nabízí nosnost 135 kg, což je v době srovnání (leden 2021) takový lepší standard. Konstrukce by však měla být dostatečně bytelná, o stabilitu a ergonomii se zase postará synchronní mechanika židle. Díky ní se totiž ovládá poloha sedáku i opěradla zároveň, můžete je zafixovat v jedné ze čtyř poloh. U sedáku se nastavuje jak jeho výška, tak i hloubka.

Kolečka jsou z plastu s měkčeným povrchem, což je předurčuje k vhodnosti na všechny typy podlah, na tvrdé krytině i koberci. Kříž je vyroben z chromu, což je kvalitnější varianta. Samotná židle je potažená textilií a na zádech síťovinou. Ta se postará o dobré odvětrávání a prodyšnost nejen v létě.

Parametr Tento produkt
Výrobce Office Pro
Nosnost (kg) 135
Mechanika Synchronní
Materiál koleček Plast
Materiál potahu Textil, síťovina
Materiál kříže Chrom

Rozměry, hmotnost a vybavení

Office Pro Merope SP potěší uživatele především širokou možností přizpůsobení. Kromě výškově i hloubkově nastavitelného sedáku je možné uzpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky, kterou tato židle nabízí. Nejnižší poloha sedáku začíná na 43 cm, maximální potom představuje 52 cm. Současně disponuje i bederní opěrkou a variabilními opěrkami rukou. U nich je možnost posunu do výšky, hloubky i šířky, tedy do stran.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 63
Výška sedáku min. (cm) 43
Výška sedáku max. (cm) 52

Závěr

Office Pro Merope SP má nosnost 135 kg, záda jsou potažena síťovinou pro dobrou prodyšnost a potěší také více možnostmi přizpůsobení. Sedák je nastavitelný do výšky od 43 do 52 cm, což jsou spíše nižší hodnoty, proto by tato kancelářská židle mohla vyhovovat spíše nižším osobám. Lze nastavit také opěrku zad, hlavy i rukou. Židli nechybí ani bederní opěrka pro pohodlné sezení. Nedostatkem může být pouze vyšší cena, proto pokud sháníte levnější model, přečtěte si například recenzi Autronic KA-A185, která má navíc vyšší polohy sedáku.

10 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Office Pro Merope SP | Hodnocení: 93,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Office Pro Merope SP

Office Pro Merope SP

10 000 Kč Orientační cena