Recenze a porovnání Autronic KA-A185 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Autronic KA-A185

79,9 % Celkové hodnocení

Pro nenáročné v kategorii Kancelářské židle nad 4000 Kč

Klady

  • Kovový kříž
  • Nastavitelná hlavová opěrka
  • Síťovinový potah

Zápory

  • Relativně nižší nosnost
  • Vyšší hmotnost
5 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Sezení na kancelářské židli Autronic KA-A185 je pohodlné a to především díky synchronnímu mechanismu. Polohu si sedící může upravit přesně podle toho, jak mu v danou chvíli vyhovuje. Opěradlo i sedák jsou potaženy prodyšnou síťovinou, která zajišťuje cirkulaci vzduchu, což oceníte zejména v teplých měsících. I uživatele tento faktor označují ve webových recenzích jako výhodu. Kolečka jsou plastová a jsou tedy vhodná na koberce či PVC podlahy. Nosnost 120 kilogramů je obvyklá a setkáte se s ní u většiny židlí v této kategorii. Kříž je vyrobený z kovu, což je nejlepší materiál, se kterým se můžete setkat. Je pevný a odolný, nevýhodou může být jeho vyšší hmotnost.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Artium

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Materiál potahu

Síťovina

Materiál kříže

Kov

Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Výška sedáku min. (cm)

48

Výška sedáku min. (cm)

48

Materiál potahu

Síťovina

Materiál kříže

Kov

Hmotnost (kg)

20

Mechanika

Synchronní

Rozměry, hmotnost a vybavení

Z pohledu vybavení se jedná v rámci kategorie o nadprůměrný model. Nechybí totiž bederní opěrka ani opěrka hlavy, která je výškově nastavitelná. Díky tomu bude posed na židli pohodlný a zdravý pro záda. Šířka sedáku je v tomto případě 48 centimetrů. Výšku lze nastavit v intervalu od 48 do 56 centimetrů. Sedící si tak může židli kompletně přizpůsobit své postavě. Hmotnost celé konstrukce je 20 kilogramů, ani méně fyzicky zdatný jedinec by neměl mít problém s ní manipulovat.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

48

Výška sedáku min. (cm)

48

Výška sedáku max. (cm)

56

Hmotnost (kg)

20

Závěr

Autronic KA-A185 je kancelářská židle z kvalitních materiálů, která umožňuje zdravé a pohodlné sezení. Díky synchronnímu mechanismu si může sedící zcela přizpůsobit židli ke svému pohodlí. K tomu napomáhá i bederní opěrka a opěrka hlavy, která není v této cenové kategorii obvyklá. Potah ze síťoviny je prodyšný a zaručuje pohodlí i v teplých letních měsících. Výhodou je pevný kovový kříž, který snese i velké zatížení. Kolečka jsou plastová a hodí se proto na koberce a PVC podlahy. Pokud hledáte o něco lacinější židli a zároveň jste příznivcem sportovního designu, mohla by vás zaujmout židle RACING PRO ZK-010.

5 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Autronic KA-A185 | Hodnocení: 79,9 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka již několik let věnuje srovnávání produktů. Má proto bohaté zkušenosti, které zúročuje také u tématu kancelářských židlí. Při své práci zohledňuje nejen výsledky nejrůznějších testů, ale také uživatelské i odborné recenze. Díky tomu může doporučit vhodný produkt nejen nenáročným uživatelům pro méně časté využití, ale také těm, kteří na kancelářské židli tráví nepřetržitě každý pracovní den.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Dobrý den, je u této židle možnost nastavení výšky područek?

Krauzovič Jiří

Dobrý den, područky jsou zde odklápěcí, nikoli však nastavitelné do více výškových poloh.

Karolína Šerá, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Autronic KA-A185

Autronic KA-A185

5 000 Kč Orientační cena