Menu

Recenze a srovnání Autronic KA-A185

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí nad 3000 Kč

Datum doporučení: Leden 2019

  • Kovový kříž
  • Nastavitelná hlavová opěrka
  • Síťovinový potah
  • Relativně nižší nosnost
  • Vyšší hmotnost
4 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Sezení na kancelářské židli Autronic KA-A185 je pohodlné a to především díky synchronnímu mechanismu. Polohu si sedící může upravit přesně podle toho, jak mu v danou chvíli vyhovuje. Opěradlo i sedák jsou potaženy prodyšnou síťovinou, která zajišťuje cirkulaci vzduchu, což oceníte zejména v teplých měsících. I uživatele tento faktor označují ve webových recenzích jako výhodu. Kolečka jsou plastová a jsou tedy vhodná na koberce či PVC podlahy. Nosnost 120 kilogramů je obvyklá a setkáte se s ní u většiny židlí v této kategorii. Kříž je vyrobený z kovu, což je nejlepší materiál, se kterým se můžete setkat. Je pevný a odolný, nevýhodou může být jeho vyšší hmotnost.

Parametr Tento produkt
Výrobce Artium
Nosnost (kg) 120
Mechanika Synchronní
Kolečka Plast
Materiál potahu Síťovina
Materiál kříže Kov

Rozměry, hmotnost a vybavení

Z pohledu vybavení se jedná v rámci kategorie o nadprůměrný model. Nechybí totiž bederní opěrka ani opěrka hlavy, která je výškově nastavitelná. Díky tomu bude posed na židli pohodlný a zdravý pro záda. Šířka sedáku je v tomto případě 48 centimetrů. Výšku lze nastavit v intervalu od 48 do 56 centimetrů. Sedící si tak může židli kompletně přizpůsobit své postavě. Hmotnost celé konstrukce je 20 kilogramů, ani méně fyzicky zdatný jedinec by neměl mít problém s ní manipulovat.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 48
Výška sedáku min. (cm) 48
Výška sedáku max. (cm) 56
Hmotnost (kg) 20

Závěr

Autronic KA-A185 je kancelářská židle z kvalitních materiálů, která umožňuje zdravé a pohodlné sezení. Díky synchronnímu mechanismu si může sedící zcela přizpůsobit židli ke svému pohodlí. K tomu napomáhá i bederní opěrka a opěrka hlavy, která není v této cenové kategorii obvyklá. Potah ze síťoviny je prodyšný a zaručuje pohodlí i v teplých letních měsících. Výhodou je pevný kovový kříž, který snese i velké zatížení. Kolečka jsou plastová a hodí se proto na koberce a PVC podlahy. Pokud hledáte o něco lacinější židli a zároveň jste příznivcem sportovního designu, mohla by vás zaujmout židle RACING PRO ZK-010.

4 400 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Autronic KA-A185

Autronic KA-A185

4 400 Kč Orientační cena