Menu

Recenze a srovnání Yedoo Wzoom New

Výborné Celkové hodnocení

Top produkt v kategorii Koloběžky pro děti

Klady

  • Kvalita konstrukce
  • Dobrá nosnost
  • Větší nafukovací kola

Zápory

  • Vyšší cena
  • Slabší brzdy
  • Vyšší hmotnost
4 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Yedoo Wzoom New je modelem určeným pro děti, což přináší především menší rozměry, ale také méně sofistikované konstrukce a nižší pořizovací cenu. Jako materiál pro výrobu rámu zvolila vyrábějící firma ocel, která je charakteristická velmi vysokou odolností proti poškození, ale také bohužel vyšší hmotností. Výhodou koloběžky je, že disponuje v základní výbavě stojánkem, což usnadňuje manipulaci a možnost pohodlného odložení. Co se týče brzd, disponuje model čelisťovou verzí ve „V“ podobě, které nepatří mezi nejspolehlivější a nejlépe brzdící, nicméně lze je v podobných kategoriích považovat za standard a pro běžné účely bez problémů postačí.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Yedoo

Stojánek

Ano

Materiál rámu

Ocel

Brzdy

"V"

Možnost dokoupit náhradní díly

Ano

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka Yedoo Wzoom New váží 7,5 kilogramů. To je v porovnání s dospělými verzemi stále pozitivní číslo, nicméně pro využití u dětských verzí se jedná o vysokou hodnotu, která by mohla při manipulaci dětem nadělat četné problémy. Potěší naopak vysoká nosnost 100 kg, která je u konstrukcí pro děti samozřejmě naprosto dostačující. Určení pro jezdce výšky od 120 cm by také nemělo při dodržení doporučeného věku nadělat větší problémy. Výhodou koloběžky je nastavitelná výška řidítek, která umožňuje pohyby v rozpětí 81-90 cm. Délka koloběžky pak činí 122 cm, což je odpovídající na konstrukce podobného určení.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

7,5

Nosnost (kg)

100

Minimální / doporučená výška jezdce (cm)

120

Výška řídítek (cm)

81-90

Šířka řídítek (cm)

56

Délka koloběžky (cm)

122

Délka nášlapu (cm)

34

Výška nášlapu (cm)

4,4

Velikost kol (přední / zadní)

16" / 12"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky hodnotí pozitivně především celkovou kvalitu konstrukce a použitých materiálů, díky kterým se jeví koloběžka jako univerzálně využitelná a zároveň dostatečně odolná. Za slabinu považují zákazníci především brzdný systém, obtížné možnosti jeho seřízení a horší vlastnosti.

Naše hodnocení a závěr

Dětská koloběžka Yedoo Wzoom je špičkovým produktem v kategorii dětských koloběžek. Díky velmi kvalitním použitým materiálům nabízí pro děti maximální komfort a bezpečnost. Její relativní slabinou je použití slabších čelisťových brzd a poměrně vysoká váha konstrukce, která dělá koloběžku obtížně manipulovatelnou.

4 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Yedoo Wzoom New | Hodnocení: Výborné
Karolína Šerá
Redaktorka
Karolína je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Yedoo Wzoom New

Yedoo Wzoom New

4 500 Kč Orientační cena