Menu

Recenze a srovnání Yedoo Wzoom New

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Koloběžky pro děti

Datum doporučení: Červen 2018

  • Kvalita konstrukce
  • Dobrá nosnost
  • Větší nafukovací kola
  • Vyšší cena
  • Slabší brzdy
  • Vyšší hmotnost
3 600 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Yedoo Wzoom New je modelem určeným pro děti, což přináší především menší rozměry, ale také méně sofistikované konstrukce a nižší pořizovací cenu. Jako materiál pro výrobu rámu zvolila vyrábějící firma ocel, která je charakteristická velmi vysokou odolností proti poškození, ale také bohužel vyšší hmotností. Výhodou koloběžky je, že disponuje v základní výbavě stojánkem, což usnadňuje manipulaci a možnost pohodlného odložení. Co se týče brzd, disponuje model čelisťovou verzí ve „V“ podobě, které nepatří mezi nejspolehlivější a nejlépe brzdící, nicméně lze je v podobných kategoriích považovat za standard a pro běžné účely bez problémů postačí.

Parametr Tento produkt
Výrobce Yedoo
Stojánek Ano
Materiál rámu Ocel
Brzdy "V"
Možnost dokoupit náhradní díly Ano
Lze složit Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka Yedoo Wzoom New váží 7,5 kilogramů. To je v porovnání s dospělými verzemi stále pozitivní číslo, nicméně pro využití u dětských verzí se jedná o vysokou hodnotu, která by mohla při manipulaci dětem nadělat četné problémy. Potěší naopak vysoká nosnost 100 kg, která je u konstrukcí pro děti samozřejmě naprosto dostačující. Určení pro jezdce výšky od 120 cm by také nemělo při dodržení doporučeného věku nadělat větší problémy. Výhodou koloběžky je nastavitelná výška řidítek, která umožňuje pohyby v rozpětí 81-90 cm. Délka koloběžky pak činí 122 cm, což je odpovídající na konstrukce podobného určení.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 7,5
Nosnost (kg) 100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm) 120
Výška řídítek (cm) 81 - 90
Šířka řídítek (cm) 56
Délka koloběžky (cm) 122
Délka nášlapu (cm) 34
Výška nášlapu (cm) 4,4
Velikost kol (přední / zadní) 16" / 12"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky hodnotí pozitivně především celkovou kvalitu konstrukce a použitých materiálů, díky kterým se jeví koloběžka jako univerzálně využitelná a zároveň dostatečně odolná. Za slabinu považují zákazníci především brzdný systém, obtížné možnosti jeho seřízení a horší vlastnosti.

Naše hodnocení a závěr

Dětská koloběžka Yedoo Wzoom je špičkovým produktem v kategorii dětských koloběžek. Díky velmi kvalitním použitým materiálům nabízí pro děti maximální komfort a bezpečnost. Její relativní slabinou je použití slabších čelisťových brzd a poměrně vysoká váha konstrukce, která dělá koloběžku obtížně manipulovatelnou.

3 600 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Yedoo Wzoom New

Yedoo Wzoom New

3 600 Kč Orientační cena