Recenze kufru SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

93,2 % Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Střední kufry

Klady

  • Pětiletá záruka
  • Dvojitá kolečka
  • TSA otvor

Zápory

  • Nemá expandér
  • Neustojí na místě
  • Vyšší cena
4 300 Kč Orientační cena

Další barevná provedení

Základní parametry

Hledáte-li designový kufr z pevného, ale lehkého materiálu, který potěší svým vybavením, jste na správné adrese. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties o objemu 60 l je středně velký skořepinový kufr vyrobený z kombinace materiálů ABS a polykarbonát, čímž nabídne odolnost, pružnost a nízkou hmotnost. Váží 3,7 kg, což je v kategorii v době srovnání (srpen 2021) nižší hodnota. Rozměry zavazadla najdete níže v tabulce. K dostání je stejný model i ve velikosti S či L. Kufr vyniká pětiletou zárukou, některé modely od konkurenčních značek nabízejí i pouze poloviční dobu.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

SuitSuit

Typ

Skořepinový

Materiál

ABS/Polykarbonát

Záruka (roky)

5

Výška (cm)

67

Šířka (cm)

43

Hloubka (cm)

26

Hmotnost (kg)

3,7

Expandér

Ne

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Vybavení tohoto modelu je opravdu bohaté. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties má kombinační zámek v podobě zadávání trojmístného číselného kódu a stejně tak je opatřen i TSA zámkem. Ten se hodí při cestě letadlem do zámořských destinací, jako je USA nebo Japonsko, kde letištní kontrola kufry často otvírá. TSA zámek právě poslouží k tomu, aby bylo otvírání umožněno bez poškození.

Musíte zde však oželet expandér, kterým byste mohli zvýšit objem kufru, jedná se ale o výsadu spíše u textilních kufrů. Jako většina modelů na trhu nabídne i tento kufr výsuvnou rukojeť s aretací, navíc doplněnou o pohodlné, ale pevné madlo. Jedno menší je umístěno i z boku kufru. Lepším standardem jsou potom dvojitá kolečka, ta jsou celkem čtyři. Díky jejich možnosti otočení o 360° se bude s kufrem dobře manipulovat. Počítejte ale s tím, že neustojí na místě, to může přijít nevhod například v dopravě.

Vnitřní uspořádání

Kufr je zipem rozdělen na poloviny. Pravá je opatřena kompresními popruhy a kromě nich nabízí volný prostor vhodný například pro uložení oděvů. U kraje se potom nachází malá kapsa na drobnosti. Levá polovina skýtá sofistikovanější úložný prostor. Hlavní prostor je opatřen zipem a je možné jej uzavřít. Na přepážce se potom nachází dvě menší kapsy.

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties Pink Dust vnitřek

Hodnocení uživatelů

Uživatelé tento kufr hodnotí vesměs kladně. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties je podle nich kvalitně zpracován a na první pohled zaujme líbivým designem. Pozitivně hodnotí také nízkou hmotnost kufru a možnost dokoupení příslušenství. Některým uživatelům se pořizovací cena zdá vyšší, podle recenzí jí však kvalita kufru odpovídá.

SuitSuit TR-1221-3-M uživatelská recenze

Klady a zápory

Hlavní předností tohoto kufru je určitě výrobcem poskytovaná pětiletá záruka, kterou kufr značky SuitSuit vyniká nad konkurencí. Plusem u kufrů obecně jsou dvojitá kolečka, která toho přece jen vydrží o něco více, než kdyby byla jen jednoduchá. Vzhledem k tomu, že ale kufr stojí na čtyřech kolečkách, počítejte s jeho nižší stabilitou; jednoduše neustojí v klidu na místě. Nepočítejte zde ani s expandérem, kterým byste mohli zvýšit 60l objem kufru. Co ale kufr nabízí a není to standardem u všech modelů, je TSA otvor, který ulehčí letištní kontrole odemykání zavazadla.

Závěr

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties je stylový kufr nejen s poutavým designem, ale i se skvělými vlastnostmi. Nabídne vše potřebné, co by kvalitní kufr měl mít, a také něco navíc. Potěší prodlouženou pětiletou zárukou, TSA zámkem a bohatým vnitřním uspořádáním. Je vyroben z kvalitního pevného materiálu, který se zároveň pyšní nízkou hmotností.

Objem kufru 60 l bude dostačovat pro jednu osobu na delší, zhruba týdenní zájezd. Pokud sháníte objemově podobný, ale cenově dostupnější kufr, můžete si přečíst recenzi i na textilní model značky Travelite, Orlando M 58l. Pokud vám naopak vyhovují vlastnosti kufru, ale rádi byste jinou velikost, máme pro vás dobrou zprávu. Model TR-1221/3-M Fabulous Fifties se totiž prodává i ve velikosti S a L.

4 300 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties | Hodnocení: 93,2 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

4 300 Kč Orientační cena