Recenze fénu Sencor SHD 108VT

6. místo v testu

Obrázek fénu Sencor SHD 108VT

Celkové hodnocení: 

4,2 / 5

Klady:

Ionizace a studený vzduch, počet rychlostí a teplot

Zápory:

Vyšší hmotnost, nejkratší napájecí kabel v testu, nízký výkon

1 000 Kč
orientační cena

Funkce a příslušenství

Vysoušeč vlasů Sencor SHD 108VT umístěný na šestém místě je na tom s funkcemi podobně jako většina fénů v testu. Najdeme u něj tři různé nastavitelné teploty vzduchu a také dvě nastavitelné rychlosti vzduchu. Ani u tohoto fénu nechybí ionizace, která zredukuje statickou elektřinu ve vašich vlasech, a tlačítko pro studený vzduch, který je vhodný k zafixování vašeho účesu.

U tohoto fénu, jako zatím u všech ostatních, také v balení najdeme difuzér o průměru 12,8 cm i tvarovací koncovku.

Parametry

Ze všech hodnocených fénů má tento fén nejnižší příkon, a to 2000 W, i přesto je to ale velmi výkonný fén. Má také nejkratší napájecí kabel, který měří pouze 1,7 m. Nevyniká ani svojí hmotností, právě naopak, z 10 hodnocených fénů je tento fén nejtěžší s váhou 0,92 kg. Závěsné oko u něj však najdeme, a odnímatelnou zadní mřížku také.

Názory uživatelů a dostupnost

Uživatelé tohoto fénu ho považují za výkonný. Tento fén má ale větší množství negativních recenzí než ostatní fény. Hodně uživatelů není spokojeno, protože se jim po záruce rozbil nebo dokonce i někomu shořel. Tento fén pravděpodobně tedy nebude mít velmi dlouhou životnost, a někomu vydrží pouze v době záruky.

Najdeme ho také v desítkách internetových obchodů, a jeho cena se pohybuje přibližně od 343 Kč do 477 Kč.

Naše hodnocení a závěr

Fén Sencor SHD 108VT podle našeho hodnocení dostal 4,2 bodů z 5. Za polovinou se umístil díky jeho nižšímu příkonu (2000 W), vysoké hmotnosti (0,92 kg) a množství negativních recenzí. Ale i přes tyto faktory je to za tak nízkou cenu skvělý fén, který si šesté místo jistě zaslouží.

Datum:
Produkt: Sencor SHD 108VT
Hodnocení: 4.2