kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Herlitz Midi

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii aktovek

Klady:

Nepromokavá

Z vrchu i zespodu nastavitelné ramenní popruhy

Zápory:

Trochu vyšší hmotnost

1 900 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Aktovka značky Herlitz bude vyhovovat všem, kteří hledají ideální poměr kvality a ceny. Aktovka je celá zpevněná, včetně ergonomicky tvarovaných zad a dna s nožičkami, díky kterému bude taška lépe odolávat zašpinění a namočení. Polstrování je vyrobené z prodyšného materiálu a je velmi komfortní při nošení. Popruhy tašky jsou také polstrované a umožňují nastavení jak ve spodní, tak v horní části, takže se aktovka skvěle přizpůsobí růstu vašeho dítěte. Součástí je také hrudní popruh, který udrží tašku dítěti pevně na zádech i při rychlejším běhu. Hmotností 1 100 g se aktovka blíží doporučené maximální hranici, stále se ale drží pod ní. Na výšku měří 38 cm, na šířku 32 cm a její hloubka je 22 cm. Taška je tedy rozměrnější spíše na výšku, a tak se bude pohodlně nosit i dětem s užšími rameny.

Co se týče bezpečnosti, taška je vybavená značkovými reflexními ploškami 3M Scotchlite, které perfektně odrážejí světlo. Tyto svítící pásky najdete na přední části, bocích i ramenních popruzích aktovky. Navíc má odrazku na zapínací přezce a také reflexní švy. Výrobce při navrhování barevného provedení tašky zapojil i neonové barvy, které ještě zvyšují viditelnost. O vaše dítě se tak nemusíte bát ani při zhoršeném počasí a tmavých zimních dnech. Pokud se vaše dítě často pohybuje v místech se zvýšeným provozem, určitě doporučujeme zvolit tuto aktovku.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ano
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ano
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 2.
Výška (cm) 38
Šířka (cm) 32
Hloubka (cm) 22
Hmotnost (g)  1 100

Taška se otevírá pomocí tvrdé klopny s již zmíněnou přezkou, součástí je patentované magnetické zapínání Fidlock, které jednou rukou otevře i dítě a v případě potřeby se automaticky dovře. Třeba když váš prvňáček ve spěchu tašku jen nepozorně zaklapne a poběží ze školy. Celá aktovka je opatřená impregnací proti vodě a obstojí tak v běžném dešti i bez použití pláštěnky.

[skolnibatohy_params2]

Uspořádání

V základu je taška tvořená jednou komorou, ta je ovšem rozdělená látkovou přepážkou na dvě části. Při otevření tak dítě hned vidí veškerý obsah tašky, ale látková přepážka mu zároveň pomůže pomůcky přehledněji uspořádat. Přepážku ovšem není nutné využít, tím, že je z látky, se přizpůsobí, pokud vašemu dítěti bude vyhovovat spíše jeden celistvý prostor. Uvnitř tašky je také malá kapsička na zip, například na uložení klíčů nebo peněz. Objem tašky je 16 l, což bude vyhovovat pravděpodobně žáčkovi první až druhé třídy, výtvarku nebo tělocvik už do ní neposkládáte.

Z vnějšku potom najdeme dvě boční kapsy na zip a jednu přední kapsu. Do bočních kapes se vejde láhev o maximálním objemu 0,5 l, s větší by kapsa pravděpodobně nešla zapnout. Někomu by asi místo boční kapsy vyhovovala síťka na láhev s pitím, to je ale otázka osobních preferencí. Kromě láhve s pitím můžete do boční kapsy dát třeba klíče, malou svačinu nebo přezůvky. Do přední kapsy můžete uložit třeba penál nebo box na svačinu, v obou případech je dobré při jejich pořizování ověřit, zda se do kapsy opravdu vlezou, není totiž zrovna nejprostornější. Kapsa na svačinu by také mohla být tepelně odizolovaná, jak je tomu u některých jiných aktovek.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Jedna komora
Termokapsa  Ne
Síťka na láhev s pitím  Kapsa na zip
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ano
Karabina na klíče  Ne

Závěr

Celkově nemáme tašce Herlitz v podstatě co zásadního vytknout. Aktovka je stabilní a nepromokavá, její uspořádání je přehledné a rodiče jistě potěší řada reflexních prvků, kterými se při výrobě opravdu nešetřilo. Ramenní popruhy můžete nastavit jak z vrchu, tak zespodu a samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná polstrovaná záda. Její nevýhodou může být hmotnost, ta je sice stále pod maximální doporučovanou hranicí, na trhu ale najdete i lehčí modely a školní pomůcky přece jen neváží málo. Je také potřeba dát si pozor na to, zda se penál nebo svačinový box vleze do příslušných kapes, ty někdy mohou být příliš malé. Drobností je potom chybějící termokapsa.

Další recenze

Kompletní porovnání