kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Topgal CHI

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii batohů

Datum doporučení: Červenec 2019

Klady:

Ergonomicky tvarovaná záda

Nízká hmotnost

Zápory:

Nemá termokapsu

1 500 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Batoh CHI od české značky Topgal se pyšní zpevněným dnem z certifikovaného materiálu Topdura, jehož součástí jsou i plastové nožičky. Tento prvek je velmi podstatný, pokud vybíráte batoh pro menší děti, je totiž důležité, aby se dal stabilně postavit a dítě mělo snadný přístup ke všem pomůckám. Záda batohu jsou z ergonomicky tvarované lisované pěny a popruhy je možné přizpůsobit v horní i spodní části, taška tak může takřka růst s vaším dítětem.

Co se týče bezpečnosti, výrobce na reflexních prvcích opravdu nešetřil. Najdeme je jak v přední části, ve formě pásku a reflexních švů, tak na bocích a popruzích batohu, taktéž ve formě reflexních plošek a švů. Pokud se vaše dítě pohybuje v místech s větším provozem, určitě se vyplatí zvolit tašku s co největším zastoupením reflexních prvků.

Rozměrově patří batoh k menším modelům na trhu a nemusíte se bát jej pořídit i prvňáčkovi. Na výšku měří 39 cm, na šířku 29 cm a jeho hloubka je 19 cm. Váží pouze 840 g a patří tak k nejlehčím zpevněným batohům na trhu. V nabídce značky Topgal najdete i batohy CHI s lehce odlišnými rozměry, do našeho výběru jsme pro větší přehlednost zařadili jen varianty s výše uvedenými rozměry.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ano
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ano
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 3.
Výška (cm) 39
Šířka (cm) 29
Hloubka (cm) 19
Hmotnost (g)  840

Uspořádání

K uložení učebnic, sešitů a dalších pomůcek slouží u batohu Topgal dvě hlavní komory. V jedné z nich je také menší síťka na zip, například na peněženku. Do přední hluboké kapsy zase můžete dát třeba box na svačinu a různé drobnosti. Aby váš školáček snadno našel své klíče, přidal výrobce do přední kapsy také karabinu a nezapomněl ani na jmenovku.

Na boku batohu potom najdete kapsičky na zip, ze kterých můžete vytáhnout síťku na láhev s pitím. To je velmi originální řešení, se kterým se u jiných značek zpravidla nesetkáte. Z hlediska organizace je zkrátka tento batoh perfektně vybavený, jedinou drobností, která by jej ještě vylepšila, by byla termokapsa, kterou ale batoh Topgal nemá.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Dvě komory
Termokapsa  Ne
Síťka na láhev s pitím  Ano
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ano
Karabina na klíče  Ano

Závěr

V podstatě jediné, co by ještě batoh Topgal CHI mohl mít navíc, je termokapsa. Jinak nemáme tomuto batohu v podstatě co vytknout. Má ergonomicky tvarovaná záda, popruhy posuvné ve dvou místech a zpevněné dno s nožičkami. Můžete se spolehnout na reflexní prvky, které jsou po celé ploše tašky. Batoh Topgal bude díky menším rozměrům a velmi nízké hmotnosti vyhovovat i drobným dětem, pro které by ostatní batohy mohly být příliš velké. Vnitřní uspořádání zaručí, že všechny pomůcky najdou své místo. Drobnou designovou vychytávkou je potom síťka na láhev s pitím, která je schovaná v malé kapsičce na zip.