kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání MSR Hubba Hubba NX

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Turistické stany

Datum doporučení: Červen 2018

Klady:

Nízká hmotnost

Celková kvalita

Zápory:

Tenká podlážka

Vysoká cena

10 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan Hubba Hubba NX je stanem nejvyšší cenové i kvalitativní kategorie. Typologicky se řadí mezi stany turistické, které jsou charakteristické především dobrými možnostmi manipulace. Těch je však docíleno částečně na úkor úspory rozměrů a komfortu uvnitř stanu. Stan disponuje dvěma vchody, což ho dělá dostupnějším. Je vybaven také moskytiérou, která slouží proti vniknutí hmyzu dovnitř. Nepromokavost je zajištěna hodnotami, které jsou dostačující i pro extrémní podmínky a stan by měl být proti vniknutí vody maximálně odolný. Tyče jsou vyrobeny z duralu, což znamená dobrou odolnost i přijatelnou hmotnost konstrukce.

Parametr Tento produkt
Výrobce MSR
Počet vchodů  2
Materiál tyčí  Dural
Nepromokavost tropika (mm)  10 000
Nepromokavost podlážky (mm)  3 000
Dva pláště  Ano
Moskytiéra  Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je určen pro dvě osoby, což se promítá do jeho menších rozměrů. Šířka 127, délka 213 a výška 100 cm jsou hodnoty dostačující akorát pro dva rezidenty. Doménou stanu je jeho nízká hmotnost, 1,72 kg je váha, která by neměla nadělat problémy při přenášení ani u málo fyzicky zdatných jedinců.

Parametr Tento produkt
Počet osob  2
Délka (cm) 213
Šířka (cm) 127
Výška (cm) 100
Hmotnost (kg)  1,72

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé stanu jsou spokojení především s jeho extrémní skladností a lehkou manipulovatelností. Pozitivně hodnotí také nepromokavost a výdrž v těžkých podmínkách. Jako slabinu naopak spatřují tenkou podlážku a absenci kapes uvnitř.

Naše hodnocení a závěr

Stan MSR Hubba Hubba NX je výjimečný především díky velmi nízké hmotnosti při zachování přijatelných rozměrů. To ho řadí do kategorie turistických stanů z důvodu snadné manipulace. Výhodou je také obecná kvalita materiálů zvolených pro výrobu stanu a jeho komponent. Jako slabinu pak je možné spatřovat průměrnou kvalitu podlážky a vysokou pořizovací cenu stanu.

Další recenze

Kompletní porovnání