Recenze a porovnání MSR Hubba Hubba NX | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání MSR Hubba Hubba NX

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Turistické stany

Datum doporučení: Červenec 2018

90,6 % Celkové hodnocení
  • Nízká hmotnost
  • Celková kvalita
  • Tenká podlážka
  • Vysoká cena
12 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan Hubba Hubba NX je stanem nejvyšší cenové i kvalitativní kategorie. Typologicky se řadí mezi stany turistické, které jsou charakteristické především dobrými možnostmi manipulace. Těch je však docíleno částečně na úkor úspory rozměrů a komfortu uvnitř stanu. Stan disponuje dvěma vchody, což ho dělá dostupnějším. Je vybaven také moskytiérou, která slouží proti vniknutí hmyzu dovnitř. Nepromokavost je zajištěna hodnotami, které jsou dostačující i pro extrémní podmínky a stan by měl být proti vniknutí vody maximálně odolný. Tyče jsou vyrobeny z duralu, což znamená dobrou odolnost i přijatelnou hmotnost konstrukce.

Parametr Tento produkt
Výrobce

MSR

Počet vchodů

2

Materiál tyčí

Dural

Nepromokavost tropika (mm)

10 000

Nepromokavost podlážky (mm)

3000

Dva pláště

Ano

Moskytiéra

Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je určen pro dvě osoby, což se promítá do jeho menších rozměrů. Šířka 127, délka 213 a výška 100 cm jsou hodnoty dostačující akorát pro dva rezidenty. Doménou stanu je jeho nízká hmotnost, 1,72 kg je váha, která by neměla nadělat problémy při přenášení ani u málo fyzicky zdatných jedinců.

Parametr Tento produkt
Počet osob

2

Délka (cm)

213

Šířka (cm)

127

Výška (cm)

100

Hmotnost (kg)

1,72

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé stanu jsou spokojení především s jeho extrémní skladností a lehkou manipulovatelností. Pozitivně hodnotí také nepromokavost a výdrž v těžkých podmínkách. Jako slabinu naopak spatřují tenkou podlážku a absenci kapes uvnitř.

Naše hodnocení a závěr

Stan MSR Hubba Hubba NX je výjimečný především díky velmi nízké hmotnosti při zachování přijatelných rozměrů. To ho řadí do kategorie turistických stanů z důvodu snadné manipulace. Výhodou je také obecná kvalita materiálů zvolených pro výrobu stanu a jeho komponent. Jako slabinu pak je možné spatřovat průměrnou kvalitu podlážky a vysokou pořizovací cenu stanu.

12 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: MSR Hubba Hubba NX | Hodnocení: 90,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze MSR Hubba Hubba NX

MSR Hubba Hubba NX

12 000 Kč Orientační cena