Menu

Recenze a srovnání MSR Hubba Hubba NX

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Turistické stany

Datum doporučení: Červenec 2018

  • Nízká hmotnost
  • Celková kvalita
  • Tenká podlážka
  • Vysoká cena
11 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan Hubba Hubba NX je stanem nejvyšší cenové i kvalitativní kategorie. Typologicky se řadí mezi stany turistické, které jsou charakteristické především dobrými možnostmi manipulace. Těch je však docíleno částečně na úkor úspory rozměrů a komfortu uvnitř stanu. Stan disponuje dvěma vchody, což ho dělá dostupnějším. Je vybaven také moskytiérou, která slouží proti vniknutí hmyzu dovnitř. Nepromokavost je zajištěna hodnotami, které jsou dostačující i pro extrémní podmínky a stan by měl být proti vniknutí vody maximálně odolný. Tyče jsou vyrobeny z duralu, což znamená dobrou odolnost i přijatelnou hmotnost konstrukce.

Parametr Tento produkt
Výrobce MSR
Počet vchodů 2
Materiál tyčí Dural
Nepromokavost tropika (mm) 10 000
Nepromokavost podlážky (mm) 3000
Dva pláště Ano
Moskytiéra Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je určen pro dvě osoby, což se promítá do jeho menších rozměrů. Šířka 127, délka 213 a výška 100 cm jsou hodnoty dostačující akorát pro dva rezidenty. Doménou stanu je jeho nízká hmotnost, 1,72 kg je váha, která by neměla nadělat problémy při přenášení ani u málo fyzicky zdatných jedinců.

Parametr Tento produkt
Počet osob 2
Délka (cm) 213
Šířka (cm) 127
Výška (cm) 100
Hmotnost (kg) 1,72

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé stanu jsou spokojení především s jeho extrémní skladností a lehkou manipulovatelností. Pozitivně hodnotí také nepromokavost a výdrž v těžkých podmínkách. Jako slabinu naopak spatřují tenkou podlážku a absenci kapes uvnitř.

Naše hodnocení a závěr

Stan MSR Hubba Hubba NX je výjimečný především díky velmi nízké hmotnosti při zachování přijatelných rozměrů. To ho řadí do kategorie turistických stanů z důvodu snadné manipulace. Výhodou je také obecná kvalita materiálů zvolených pro výrobu stanu a jeho komponent. Jako slabinu pak je možné spatřovat průměrnou kvalitu podlážky a vysokou pořizovací cenu stanu.

11 700 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: MSR Hubba Hubba NX

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze MSR Hubba Hubba NX

MSR Hubba Hubba NX

11 700 Kč Orientační cena