Recenze Streetwise Paralyzér Streetwise Police Force 12 000 000 V - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Streetwise Paralyzér Streetwise Police Force 12 000 000 V

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Paralyzéry

Klady

  • Nadprůměrné napětí
  • Kvalitní zpracování
  • Lze použít i k rozbití skla
  • Svítilna s 5 módy
  • Doživotní záruka

Zápory

  • Vysoká cena
  • Neschováte do ho kapsy
4 000 Kč Orientační cena

Streetwise Police Force 12 000 000 V představuje elektrický paralyzér ve formě obušku spadající do vyšší cenové kategorie. Díky vysoké účinnosti ho lze doporučit k obraně před mimořádně agresivními útočníky, využívají ho tudíž dokonce i ozbrojené složky.

Základní charakteristiky

S napětím 12 000 000 V se v době psaní této recenze (květen 2023) řadí mezi nejsilnější modely na trhu. Díky tomu působí i přes silnou vrstvu oblečení a útočníka spolehlivě paralyzuje. Najdete zde i svítilnu, kterou ho můžete oslepit nebo ho zkusit zmást režimem ostrého blikání.

U takto propracovaného modelu je naprostou samozřejmostí poutko, které paralyzér zablokuje, pokud vám ho útočník vytrhne z ruky. U podlouhlého obušku se to může stát poměrně snadno, pokud má útočník fyzickou převahu. Nemusíte mít navíc ani obavy z nechtěného zapnutí, protože nejdřív musíte povolit pojistku.

Jako většina výkonnějších paralyzérů čerpá energii z vestavěné baterie, což ocení zákazníci, kteří nechtějí často kupovat nové baterky. Součástí balení je ochranné pouzdro, které jde upevnit za pásek.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Streetwise

Tvar

Obušek

Napětí (V)

12 000 000

Napájení

Vestavěná nabíjecí baterie

LED svítilna

Ano

Alarm

Ne

Bezpečnostní poutko

Ano

Pojistka proti nechtěnému zapnutí

Ano

Klips na zavěšení/připnutí

Ne

Pouzdro v balení

Ano

Hmotnost (g)

857

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Paralyzéry Streetwise patří mezi nejprodávanější obranné prostředky na tuzemském trhu. Streetwise Police Force 12 000 000 V rozhodně není výjimkou, ačkoliv k němu v době psaní této recenze (květen 2023) evidujeme nižší počet zákaznických hodnocení.

Většina z nich je ovšem vedena v pozitivním duchu. Jsou spokojeni jak s výbavou, tak i s parametrovými vlastnostmi produktu. Pro některé zákazníky je atraktivní i díky celoživotní záruce, kterou výrobce poskytuje.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Streetwise Police Force 12 000 000 V disponuje nadprůměrným napětím. V tomto ohledu se mu rovná jen málo produktů od konkurenčních výrobců. Pochvalu zaslouží i za vysokou kvalitu zpracování a pevnou konstrukci z leteckého hliníku. Obušek se díky tomu dá v případě nouze použít i k rozbití skla. Další zajímavou vychytávkou je svítilna, u které se dá přepínat mezi 5 různými módy – od plného svícení po stroboskopické blikání.

Hlavní nevýhodou tohoto paralyzéru jsou rozměry. Na rozdíl od kapesních modelů ho jen tak neskryjete v dlani nebo kapse. Můžete ho ale aspoň upevnit za opasek. Některé zákazníky by mohla od koupi odradit také vysoká pořizovací cena.

Porovnání s alternativami

Zákazníkům, kteří si chtějí koupit paralyzér typu obušek, ale mají omezenější rozpočet, lze jako vhodnou alternativu k Streetwise Police Force 12 000 000 V doporučit Triple Defender 27 000 000 V od stejného výrobce. Napětí má sice více než dvojnásobné, ale úroveň zpracování je zde podstatně horší. Zároveň k tomuto modelu neevidujeme žádné uživatelské recenze ani jiná hodnocení.

Další možností je Police HY C8, který je sice extrémně levný, ale nemůžete se zde spolehnout na úroveň zpracování. Jde o méně známou značku, která pochopitelně neposkytuje žádnou prodlouženou záruku.

Závěrečné shrnutí

Streetwise Police Force 12 000 000 V je spolehlivým sebeobranným prostředkem pro případy, kdy se potřebujete ubránit dosti silnému útočníkovi, případně i agresivnímu psovi. Obušek je dostatečně dlouhý, abyste si mohli útočníka držet dál od těla. Zároveň ho můžete i oslnit nebo vylekat ostrou svítilnou. V nouzi se dá tento paralyzér použít i k rozbití skla (např. v autě), protože je vyrobený z kvalitního leteckého hliníku.

4 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Streetwise Paralyzér Streetwise Police Force 12 000 000 V | Hodnocení: Výborné
Dana Široká
Redaktorka
Dana se osobně zajímá o prostředky moderní sebeobrany, díky čemuž má dobrý přehled o jednotlivých možnostech a produktech, které tuzemský trh aktuálně nabízí. Díky tomu dokáže efektivně zhodnotit, jaké parametry jsou pro výběr paralyzéru relevantní. Téma paralyzérů navíc zpracovala tak, aby bylo srozumitelné pro všechny typy čtenářů. Na našem webu má na starosti také téma pepřových sprejů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Streetwise Paralyzér Streetwise Police Force 12 000 000 V

Streetwise Paralyzér Streetwise Police Force 12 000 000 V

4 000 Kč Orientační cena