Menu

Recenze a srovnání Philips Series 3000 HC3410/15

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nízká cena
  • Omyvatelnost
  • Pouze jeden nástavec
  • Funkčnost pouze s napájecím kabelem
500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 je vybaven ocelovými břity, které jsou u podobných modelů v nižších cenových kategoriích jistým standardem. Jedná se o materiál, který nabízí v poměru k nižší ceně velmi dobré holící vlastnosti. Relativním problémem zůstává opotřebení břitů, které se při delším používání často výrazně tupí. Tomu by měl nicméně zabránit systém samoostření, kterým zastřihovač disponuje a poměrně výrazně tak prodlužuje svoji životnost. Nejednoho uživatele potěší jistě také možnost mokrého čištění, které nabízí velmi praktickou a časově nenáročnou variantu údržby. Celková hmotnost strojku přináší hodnotu 240 gramů, což je číslo, které ukazuje na velmi dobré možnosti manipulace a zastřihovač by neměl při delším držení nadělat problémy ani méně zdatným jedincům.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Philips

Čištění

Mokré

Materiál břitů

Ocel, nerez

Samoostřící čepele

Ano

Hodnocení holení

Zastřihovač PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 umí provádět sestřihy v rozmezí délky 0,5 až 23 mm, což je hodnota, která je u strojků v podobných cenových kategoriích běžná. Šířka záběru, která určuje jak silný pruh je strojek schopen na jeden tah vyholit pak dosahuje hodnoty 41 mm a opět lze konstatovat, že se jedná o průměrnou hodnotu. Co se týče napájení, strojek lze provozovat pouze během připojení do sítě a nemá vlastní akumulátor, což může být v některých případech například na cestách poněkud slabší stránka.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

0,5

Délka střihu max. (mm)

23

Šířka záběru (mm)

41

Počet nástavců

1

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé strojku PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 jsou spokojení především s jeho celkovou kompaktností, která se odráží v nízké váze, ergonomickém tvaru a tichém chodu. Naopak za relativní slabinu považují majitelé nejčastěji poněkud složitější údržbu z důvodu zapadávání vlasů do míst, která není možné vyčistit přímo během zastřihování.

Naše hodnocení a závěr

Strojek HC3410/15 je základním modelem, který neoplývá velkým počtem funkcí a nadstandardní výbavou, ale nabízí slušné parametry ve všech ohledech a naprosto bez problémů stačí pro veškeré účely běžného domácího využití. Relativní slabinou je pouze jeden nástavec a nemožnost provozu na baterii, nicméně za pořizovací cenu v těchto relacích se vám dostane s koupí HC3410/15 více než odpovídající kvality.

500 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Philips Series 3000 HC3410/15

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips Series 3000 HC3410/15

Philips Series 3000 HC3410/15

500 Kč Orientační cena