Menu

Recenze a srovnání Philips Series 3000 HC3410/15

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nízká cena
  • Omyvatelnost
  • Pouze jeden nástavec
  • Funkčnost pouze s napájecím kabelem
500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 je vybaven ocelovými břity, které jsou u podobných modelů v nižších cenových kategoriích jistým standardem. Jedná se o materiál, který nabízí v poměru k nižší ceně velmi dobré holící vlastnosti. Relativním problémem zůstává opotřebení břitů, které se při delším používání často výrazně tupí. Tomu by měl nicméně zabránit systém samoostření, kterým zastřihovač disponuje a poměrně výrazně tak prodlužuje svoji životnost. Nejednoho uživatele potěší jistě také možnost mokrého čištění, které nabízí velmi praktickou a časově nenáročnou variantu údržby. Celková hmotnost strojku přináší hodnotu 240 gramů, což je číslo, které ukazuje na velmi dobré možnosti manipulace a zastřihovač by neměl při delším držení nadělat problémy ani méně zdatným jedincům.

Parametr Tento produkt
Výrobce Philips
Čištění Mokré
Materiál břitů Ocel, nerez
Samoostřící čepele Ano
Hmotnost (g) -

Hodnocení holení

Zastřihovač PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 umí provádět sestřihy v rozmezí délky 0,5 až 23 mm, což je hodnota, která je u strojků v podobných cenových kategoriích běžná. Šířka záběru, která určuje jak silný pruh je strojek schopen na jeden tah vyholit pak dosahuje hodnoty 41 mm a opět lze konstatovat, že se jedná o průměrnou hodnotu. Co se týče napájení, strojek lze provozovat pouze během připojení do sítě a nemá vlastní akumulátor, což může být v některých případech například na cestách poněkud slabší stránka.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm) 0,5
Délka střihu max. (mm) 23
Šířka záběru (mm) 41
Počet nástavců 1

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé strojku PHILIPS SERIES 3000 HC3410/15 jsou spokojení především s jeho celkovou kompaktností, která se odráží v nízké váze, ergonomickém tvaru a tichém chodu. Naopak za relativní slabinu považují majitelé nejčastěji poněkud složitější údržbu z důvodu zapadávání vlasů do míst, která není možné vyčistit přímo během zastřihování.

Naše hodnocení a závěr

Strojek HC3410/15 je základním modelem, který neoplývá velkým počtem funkcí a nadstandardní výbavou, ale nabízí slušné parametry ve všech ohledech a naprosto bez problémů stačí pro veškeré účely běžného domácího využití. Relativní slabinou je pouze jeden nástavec a nemožnost provozu na baterii, nicméně za pořizovací cenu v těchto relacích se vám dostane s koupí HC3410/15 více než odpovídající kvality.

500 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips Series 3000 HC3410/15

Philips Series 3000 HC3410/15

500 Kč Orientační cena