Recenze a porovnání Marimex Popular 3001 L 11105637 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Marimex Popular 3001 L 11105637

80,2 % Hodnocení
redakce

Pro nenáročné

Infrasauny pro 2 osoby

Klady a zápory

Klady

  • Ionizátor
  • Audio systém

Zápory

  • Chybí světelná terapie
  • Nelze otočit otvírání dveří
31 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Marimex Popular 3001 L 11105637 je infrasauna určená pro současné saunování dvou osob. Je osazená karbonovými zářiči, celkově je jich v kabině 8, a to včetně panelu v podlaze. Díky němu je zajištěný tepelný komfort ze všech stran. Plně spektrální topidla v této kabině nejsou. Ta vydávají záření, které prochází ještě hlouběji do lidských tkání, a prohřívají ještě intenzivněji. Veškeré funkce, včetně teploty saunování se ovládají pomocí vnitřního panelu. Kabina nevydává při zahřátí žádné aroma, je totiž vyrobená ze dřeva  kanadského jedlovce hemlock, které neobsahuje pryskyřici.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Marimex

Počet osob

2

Typ topidel

Karbonová

Celkový počet topidel

8

Počet fullspektrálních topidel

0

Podlahové topidlo

Ano

Příkon (W)

1 920

Umístění ovládacího panelu

Vnitřní

Materiál kabiny

Hemlock

Funkce a vybavení

Funkcemi a vybavením se infrasauna příliš neliší od jiných ve stejné cenové kategorii. Je vybavená ionizátorem, který čistí vzduch, a střešní ventilací, která umožňuje jeho cirkulaci. Čas strávený saunováním můžete využít k poslechu hudby díky audiosystému. Ten podporuje ladění rádia FM a přehrávání MP3. Vnitřní osvětlení vám dodá dostatek světla pro čtení oblíbené knihy nebo časopisu.  Infrasauna bohužel nemá světelnou terapii ani přídavnou opěrku zad.

Parametr Tento produkt
Ionizátor

Ano

Světelná terapie

Ne

Opěrka zad

Ne

Vnitřní osvětlení

Ano

Audio systém

FM, MP3

Střešní ventilace

Ano

Rozměry a montáž

Infrakabina Marimex má lehce vyšší rozměry, než je v kategorii pro dvě osoby běžné. Jedná se ale o rozdíly pouhých pár centimetrů. Konkrétní rozměry najdete v následující tabulce. Při výběru vhodného místa myslete také na to, že otvírání dveří není možné otočit.

Parametr Tento produkt
Zaměnitelné otvírání dveří

Ne

Šířka (cm)

123

Hloubka (cm)

120

Výška (cm)

190

Hmotnost (kg)

130

Závěr

Infrasauna Marimex Popular 3001 L 11105637 je určená pro současné saunování dvou osob. Kabina je osazena osmi karbonovými topidly, včetně podlahového panelu. Výbava je průměrná, zahrnuje ionizátor, audio systém a také vnitřní osvětlení. Chybí ale světelná terapie nebo doplňková opěrka zad. Někomu nemusí vyhovovat směr otvírání dveří, ten ale není možné změnit. Hledáte-li infrasaunau a vyžadujete i fullspektrální zářiče, doporučujeme vám model Belatrix Vista 2.

31 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Marimex Popular 3001 L 11105637 | Hodnocení: 80,2 %
Veronika Vyskočilová je redaktorka, která v naší redakci už několik let sbírá zkušenosti s výběrem a porovnáváním produktů. Věnuje se zejména domácím pomocníkům, ale také produktům pro zdraví. V případě infrasaun vám poradí, jaká topidla jsou ideální pro co nejlepší zdravotní účinky, a které prvky výbavy byste měli vyhledávat. Její jméno najdete také u srovnání měřičů krevního tlaku nebo čističek vzduchu.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Marimex Popular 3001 L 11105637

Marimex Popular 3001 L 11105637

31 000 Kč Orientační cena