Menu

Recenze a srovnání TrueLife Nutrio BP Electric odsávačka mléka

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Odsávačky mléka

Klady

  • Fyzicky nenáročné odsávání
  • Odsává mléko do lahve
  • Top produkt roku 2022
  • Masáž, stimulace, sání
  • 9 intenzit sání

Zápory

  • Vyšší cena
  • Nutnost dobíjení
  • Jedna velikost prsního nástavce
1 700 Kč Orientační cena

Elektrická odsávačka mléka TrueLife Nutrio BP Electric je vhodná pro ženy, které chtějí odsávat často a komfortně. Nabízí tři módy podle potřeby matky. Masážní mód využijí ženy k uvolnění zatvrdlin v prsou. Simulaci kojení ocení maminky, které potřebují spustit laktaci a miminko na to zatím nestačí. Poslední, odsávací mód pak uleví nalitým prsům. Žena může uchovat mléko do zásoby pro dobu, kdy nebude doma.

Odsávání zajišťuje elektrický motorek, tudíž nehrozí žádné bolavé ruce. Proces lze navíc regulovat, v nabídce je až 9 intenzit sání. Díky této funkci bývá odsávání příjemnější i efektivnější. Součástí je i nástavec z jemného silikonu, který se přikládá k prsu. Ten by měl zmírňovat případnou bolest. Je však jen jedné velikosti, což nemusí všem ženám vyhovovat. Odsávačka se nabíjí ze sítě a vydrží až 100 minut. Žena tak stihne odsát z obou ňader.

Součástí balení je i savička s krytkou kompatibilní ke sběrné lahvi. Mléko tak lze ihned podat dítěti. Náročné uživatelky ocení i nezávadnost materiálu. Odsávačku je možné vyvařovat, sterilizovat nebo mýt v myčce. Ubyde práce s čištěním a mléko se sbírá do zcela čisté lahve. U té však chybí samostatné víčko. Tudíž je třeba ji zavřít savičkou nebo přelít mléko do jiné nádoby, pokud je žena chce uchovat na později.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Odsávačka sbírá skvělá hodnocení od mnoha uživatelů. Chválí především dobrý sací výkon a jednoduché ovládání. Oceňují dlouhou životnost, což je dobrá zpráva pro maminky, které potřebují odsávat na denní bázi. Mezi zápory byly párkrát zmíněné rozdíly v přednastavených intenzitách. U masáže a stimulace je to stupeň jedna, sání má však úroveň šest. To bylo nepříjemným a někdy i bolestivým překvapením pro některé uživatelky.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Velkým pozitivem odsávačky TrueLife je výběr z masážního, stimulačního a sacího módu. Všechny totiž přispívají k podpoře laktace. Žena si může regulovat sílu sání podle potřeby. V nabídce je 9 úrovní. Zajímavostí je digitální displej, který usnadňuje manipulaci a zároveň je na něm časovač. Ten ukazuje, jak dlouho se odsává. Záporem může být přednastavení sací intenzity na silnou úroveň 6. Je třeba na to pamatovat a manuálně ji snížit.

Porovnání s alternativami

Alternativou ke značce TrueLife může být odsávačka Canpol babies Easy start. Napájí se ze sítě nebo bateriemi a součástí je bohaté příslušenství včetně obalu. Nicméně se skládá z vícero částí a je rozměrnější. To může ztěžovat čištění, které je nutné provést po každém odsávání. Canpol babies lze také používat neomezeně, nicméně má jen tři intenzity sání, což může být pro některé ženy málo silné.

Závěrečné shrnutí

Odsávačku TrueLife Nutrio můžeme doporučit všem maminkám, které chtějí mít odsávání mléka co nejpohodlnější. Elektronická varianta podporuje kojení, navíc s ní lze prsa i masírovat. Uleví tak od nepříjemných hrudek v ňadrech. Pozitivem je výběr z devíti stupňů sacích intenzit, aby bylo odsávání co nejefektivnější. Náročné uživatelky ocení možnost sterilizace odsávačky. Sběrná lahev je kompatibilní s přiloženou savičkou a mléko lze ihned podat dítěti.

Parametr Tento produkt
Typ

Elektronická

Výrobce

TrueLife

Materiál

Silikon/plast

Bezpečnostní certifikát

Ano

Dvoufázové odsávání

Ano

Způsob čištění

V horké vodě/myčce/sterilizátoru

Obsah balení

Silikonový nástavec, savička, krytky na odsávačku i savičku, USB kabel

Velikost prsního nástavce (mm)

Univerzální

Hmotnost (g)

360

Typ napájení

Ze sítě

Četnost odsávání

Neomezená (podle potřeby matky)

1 700 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: TrueLife Nutrio BP Electric odsávačka mléka | Hodnocení: Výborné
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která se chce vždy dozvědět víc a neodradí ji ani přehršel informací. Třídění faktů a spojování souvislostí je to, co ji baví. Stará se o dvouletou dceru, v oblasti odsávaček mléka se tedy dobře orientuje a má s ní praktické zkušenosti. Zná a dokáže předvídat případné problémy s odsáváním a bolavými prsy, a proto je schopná maminkám při výběru dobře poradit.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze TrueLife Nutrio BP Electric odsávačka mléka

TrueLife Nutrio BP Electric odsávačka mléka

1 700 Kč Orientační cena