Recenze vířivky Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

73,6 % Celkové hodnocení

Pro nenáročné v kategorii Vířivky pro 2 osoby

Klady

  • Rychlé ohřívání vody
  • Teplota vody až 42 °C
  • Nižší cena

Zápory

  • Pouze 100 trysek
  • Nemá kryt ani podložku
  • Chybí pokročilé funkce
7 200 Kč Orientační cena

Základní parametry

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 je vířivka ve tvaru čtverce o objemu 650 litrů vody. Výrobce uvádí, že je vhodná až pro čtyři osoby, my ji však doporučujeme pouze pro dvě, aby byl odpočinek ve vířivce příjemný a pohodlný. Materiálem je laminované PVC, což je poměrně běžné u levnějších modelů, stejně jako kartušový typ filtrace.

Výkonem se vířivka značky Hanscraft drží poměrně vysoko nad průměrem. Příkon topení dosahuje 1 500 W, což je na menší vířivku slušné číslo, vodu navíc dokáže ohřát o 2-2,5 °C za hodinu. Maximální teplota sice nepřekročí 42 °C, i to je však v době našeho srovnání (prosinec 2020) slušné a méně obvyklé číslo. Výkon masáže činí až 650 W, vířivka má ale pouze 100 trysek, perličková masáž tedy nemusí být příliš intenzivní.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

650

Tvar

Čtverec

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 500

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

2-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

100

Výkon perličkové masáže (W)

650

Vybavení a funkce

Nedostatky mobilní vířivky Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 se projeví při zmínce o vybavení a funkcích. Vířivka nemá systém pro změkčování vody (HWT) ani solinátor (SWS), vodu tedy bude nutné čistit i změkčovat chemicky. Proto ji příliš nedoporučujeme osobám s citlivou kůží. Z vybavení můžete postrádat kryt, kterým byste udrželi vodu čistou a také déle teplou, chybí zde i podložka na zem. Tyto prvky tak budete muset dokoupit zvlášť. Vířivka je tvaru čtverce se stranou o délce lehce přes 1,5 metru a výšce 70 cm.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ne

Podložka na zem

Ne

Šířka (m)

1,58

Délka (m)

1,58

Výška (m)

0,7

Závěr

Předností vířivky Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 je jistě vyšší výkon v podobě příkonu topení 1 500 W, výkonu masáže 650 W a rychlosti ohřevu vody o 2-2,5 °C/hod. Maximální možná teplota vody dosáhne i 42 °C. Vířivka je tvaru čtverce a svým objemem 650 l ji doporučujeme pouze pro dva uživatele.

Tento model však za ostatními pokulhává svým vybavením. Má pouze 100 trysek, masáž tedy nebude tolik intenzivní. V balení nenajdete kryt ani podložku na zem a chybí jí také pokročilé funkce v podobě systému pro změkčování vody nebo solinátoru. Pokud tedy sháníte dvoumístnou vířivku, která toho nabídne o něco více, doporučujeme Belatrix Mountine 120 Rattan.

7 200 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 | Hodnocení: 73,6 %
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

7 200 Kč Orientační cena