Menu

Recenze a porovnání Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon

Doporučujeme Při nákupu v kategorii vířivek pro 6 osob

Datum doporučení: Březen 2020

92,3 % Celkové hodnocení
  • Systém změkčení vody
  • Vysoký počet vzduchových trysek
  • Využití soli k dezinfekci
  • Vyšší cena
  • V některých ohledech pouze standardní
35 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Mobilní vířivka Intex se s objemem 1 098 l zařadila mezi modely vhodné pro 6 a více osob. Velkému objemu odpovídá i vysoký příkon topení 2 200 W, který zvýší teplotu vířivky až o dva stupně za hodinu. Některé modely zvládají i 2,5 °C, hodnoty bývají ale i nižší. Maximální teplota ohřevu je 40 °C, což je pro velké vířivky obvyklé, menší mívají i 42 °C. Standardní je i kartušová filtrace, nadprůměrný je naopak počet trysek. Vířivka jich má 140 a bublinkovou masáž pohání s výkonem 800 W, který také patřil k vyšším. Tento model je vyroben z PVC se systémem Fiber-Tech, který zajišťuje větší stabilitu a odolnost vířivky.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 1 098
Tvar Osmiúhelník
Materiál Fiber-Tech
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 2 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1-2
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 40
Typ filtrace Kartušová
Počet vzduchových trysek 140
Výkon perličkové masáže (W) 800

Vybavení a funkce

Z výbavy postrádá vířivka Intex pouze manomentr, ten se v době psaní recenze (březen 2020) objevoval u vířivek stále méně. Nechybí jí displej, funkce samonafukování, vrchní kryt ani podložka, nepostrádá tedy nic ze základní výbavy. Navíc má ještě systémy HWT a SWS, první zmíněný změkčuje vodu ve vířivce, která je potom šetrnější nejen k přístroji, ale i k lidské pokožce. Druhý využívá k dezinfekci sůl, s touto vířivkou se tak obejdete bez chemikálií.

Parametr Tento produkt
HWT Ano
SWS Ano
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Ne
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 2,18
Délka (m) 2,18
Výška (m) 0,17
Hmotnost (kg) 32

Závěr

Mobilní vířivka Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon představuje trochu nákladnější investici, její cena se v našem srovnání řadila spíše k vyšší. Kromě základních parametrů ovšem nabízí také ne příliš běžný systém na změkčování vody a systém desinfekce slanou vodou. Její příkon je přiměřeně vysoký a rychlost ohřevu standardní. Potěší velkým počtem trysek, které mají také dostatečně vysoký výkon. Vířivku Intex tak můžeme doporučit i náročnějším uživatelům.

Pokud je pro vás ovšem pořizovací cena tohoto modelu přece jen příliš vysoká, za zvážení stojí také cenově přívětivější vířivka Bestway 54189 Lay-Z-Spa Helsinki.

35 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon | Hodnocení: 92,3 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon

Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon

35 000 Kč Orientační cena