Menu

WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Nejlepší cena/výkon v kategorii Opalovací krémy

Klady

  • Šetrné složení
  • Vysoký stupeň ochrany
  • Pro děti i dospělé
  • BIO kvalita

Zápory

  • Lehce mastnější
  • Menší objem
630 Kč Orientační cena

Základní charakteristiky

WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml je opalovací mléko v BIO kvalitě, které stojí na pomezí střední a vyšší cenové třídy. Díky SPF 50 se hodí pro uživatele s fototypem I, kteří by se jinak na sluníčku okamžitě spálili a potřebují vysoký stupeň ochrany. Výrobce zde vsadil na ochranu prostřednictvím minerálního filtru (oxidu zinečnatého), který pleť nedráždí a bývá dobře snášen i dětmi. Mazat se s ním tak může klidně celá rodina.

Najdete v něm i několik výživných složek (kokosový olej, kakaové máslo, slunečnicový olej), díky kterým pokožku přiměřeně promastí a hydratuje. Díky tomu by mohlo vyhovovat i lidem se suchou pletí. Toto mléko lze díky voděodolnému složení doporučit i letní koupání v rybníku či moři.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Woodenspoon

Stupeň ochrany (SPF)

50

Odpovídající fototyp

I

Konzistence

Mléko

Způsob ochrany

Minerální filtry

Účinné látky

Oxid zinečnatý

Pečující a doplňkové látky

Slunečnicový olej, kakaové máslo, kokosový olej

Voděodolný

Ano

Objem (ml)

100

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml patří v době psaní této recenze (květen 2023) mezi nejprodávanější opalovací mléka na českém trhu. O oblíbenosti tohoto produktu svědčí i pozitivní uživatelské recenze. V nich se zákazníci opakovaně zmiňují o pohodlném roztírání, kvalitním složení a příjemné vůni. Líbí se jim, že mléko neobsahuje chemické filtry. Sice je dle několika hodnocení lehce mastnější, ale nezanechává na kůži bílé fleky.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Největší předností opalovacího mléka WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml je šetrné složení s minerálními filtry a vysoký stupeň ochrany. Dokonce se chlubí BIO certifikací, což není u opalovacích přípravků úplně běžné. Někomu by úplně nemusela vyhovovat textura, která je mírně mastnější. Na druhou stranu to může být výhodou pro uživatele se suchou pletí.

Porovnání s alternativami

Vhodnou alternativou k WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml by mohlo být opalovací mléko Nobilis Tilia, které využívá k ochraně před sluníčkem oxid titaničitý. Disponuje taktéž certifikací BIO a je díky šetrnému složení vhodné i pro citlivou pleť. Na druhou stranu má ale mnohem nižší stupeň ochrany (SPF 15), který je vhodný na mírné sluníčko (případně pro lidi s odolnějším fototypem).

Závěrečné shrnutí

WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml představuje přírodní opalovací mléko s BIO certifikací, které lze díky nedráždivému složení a minerálním filtrům doporučit pro děti i dospělé s citlivější pletí. Pokožku bude před spálením chránit i při koupání. Zároveň je dostatečně výživné, aby pokožku lehce promastilo.

630 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml | Hodnocení: Velmi dobré
Dana Široká
Redaktorka
Dana je milovnicí kosmetiky a na sluníčku tráví v létě velkou část volného času. U tématu opalovacích krémů tak vychází i ze svých osobních zkušeností s těmito produkty. Osobně sází raději na přírodní produkty, proto se ráda probírá složením jednotlivých přípravků. Jako majitelka bledé pleti má zkušenosti s různými způsoby chytání bronzu, proto se na našem webu stará i o samoopalovací krémy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml

WoodenSpoon Baby & Family SPF50 100 ml

630 Kč Orientační cena