Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Impresio

Nej zážitky v Brně a na jižní Moravě v kategorii Zážitkové agentury

Klady

  • Široká škála nabízených zážitků
  • Zákaznická podpora přes online chatovací okénko

Zápory

  • Chybí filtrování podle ceny
  • Kratší pracovní doba zákaznické podpory

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Impresio má ve své nabídce téměř tři sta zážitků. Tím se řadí mezi ty větší agentury v našem porovnání v září 2020. Najdete tu zážitky všeho druhu od auto a moto jízd, přes letecké a gurmánské zážitky až po sportovní a adrenalinové aktivity. Pokud si výběrem nejste zcela jisti, můžete zakoupit univerzální dárkový poukaz ve zvolené finanční hodnotě a nechat výběr zážitku přímo na obdarovaném.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce

261

Adrenalinové zážitky

Ano

Letecké zážitky

Ano

Gurmánské zážitky

Ano

Lázně a wellness

Ano

Auto a moto zážitky

Ano

Povolání na zkoušku

Ano

Romantické pobyty

Ano

Univerzální dárkové poukazy

Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Pokud vyberete nevhodný zážitek, pak je možné jej zdarma vyměnit za nějaký jiný ve stejné cenové relaci, případně rozdílovou částku doplatit. Platnost poukazu na konkrétní zážitek je vždy čtrnáct měsíců. V případě potřeby můžete využít zákaznickou podporu a to nejen přes telefon a email, ale také pomocí online chatovacího okénka. Pracovní doba je poměrně krátká pouze od 9:00 do 16:00. Pro lepší orientaci slouží možnost filtrovaní, chybí tu však možnost filtrování podle ceny.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka

Ano

Počet recenzí na Heurece

177

Hodnocení na Heurece

4,8

Bezplatná výměna zážitku

Ano

Délka platnosti poukazu

14 měsíců

Online chatovací podpora

Ano

Telefonní podpora

Ano

Emailová podpora

Ano

Pracovní doba podpory

9:00 - 16:00

Filtrování podle typu zážitku

Ano

Filtrování podle kraje

Ano

Filtrování podle ceny

Ne

Filtrování podle určení pro koho

Ano

Hodnocení zákazníků

V našem srovnání patří Impresio k méně komentovaným agenturám, v době psaní recenze měla jen necelé dvě stovky hodnocení od zákazníků. Patří ale do programu Ověřeno zákazníky a její recenze tak pocházejí od reálných lidí. Drtivá většina je pozitivní, jako pozitiva je zmiňovaná především rychlost a vstřícnost. Negativních recenzí nebylo ani deset a jde tak spíše o ojedinělé situace, někdy byl problém přímo s provozovatelem daného zážitku, ne se samotnou agenturou.

Závěr

Zážitková agentura má ve své nabídce všechny možné typy zážitků. Najdete tu téměř tři sta možností, tím se řadí Impresio mezi větší agentury z našeho srovnání. Platnost poukazu je čtrnáct měsíců. K dispozici vám je zákaznická podpora od devíti ráno do čtyř odpoledne. Poradí vám jak přes telefon, tak i email a online chatovací okénko. Na webovém portálu najdete filtry, které usnadní vyhledávání.

Chybí pouze filtr podle ceny, který má například zážitková agentura Adrop.

Autor: | Datum: | Produkt: Impresio
Eliška je v našem týmu redaktorů služebně nejstarší, za roky své kariéry se naučila vybírat a hodnotit nejen fyzické produkty, ale i různé služby. Poradí vám tak, podle jakých kritérií vybírat zážitkové agentury a jak poznat spolehlivého poskytovatele zážitku. Mezi její témata patří i další služby, například mobilní tarify nebo internetové obchody.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Impresio

Impresio