Menu

Porovnání a recenze zážitkové agentury Impresio

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Zážitkové agentury

Datum doporučení: Září 2020

  • Široká škála nabízených zážitků
  • Zákaznická podpora přes online chatovací okénko
  • Chybí filtrování podle ceny
  • Kratší pracovní doba zákaznické podpory

Nabídka zážitků

Zážitková agentura Impresio má ve své nabídce téměř tři sta zážitků. Tím se řadí mezi ty větší agentury v našem porovnání v září 2020. Najdete tu zážitky všeho druhu od auto a moto jízd, přes letecké a gurmánské zážitky až po sportovní a adrenalinové aktivity. Pokud si výběrem nejste zcela jisti, můžete zakoupit univerzální dárkový poukaz ve zvolené finanční hodnotě a nechat výběr zážitku přímo na obdarovaném.

Parametr Tento produkt
Orientační počet zážitků v nabídce 261
Adrenalinové zážitky Ano
Letecké zážitky Ano
Gurmánské zážitky Ano
Lázně a wellness Ano
Auto a moto zážitky Ano
Povolání na zkoušku Ano
Romantické pobyty Ano
Univerzální dárkové poukazy Ano

Zákaznická podpora a uživatelské prostředí

Pokud vyberete nevhodný zážitek, pak je možné jej zdarma vyměnit za nějaký jiný ve stejné cenové relaci, případně rozdílovou částku doplatit. Platnost poukazu na konkrétní zážitek je vždy čtrnáct měsíců. V případě potřeby můžete využít zákaznickou podporu a to nejen přes telefon a email, ale také pomocí online chatovacího okénka. Pracovní doba je poměrně krátká pouze od 9:00 do 16:00. Pro lepší orientaci slouží možnost filtrovaní, chybí tu však možnost filtrování podle ceny.

Parametr Tento produkt
Ověřeno zákazníky Heureka Ano
Počet recenzí na Heurece 177
Hodnocení na Heurece 4,8
Bezplatná výměna zážitku Ano
Délka platnosti poukazu 14 měsíců
Online chatovací podpora Ano
Telefonní podpora Ano
Emailová podpora Ano
Pracovní doba podpory 9:00 - 16:00
Filtrování podle typu zážitku Ano
Filtrování podle kraje Ano
Filtrování podle ceny Ne
Filtrování podle určení pro koho Ano

Hodnocení zákazníků

V našem srovnání patří Impresio k méně komentovaným agenturám, v době psaní recenze měla jen necelé dvě stovky hodnocení od zákazníků. Patří ale do programu Ověřeno zákazníky a její recenze tak pocházejí od reálných lidí. Drtivá většina je pozitivní, jako pozitiva je zmiňovaná především rychlost a vstřícnost. Negativních recenzí nebylo ani deset a jde tak spíše o ojedinělé situace, někdy byl problém přímo s provozovatelem daného zážitku, ne se samotnou agenturou.

Závěr

Zážitková agentura má ve své nabídce všechny možné typy zážitků. Najdete tu téměř tři sta možností, tím se řadí Impresio mezi větší agentury z našeho srovnání. Platnost poukazu je čtrnáct měsíců. K dispozici vám je zákaznická podpora od devíti ráno do čtyř odpoledne. Poradí vám jak přes telefon, tak i email a online chatovací okénko. Na webovém portálu najdete filtry, které usnadní vyhledávání.

Chybí pouze filtr podle ceny, který má například zážitková agentura Adrop.