Recenze a porovnání ECG ZV 115 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání ECG ZV 115

71,0 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • Nízká pořizovací cena
  • Rychlé nahřívání
  • Široké rozpětí teplot

Zápory

  • Nelze uzamknout nastavenou teplotu
  • Nemá iontovou technologii
  • Pouze na suché vlasy
450 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Žehlička ECG ZV 115 je vybavena keramickými žehlicími destičkami a má zaoblené okraje. Teplotu lze nastavit mezi 120 °C a 220°C v šesti stupních. Díky nízké teplotě je tato žehlička vhodná i pro majitelky a majitele velmi jemných a citlivých vlasů. Na provozní teplotu se žehlička zahřeje za 30 sekund. Ráno tedy nebudete zbytečně ztrácet čas čekáním. Tento model není vybavený iontovou ani parní funkcí. Plovoucí deštičky zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku na vlasy a zamezují tahání a trhání. Destičky nejsou napuštěné žádným olejem ani kondicionérem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

6

Minimální teplota (°C)

120

Maximální teplota (°C)

220

Příkon (W)

40

Doba zahřátí (s)

30

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ne

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Díky otočné koncovce kabelu se s žehličkou snadno manipuluje. Nastavená teplota se zobrazuje na několika diodách, stejně jako informace, zda už je žehlička nahřátá. Nevýhodou je, že nelze uzamknout nastavenou teplotu. Během žehlení tak může dojít k náhodnému přenastavení žehličky. Bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí. V případě, že žehličku zapomenete vypnout, sama to udělá po 30 minutách nepoužívání. Touto žehličkou není možné žehlit mokré vlasy, před úpravou je nutné je vždy důkladně vysušit. Pohodlnější skladování a přenášení zajišťuje zámek kloubu, který drží žehličku zavřenou. Tuto žehličku lze používat pouze v síti s napětím 230 V.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

180

Otočný kabel

Ano

Displej

Ne

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ano

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Zámek kleští

Ano

Závěr

Žehlička ECG ZV 115 je vhodná pro ty, kdo chtějí přístroj s keramickými destičkami. Její výhodou je nízká provozní teplota, kterou mohou používat i majitelky velmi jemných a citlivých vlasů. Nastavení šesti různých teplotních stupňů vyhoví všem majitelům různých typů vlasů. Další výhodou je nízká pořizovací cena. Nevýhodou je nemožnost uzamčení nastavené teploty a provoz pouze s napětím 230 V. Pokud byste chtěli žehličku se keramickými destičkami, displejem a duálním napětím, doporučujeme Remington S8500 Shine Therapy.

450 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: ECG ZV 115 | Hodnocení: 71,0 %
Kamila Lorenzová zastává v našem týmu pozici redaktory a na webu má na starosti desítky různých témat. Žehličky na vlasy patří mezi její nejoblíbenější, jelikož je používá téměř denně a snaží se neustále hledat to nejlepší na trhu. Kromě průzkumu se vrhla i na reálné testování a vybrané modely ozkoušela. Dokáže vám tak poradit, zda jsou určité funkce v praxi užitečné, nebo naopak zbytečné.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze ECG ZV 115

ECG ZV 115

450 Kč Orientační cena