Menu

Recenze a srovnání ECG ZV 115

71,0 % Celkové hodnocení

Pro nenáročné v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Nízká pořizovací cena
  • Rychlé nahřívání
  • Široké rozpětí teplot

Zápory

  • Nelze uzamknout nastavenou teplotu
  • Nemá iontovou technologii
  • Pouze na suché vlasy
450 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Žehlička ECG ZV 115 je vybavena keramickými žehlicími destičkami a má zaoblené okraje. Teplotu lze nastavit mezi 120 °C a 220°C v šesti stupních. Díky nízké teplotě je tato žehlička vhodná i pro majitelky a majitele velmi jemných a citlivých vlasů. Na provozní teplotu se žehlička zahřeje za 30 sekund. Ráno tedy nebudete zbytečně ztrácet čas čekáním. Tento model není vybavený iontovou ani parní funkcí. Plovoucí deštičky zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku na vlasy a zamezují tahání a trhání. Destičky nejsou napuštěné žádným olejem ani kondicionérem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

6

Minimální teplota (°C)

120

Maximální teplota (°C)

220

Příkon (W)

40

Doba zahřátí (s)

30

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ne

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Díky otočné koncovce kabelu se s žehličkou snadno manipuluje. Nastavená teplota se zobrazuje na několika diodách, stejně jako informace, zda už je žehlička nahřátá. Nevýhodou je, že nelze uzamknout nastavenou teplotu. Během žehlení tak může dojít k náhodnému přenastavení žehličky. Bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí. V případě, že žehličku zapomenete vypnout, sama to udělá po 30 minutách nepoužívání. Touto žehličkou není možné žehlit mokré vlasy, před úpravou je nutné je vždy důkladně vysušit. Pohodlnější skladování a přenášení zajišťuje zámek kloubu, který drží žehličku zavřenou. Tuto žehličku lze používat pouze v síti s napětím 230 V.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

180

Otočný kabel

Ano

Displej

Ne

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ano

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Zámek kleští

Ano

Závěr

Žehlička ECG ZV 115 je vhodná pro ty, kdo chtějí přístroj s keramickými destičkami. Její výhodou je nízká provozní teplota, kterou mohou používat i majitelky velmi jemných a citlivých vlasů. Nastavení šesti různých teplotních stupňů vyhoví všem majitelům různých typů vlasů. Další výhodou je nízká pořizovací cena. Nevýhodou je nemožnost uzamčení nastavené teploty a provoz pouze s napětím 230 V. Pokud byste chtěli žehličku se keramickými destičkami, displejem a duálním napětím, doporučujeme Remington S8500 Shine Therapy.

450 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: ECG ZV 115 | Hodnocení: 71,0 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která do srovnání vyhledává na webu ty nejzajímavější produkty. Pročítá sáhodlouhé recenze a komentáře, aby mohla zdůraznit všechny klady a zápory výrobků. Snaží se, abyste při nákupu měli všechny potřebné informace. Žehličky a péče o vlasy obecně patří mezi její oblíbená témata. S žehličkami a úpravou spíše nepoddajných vlasů má praktické zkušenosti. Dokáže tak poradit, který typ žehliček používat na různé typy vlasů.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze ECG ZV 115

ECG ZV 115

450 Kč Orientační cena