Menu

Recenze a srovnání Remington S1510

84,6 % Celkové hodnocení

Také nás zaujalo v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Rychle se nahřívá
  • Otočný kabel
  • Duální napětí pro cestování

Zápory

  • Pouze dva stupně nastavení teploty
  • Vysoká minimální teplota
  • Nemá automatické vypnutí
600 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Remington S1510 je žehlička na vlasy s povrchem z keramiky a turmalínu. Teplotu lze nastavit na dva stupně, 180 °C nebo 220 °C. Tato teplota je vhodná pro silné zdravé vlasy. Pro jemné vlasy je vhodná teplota kolem 130 °C. Na provozní teplotu se žehlička nahřeje za 30 sekund, což je krátká doba. Tato žehlička není vybavena ionizační ani parní funkcí. Žehlicí destičky o rozměrech 100×25 mm nejsou napuštěny olejem ani kondicionérem. Destičky jsou plovoucí, díky tomu je tlak na vlasy rovnoměrně rozložený a nehrozí tahání či trhání. Díky kulatému tvaru se s touto žehličkou snadno tvoří lokny.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika-turmalín

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

2

Minimální teplota (°C)

180

Maximální teplota (°C)

220

Příkon (W)

37

Doba zahřátí (s)

30

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ne

Délka žehlicích destiček (mm)

100

Šířka žehlicích destiček (mm)

25

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Napájecí kabel měří 1,8 metru a jeho koncovka je otočná. To umožňuje pohodlnou manipulaci s žehličkou. Žehličce chybí displej a indikace nahřátí. Připravenou teplotu budete muset sami odhadnout. Nastavenou teplotu nelze uzamknout. Hrozí tedy náhodné přepnutí teploty během žehlení. Před úpravou vlasů je potřeba je důkladně vysušit, protože není možné touto žehličkou žehlit vlhké vlasy. Skladovat a přenášet lze žehličku pouze otevřenou, protože nemá zámek kloubu. Díky možnosti duálního napětí je ale vhodná na cesty.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

180

Otočný kabel

Ano

Displej

Ne

Indikace zahřátí

Ne

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ne

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Zámek kleští

Ne

Hodnocení uživatelů

Uživatelé si na žehličce Remington pochvalují rychlé nahřátí a pohodlné ovládání žehličky. Vadí jim ale omezené možnosti nastavení teploty, vybrat lze jen ze dvou stupňů.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Výhodou této žehličky na vlasy je rychlé nahřívání, které oceníte zejména při ranním spěchu. Pozitivně hodnotíme manipulaci s žehličkou, která je jednoduchá díky otočnému kabelu. Slabinou je nastavení teploty, které je omezené na výběr ze dvou možností. Nepříjemná je také absence funkce automatického vypnutí.

Závěr

Žehlička Remington S1510 je vhodná pro majitele a majitelky pevných a silných vlasů. Pro jemné vlasy má příliš vysokou teplotu. Ta lze nastavit ve dvou stupních. Výhodou této žehličky je kulatý tvar, možnost duálního napětí a rychlost nahřátí. Nevýhodou je naopak možnost nastavení pouze dvou stupňů teploty, chybějící displej a také chybějící indikace nahřátí. Pokud chcete žehličku s více stupni nastavení a displejem, doporučujeme Rowenta Liss & Curl Keratin Shine Elite SF 4522D0.

600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Remington S1510 | Hodnocení: 84,6 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která do srovnání vyhledává na webu ty nejzajímavější produkty. Pročítá sáhodlouhé recenze a komentáře, aby mohla zdůraznit všechny klady a zápory výrobků. Snaží se, abyste při nákupu měli všechny potřebné informace. Žehličky a péče o vlasy obecně patří mezi její oblíbená témata. S žehličkami a úpravou spíše nepoddajných vlasů má praktické zkušenosti. Dokáže tak poradit, který typ žehliček používat na různé typy vlasů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington S1510

Remington S1510

600 Kč Orientační cena