Recenze a srovnání Remington S1510

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Žehličky s keramicko-turmalínovým povrchem

Datum doporučení: Červenec 2018

Klady:

Rychle se nahřívá

Zápory:

Pouze dva stupně nastavení teploty

500 Kč
orientační cena

Základní parametry a funkce 

Remington S1510 je žehlička na vlasy s povrchem z keramiky a turmalínu. Teplotu lze nastavit na dva stupně, 180 °C nebo 220 °C. Tato teplota je vhodná pro silné zdravé vlasy. Pro jemné vlasy je vhodná teplota kolem 130 °C. Na provozní teplotu se žehlička nahřeje za 30 sekund, což je krátká doba. Tato žehlička není vybavena ionizační ani parní funkcí. Žehlicí destičky o rozměrech 100×25 mm nejsou napuštěny olejem ani kondicionérem. Destičky jsou plovoucí, díky tomu je tlak na vlasy rovnoměrně rozložený a nehrozí tahání či trhání. Díky kulatému tvaru se s touto žehličkou snadno tvoří lokny. 

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček  Keramika-turmalín
Nastavení teploty  Ano
Počet stupňů nastavení teploty  2
Minimální teplota (°C)  180
Maximální teplota (°C)  220
Doba zahřátí (s)  30
Ionizační funkce  Ne
Parní funkce  Ne
Plovoucí destičky  Ano
Napuštěné destičky  Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 100
Šířka žehlicích destiček (mm)  25
Zaoblené okraje  Ano

Uživatelský komfort

Napájecí kabel měří 1,8 metru a jeho koncovka je otočná. To umožňuje pohodlnou manipulaci s žehličkou. Žehličce chybí displej a indikace nahřátí. Připravenou teplotu budete muset sami odhadnout. Nastavenou teplotu nelze uzamknout. Hrozí tedy náhodné přepnutí teploty během žehlení. Před úpravou vlasů je potřeba je důkladně vysušit, protože není možné touto žehličkou žehlit vlhké vlasy. Skladovat a přenášet lze žehličku pouze otevřenou, protože nemá zámek kloubu. Díky možnosti duálního napětí je ale vhodná na cesty. 

Parametr Tento produkt
Otočný kabel   Ano
Displej  Ne
Indikace zahřátí  Ne
Uzamčení nastavené teploty   Ne
Automatické vypnutí  Ne
Žehlení mokrých vlasů  Ne
Zámek kleští  Ne
Příkon (W) 37
Duální napětí  Ano

Závěr

Žehlička Remington S1510 je vhodná pro majitele a majitelky pevných a silných vlasů. Pro jemné vlasy má příliš vysokou teplotu. Ta lze nastavit ve dvou stupních. Výhodou této žehličky je kulatý tvar, možnost duálního napětí a rychlost nahřátí. Nevýhodou je naopak možnost nastavení pouze dvou stupňů teploty, chybějící displej a také chybějící indikace nahřátí. Pokud chcete žehličku s více stupni nastavení a displejem, doporučujeme Rowenta Liss & Curl Keratin Shine Elite SF 4522D0.

Další recenze

Kompletní porovnání