Menu

Recenze a srovnání Moser 4480-0050

Doporučujeme Při nákupu v kategorii žehliček na vlasy s keramicko-titanovým povrchem

Datum doporučení: Březen 2021

74,5 % Celkové hodnocení
  • Vhodná na cesty
  • Vlasy narovná i navlní
  • Dlouhý kabel
  • Pouze jedna teplota
  • Chybí pokročilé vlastnosti
  • Nemá displej
500 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Tato žehlička značky Moser je vhodná jako cestovní model, protože je svými rozměry keramicko-turmalínových destiček 6 x 1,3 cm celkově menší a nenabízí žádné pokročilé vlastnosti. Vlastně se všemi svými funkcemi řadí spíše k nepříliš bohatým žehličkám v době psaní recenze v březnu 2021. Chybí jí ionizační i parní funkce či jakkoli ozvláštněné například napuštěné či plovoucí destičky.

Hodí se pro ty uživatele, kteří vědí, co od žehličky požadují, a nepotřebují nic navíc. U modelu 4480-0050 je totiž k dispozici jen jedno nastavení teploty, a to na středních 180 °C. Tato teplota je vhodná pro normální až silné vlasy, jemnější by mohla poškodit. Jedinou zvláštností této žehličky jsou zaoblené okraje, díky kterým můžete kromě narovnání vlasy také navlnit. S příkonem 35 W by navíc měla slíbit rychlé nahřátí, dobu však výrobce neuvádí.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček Keramika-turmalín
Nastavení teploty Ne
Minimální teplota (°C) 180
Maximální teplota (°C) 180
Příkon (W) 35
Ionizační funkce Ne
Parní funkce Ne
Plovoucí destičky Ne
Napuštěné destičky Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 60
Šířka žehlicích destiček (mm) 13
Zaoblené okraje Ano

Uživatelský komfort

Z hlediska uživatelského komfortu potěší dlouhým přívodním kabelem, s žehličkou můžete stát až 2,5 metru od zásuvky a pohodlně se tak upravovat i před zrcadlem. Kabel však není otočný a žehlička nemá ani displej. Ovládá se pouze jedním tlačítkem, u kterého přepínáte mezi polohou zapnutí a vypnutí. Chybí i uzamčení teploty a automatické vypnutí. Disponuje ale alespoň indikací zahřátí. Je vhodná jen pro napětí 220-240 V, což ji předurčuje pro použití pouze v Evropě, jelikož se jedná právě o evropskou normu.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm) 250
Otočný kabel Ne
Displej Ne
Indikace zahřátí Ano
Uzamčení nastavené teploty Ne
Automatické vypnutí Ne
Žehlení mokrých vlasů Ne
Duální napětí Ne

Závěr

Žehličku Moser 4480-0050 doporučíme jen nenáročným uživatelům, kteří nepožadují funkce navíc a ocení spíše skladný model. Nabídne pouze jednu teplotu, a to 180 °C, destičky jsou spíše menší, z keramiky a turmalínu a dále disponuje zaoblenými okraji pro tvorbu vln. Kabel je dlouhý 2,5 metru, není však otočný.

Z pokročilých funkcí zde žádnou nenajdete, žehlička nemá ionizační funkci ani displej. Chybí také automatické vypnutí. Pokud sháníte bohatěji vybavený model, kde ale povrch destiček zůstane stejný, přečtěte si recenzi na Remington S1510.

500 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Moser 4480-0050 | Hodnocení: 74,5 %
Veronika Vyskočilová je v naší redakci už několik let. Po celou dobu se věnuje průzkumu trhu a vybírání těch nejlepších produktů tak, abyste vy už nemuseli. Na této stránce se od ní dozvíte, jaké typy destiček jsou vhodné na jednotlivé druhy vlasů, a také kterou žehličkou můžete žehlit i mokré vlasy. Její podpis najdete u velké spousty kuchyňských a domácích téma, věnovala se ale i různým strojkům na úpravu vousů a vlasů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Moser 4480-0050

Moser 4480-0050

500 Kč Orientační cena