Menu

Recenze a srovnání Moser 4480-0050

74,5 % Celkové hodnocení

TOP cena/výkon v kategorii Cestovní žehličky na vlasy

Klady

  • Vhodná na cesty
  • Vlasy narovná i navlní
  • Dlouhý kabel

Zápory

  • Pouze jedna teplota
  • Chybí pokročilé vlastnosti
  • Nemá displej
550 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Tato žehlička značky Moser je vhodná jako cestovní model, protože je svými rozměry keramicko-turmalínových destiček 6 x 1,3 cm celkově menší a nenabízí žádné pokročilé vlastnosti. Vlastně se všemi svými funkcemi řadí spíše k nepříliš bohatým žehličkám v době psaní recenze v březnu 2021. Chybí jí ionizační i parní funkce či jakkoli ozvláštněné například napuštěné či plovoucí destičky.

Hodí se pro ty uživatele, kteří vědí, co od žehličky požadují, a nepotřebují nic navíc. U modelu 4480-0050 je totiž k dispozici jen jedno nastavení teploty, a to na středních 180 °C. Tato teplota je vhodná pro normální až silné vlasy, jemnější by mohla poškodit. Jedinou zvláštností této žehličky jsou zaoblené okraje, díky kterým můžete kromě narovnání vlasy také navlnit. S příkonem 35 W by navíc měla slíbit rychlé nahřátí, dobu však výrobce neuvádí.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika-turmalín

Nastavení teploty

Ne

Minimální teplota (°C)

180

Maximální teplota (°C)

180

Příkon (W)

35

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ne

Napuštěné destičky

Ne

Délka žehlicích destiček (mm)

60

Šířka žehlicích destiček (mm)

13

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Z hlediska uživatelského komfortu potěší dlouhým přívodním kabelem, s žehličkou můžete stát až 2,5 metru od zásuvky a pohodlně se tak upravovat i před zrcadlem. Kabel však není otočný a žehlička nemá ani displej. Ovládá se pouze jedním tlačítkem, u kterého přepínáte mezi polohou zapnutí a vypnutí. Chybí i uzamčení teploty a automatické vypnutí. Disponuje ale alespoň indikací zahřátí. Je vhodná jen pro napětí 220-240 V, což ji předurčuje pro použití pouze v Evropě, jelikož se jedná právě o evropskou normu.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

250

Otočný kabel

Ne

Displej

Ne

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ne

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Závěr

Žehličku Moser 4480-0050 doporučíme jen nenáročným uživatelům, kteří nepožadují funkce navíc a ocení spíše skladný model. Nabídne pouze jednu teplotu, a to 180 °C, destičky jsou spíše menší, z keramiky a turmalínu a dále disponuje zaoblenými okraji pro tvorbu vln. Kabel je dlouhý 2,5 metru, není však otočný.

Z pokročilých funkcí zde žádnou nenajdete, žehlička nemá ionizační funkci ani displej. Chybí také automatické vypnutí. Pokud sháníte bohatěji vybavený model, kde ale povrch destiček zůstane stejný, přečtěte si recenzi na Remington S1510.

550 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Moser 4480-0050 | Hodnocení: 74,5 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která do srovnání vyhledává na webu ty nejzajímavější produkty. Pročítá sáhodlouhé recenze a komentáře, aby mohla zdůraznit všechny klady a zápory výrobků. Snaží se, abyste při nákupu měli všechny potřebné informace. Žehličky a péče o vlasy obecně patří mezi její oblíbená témata. S žehličkami a úpravou spíše nepoddajných vlasů má praktické zkušenosti. Dokáže tak poradit, který typ žehliček používat na různé typy vlasů.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Moser 4480-0050

Moser 4480-0050

550 Kč Orientační cena