Menu

Recenze a srovnání Remington PROluxe S9100

Doporučujeme Při nákupu v kategorii žehliček na vlasy s keramickým povrchem

Datum doporučení: Listopad 2020

94,2 % Celkové hodnocení
  • 9 teplotních stupňů
  • Rychlé zahřátí
  • Zaoblené okraje
  • Chybí ionizace
  • Nemá napuštěné destičky
  • Nelze žehlit mokré vlasy
1 900 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Remington PROluxe S9100 je žehlička na vlasy s keramickými destičkami, které jsou navíc plovoucí, takže snižují tlak na vlasy a netahají je. Péči o vaše kadeře se vám dostane také v případě nastavení teploty. Máte zde na výběr z devíti stupňů v rozmezí od 150 do 230 °C, takže si můžete zvolit ideální teplotu podle zdraví a kvality vašich vlasů. Na požadované nastavení se žehlička navíc dokáže zahřát už za 15 sekund, což je v našem srovnání v listopadu 2020 jedna z nejkratších dob. Kromě rovných vlasů se žehlička postará i o vlny či lokny, k jejich tvorbě pomůžou zaoblené okraje.

Tato žehlička značky Remington však postrádá některé pokročilé funkce, jako je například parní funkce nebo ionizace, která by mimo jiné bránila elektrizování vlasů. Destičky navíc nejsou ničím napuštěné, ačkoli se na trhu dají najít i modely s vpuštěnými kondicionéry či oleji, které se v průběhu žehlení uvolňují do vlasů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček Keramika
Nastavení teploty Ano
Počet stupňů nastavení teploty 9
Minimální teplota (°C) 150
Maximální teplota (°C) 230
Doba zahřátí (s) 15
Ionizační funkce Ne
Parní funkce Ne
Plovoucí destičky Ano
Napuštěné destičky Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 110
Zaoblené okraje Ano

Uživatelský komfort

Práce s žehličkou Remington PROluxe S9100 by měla být příjemná, žehlička má totiž téměř všechny parametry podporující uživatelský komfort. Dočkáte se zde otočného kabelu, který brání zamotávání šňůry při práci, dále displeje s indikací zahřátí nebo zámku kleští. Uzamknout můžete i nastavenou teplotu, abyste ji při žehlení omylem nezměnili. Délka kabelu je 180 cm, což je běžná hodnota, některé žehličky ale disponují i třímetrovým.

Tento model se dokáže sám vypnout, a to po hodině nečinnosti. Díky podpoře duálního napětí je vhodné ji používat kdekoli na světě. Není však určený pro žehlení mokrých vlasů, k tomu by byla zapotřebí speciální funkce, která zde chybí.

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm) 180
Otočný kabel Ano
Displej Ano
Indikace zahřátí Ano
Uzamčení nastavené teploty Ano
Automatické vypnutí Ano
Žehlení mokrých vlasů Ne
Zámek kleští Ano
Duální napětí Ano

Hodnocení uživatelů

Žehlička se těší vysoké uživatelské oblibě, což dokazují desítky pozitivních hodnocení. Chválí především rychlé nahřívání, možnosti nastavení teploty a tvorbu jak rovných, tak vlnitých vlasů. Rovné vlasy prý navíc vydrží dlouho a nechybí jim lesk. PROluxe S9100 si vede dobře i z hlediska uživatelského komfortu v podobě otočného kabelu a jeho dostatečné délky. Žehlička je navíc podle uživatelů lehká.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Žehlička Remington je celkově kvalitně zpracovaná. Teplotu je možné nastavit v devíti krocích, nahřátí na požadovanou teplotu je navíc velice rychlé. Žehličkou se dobře manipuluje a jednodoché je i její ovládání. Někomu by ale mohly chybět doplňkové funkce jako napuštěné destičky či pára.

Závěr

Žehlička značky Remington disponuje keramickými plovoucími destičkami a devíti stupni nastavení teploty od 150 až do 230 °C. Dokáže se nahřát už za 15 sekund a kromě žehlení vlasy i navlnit, má totiž zaoblené okraje. Chybí jí ale funkce ionizace, parní funkce i napuštěné destičky. Ty však nabízí například Remington S8500 Shine Therapy s arganovým olejem.

Z hlediska uživatelského komfortu modelu PROluxe S9100 však nemáme co vytknout. Kabel měří 180 cm a je otočný, na žehličce je možné uzamknout kleště i nastavenou teplotu. Najdete zde i displej a indikaci nahřátí, přístroj se navíc umí sám vypnout po hodině nečinnosti. Myslete však na to, že s ním není možné žehlit mokré vlasy, tuto funkci nemá.

1 900 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Remington PROluxe S9100 | Hodnocení: 94,2 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington PROluxe S9100

Remington PROluxe S9100

1 900 Kč Orientační cena