Menu

3 nejlevnější elektrické koloběžky: Jaké jsou podle uživatelů?

3 nejlevnější elektrické koloběžky: Jaké jsou podle uživatelů?

Toužíte po elektrické koloběžce, ale nelíbí se vám jejich astronomická pořizovací cena? Pojďme se společně podívat na tři modely koloběžek, které jsou cenově dostupné, a přesto nabízí zákazníkovi přesně to, co od tohoto produktu očekává. Pokud pomineme elektrické koloběžky určené pro děti, tak nejlevnější modely je možné pořídit již za cenu kolem 5 000 korun. Jaké je ale jejich hodnocení podle uživatelů?

Sencor Scooter One S20

Cena od 5 990 Kč

Elektrická koloběžka Sencor Scooter One S20 si vás už na první pohled podmaní svým propracovaným designem a výdrží, ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv. Koloběžka má i přes svou lehkou hmotnost úctyhodnou nosnost až 120 kg a nabízí dojezd 20 km. Koloběžku je možné také velmi snadno složit pro přepravu v autě či městské hromadné dopravě. Koloběžka Sencor je napájena výkonnou baterií s vysokým výkonem 350 W, díky kterému může jet koloběžka rychlostí až 25 km/h.

Součástí elektrické koloběžky Sencor Scooter jsou kvalitní 8,5“ perforované pneumatiky, které poskytnou výborné tlumení a hodí se i do náročnějšího terénu. Koloběžka má navíc zabudovaný tempomat, díky kterému bude jízda ještě pohodlnější. Sencor Scooter One S20 je možné propojit s chytrou aplikací, ve které uvidíte stav baterie nebo okamžitou rychlost. Bohužel však chybí displej, který je určitě u elektrokoloběžek nespornou výhodou.

Recenze a zkušenosti uživatelů, kteří produkt zakoupili

Uživatelé kladně hodnotí výkon baterie nebo chytré spárování s telefonem. Přínosem je i rychlost koloběžky. Ovšem při těžší váze prý nesplňuje kritéria jízdy, které jsou od ní očekávány. Nedostatkem je podle některých i téměř nulové odpružení.

Výhody

 • Pořizovací cena
 • Tempomat
 • Dobrý dojezd

Nevýhody

 • Nižší komfort jízdy na nekvalitních povrchách
 • Malá řídítka
 • Absence displeje

Kugoo S1

Cena od 4 890 Kč

Skládací elektrická koloběžka, která disponuje motorem o úctyhodném výkonu 350 W a rychlostí až 30 km/h. Na jedno nabití je schopna ujet přibližně 30 km a na výběr má uživatel ze 3 různých rychlostí. I když je hmotnost koloběžky pouze 11 kg, její nosnost je až 120 kg. Koloběžka má 8,5“ kola, LED světla a krytí IP54, což představuje odolnost proti stříkající vodě. Pokud je řeč o vybavení koloběžky, musíme zmínit i zabudovaný tempomat, který se zapne při ustálené jízdě.

Koloběžka Kugoo S1 je poháněna výkonnou integrovanou Li-Lon baterií s kapacitou 6 Ah, která se plně nabije již za 4 hodiny. Mezi řídítky je umístěn LCD displej, který uživatele informuje o stavu baterie, aktuální rychlosti, čase jízdy či ujeté vzdálenosti. Propojení s mobilním telefonem však elektrická koloběžka nenabízí.

Recenze a zkušenosti uživatelů, kteří produkt zakoupili

Mnoho uživatelů se shoduje, že za přijatelnou cenu získají produkt, který je dobře skladný a vybavený. Mezi nesporné výhody Kugoo patří její dojezd, vysoká nosnost i maximální rychlost. Uživatelé kladně hodnotí i čitelný displej nebo nastavitelná řídítka. Jako negativum jsou hodnoceny pevná kolečka, které nejsou vhodná do náročného terénu. Je možné je ale vyměnit za bezdušová, která zvládnou i náročnější terén.

Výhody

 • Vysoká nosnost
 • Dobrý dojezd
 • Tempomat
 • Maximální rychlost

Nevýhody

 • Gumová kolečka v základním balení

City Boss RS350

Cena od 6 190 Kč

Elektrická koloběžka, která nabídne uživateli motor o výkonu 350 Wmaximální rychlost 25 km/h či dojezd až 25 km. I v tomto případě se jedná o poměrně lehkou konstrukcí vážící jen 11,8 kg, jejíž nosnost je až 120 kg. Elektrická koloběžka je navíc voděodolná a prachuvzdorná dle certifikace IP65. Samozřejmostí je přehledný LCD displej nebo spárování pomocí Bluetooth. Při běžném provozu má koloběžka dojezd až 25 km.

Koloběžka má navíc inteligentní technologii snižování výkonu, 4 jízdní režimy nebo přední a zadní osvětlení. Komfortní jízdu i v nerovném terénu zajistí 8,5“ zesílená nafukovací kola.

Recenze a zkušenosti uživatelů, kteří produkt zakoupili

Podle uživatelů je rozhodně velkým pozitivem její pořizovací cena v porovnání s funkcemi, které nabízí. Dále pak výkon motoru, nebo nafukovací pneumatiky. Ty totiž u takto levných modelů určitě nejsou standardem. Při rychlejší jízdě je však dojezd velmi malý, něco kolem 15-20 km.

Výhody

 • Pořizovací cena
 • Výkon motoru
 • Přehledný LCD displej

Nevýhody

 • Menší dojezd

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.