Menu

Akční leták Lidlu od úterý 2. 4. – Na prodejnách najdete chlazené kuře DUO se slevou 41 %, ložní prádlo nebo nářadí Parkside

Akční leták Lidlu od úterý 2. 4. – Na prodejnách najdete chlazené kuře DUO se slevou 41 %, ložní prádlo nebo nářadí Parkside

Každý týden se našim čtenářům snažíme přiblížit zy nejlepší nabídky na čerstvé potraviny a spotřební zboží v síti prodejen Lidl. Pojďte se s námi podívat na to, co najdete v akčním letáku Lidl od úterý 2.4. Jako obvykle na vás čeká spousta atraktivních slev a akcí, které vám pomohou ušetřit při každodenních nákupech. 

Uvařte oběd podle akčního masa až o 41 % levněji

Chcete-li při vaření v domácnosti ušetřit, je dobré se orientovat podle aktuálních slev a akcí. V Lidlu můžete v týdnu od 2.4. nakoupit výhodně například chlazené kuře DUO se slevou 41 % za cenu 49,90 Kč za 1 kilogram. Pro milovníky hovězího masa si Lidl připravil akci na XXL hovězí mleté maso se slevou 24 % za 149,90 Kč za 1 kg. Zajímavou nabídku tvoří také XXL hovězí tatarák z mladého býka za 99,90 Kč, který je o 17 % levnější oproti standardní ceně.

Zvládněte sezónu s nářadím Parkside

Parkside coby privátní značka Lidlu je mezi uživateli nesmírně oblíbená. Chcete-li i vy investovat do nářadí této značky, nenechte si ujít pravidelné akce v Lidlu. Od 2.4. výhodně nakoupíte například Parkside aku vrtací šroubovák za 999,90 Kč Parkside úhlovou brusku za 699 Kč. K práci ve zhoršených světelných podmínkách jistě využijete Parkside ruční LED svítilnu s powerbankou za 399,90 Kč a hodit se mohou i pánské pracovní kalhoty Parkside zA 349,90 Kč.

S Parkside a Ultimate Speed udržíte vaše vozidlo v kondici

V portfoliu značky Parkside naleznete také spoustu nářadí a zboží pro údržbu automobilu. Až o 300 K4 levněji lze v akci pořídit Parkside vysokotlaký čistič za 2 999 Kč, se kterým můžete váš vůz snadno udržovat v perfektní čistotě. Když vozu dojde šťáva, přijde vám vhod Ultimate Speed nabíječka autobaterií 5 A za akčních 399 Kč nebo Ultimate Speed startovací powerbanka s kompresorem za cenu 1 699 Kč.

Přivítejte jaro do ložnice

Týden plný akci a slev v Lidlu přináší také atraktivní nabídky na ložní prádlo. Přivítejte jaro do ložnice například s novým saténovým povlečením Livarno home se slevou 40 % za 179,90 Kč nebo s žerzejovým napínacím prostěradlem Livarno home za cenu (podle rozměru) od 169,90 až do 249,90 Kč.

Akční leták Lidlu od úterý 2. 4.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.