Menu

Na Black Friday 2023 pořídíte robotické vysavače se slevou až 37 %

Na Black Friday 2023 pořídíte robotické vysavače se slevou až 37 %

I když je Black Friday neboli Černý Pátek až 24. listopadu, někteří výrobci spustili slevy již teď. Vybrané produkty si tak můžete pořídit o několik desítek procent levněji už nyní a nemusíte čekat na konec listopadu. Vybrali jsme pro vás několik zlevněných robotických vysavačů, které pořídíte až o 37 % levněji.

Seznam všech produktů v akci najdete na stránce Nejlepší slevy Black Friday 2023, kde mimo robotické vysavače pořídíte i mobilní telefony, hodinky, lednice, kávovary a další spotřebiče do domácnosti.

Roborock S8 Pro Ultra je o 32 % levnější

Roborock S8 Pro Ultra White

 

25 000 Kč

CENA PO SLEVĚ

 

Chytrý robotický vysavač Roborock S8 Pro Ultra můžete nyní pořídit až o 32 % levněji. Před slevou se u autorizovaných prodejců pohyboval kolem 37 000 Kč, nyní je v nabídce za necelých 25 000 Kč. Sháníte-li jednoho z nejlepších robotických pomocníků do domácnosti, Roborock S8 se určitě vyplatí. Ten totiž nabízí mopování a vysávání 2 v 1, virtuální zábranu či ovládání přes telefon. Kromě toho je také vybaven gumovým kartáčem, který je odolný vůči namotávání vlasů. Navíc je šetrný k dřevěným podlahám.

Dreame Bot D10s s cenovkou 6 450 Kč se vyplatí

Dreame D10

 

6 450 Kč

CENA PO SLEVĚ

 

Dreame Bot D10s je robotický vysavač, který nyní pořídíte až o 27 % levněji. Z původní průměrné ceny 8 800 Kč se snížil na 6 450 Kč u prodejce Alza. Tento pomocník vysává, ale také vytírá podlahy. V provozu vydrží až 280 minut, takže vysaje i větší prostory. Zmínit musíme také automatický návrat na základnu či rozpoznání překážek. Je vhodný pro všechny, kteří hledají levný a spolehlivý robotický vysavač.

Dreame Bot L10 Prime se slevou až 37 %

Dreame Bot L10 Prime

 

12 900 Kč

CENA PO SLEVĚ

 

Původní cena robotického vysavače Dreame Bot L10 Prime s automatickým čištěním mopu a sušením chladným vzduchem se pohybovala kolem 20 500 Kč, nyní jej pořídíte už za 12 900 Kč. Jeho sleva na Black Friday činí tedy 37 %. Takto vysokou slevu najdete například u prodejce Alza. Vysavač s 450ml prachovou nádobkou a 3l sáčkem na nečistoty vydrží nabitý až 210 minut. Zároveň je vybaven laserovou navigační technologií, takže dokonale zmapuje celý váš byt.

Roborock S8+ seženete o 15 % levněji

Roborock S8+

 

17 500 Kč

CENA PO SLEVĚ

 

Roborock S8+ je robotický vysavač se samovyprazdňovací stanicí, který lze nyní pořídit za cenu 17 500 Kč na webu prodejce Alza. Jeho cena se před slevou pohybovala kolem 20 500 Kč, nejde tedy o výraznou slevu, ale pár kaček navíc rozhodně ušetříte. Kromě vysávání umožňuje i mopování, které má až 3 000 otáček za minutu. Také je vybaven dětským zámkem proti spuštění či přesnou laserovou navigací.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.