Menu

Chytrá čistička Tesla nyní se slevou 36 %: spolehlivý pomocník pro zdravější domov

Chytrá čistička Tesla nyní se slevou 36 %: spolehlivý pomocník pro zdravější domov

Čistička vzduchu Tesla nabízí inovativní technologii pro čistý a svěží vzduch v domácnosti, a to v místnostech o velikosti až 25 m2. S automatickými senzory, mobilní aplikací a pokročilými filtry monitoruje a upravuje kvalitu vzduchu, odstraňuje alergeny, bakterie, toxické látky i nepříjemný zápach. S CZC nyní tuto čističku pořídíte se slevou 36 %, pojďme si krátce představit její klíčové vlastnosti.

  • Monitorování a regulace kvality vzduchu – Čistička disponuje chytrými senzory, které neustále monitorují kvalitu vzduchu a upravují ji v reálném čase.
  • Několikastupňová filtrace – Tesla Smart Air Purifier Pro M je vybavena několika účinnými filtry pro precizní filtraci a čištění vzduchu.
  • Účinky UV záření – Pomocí UV záření tato čistička dezinfikuje vzduch od všech škodlivých látek.
  • Ionizace vzduchu pro zdravější prostředí – Díky vytváření zdravých iontů přispívá čistička Tesla k ještě zdravějšímu ovzduší.
  • Technické parametry – Chytrá čistička vzduchu disponuje příkonem 20 W a za hodinu je schopna vyčistit až 210 m3 vzduchu.

Monitorování a regulace kvality vzduchu

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M je vybavena pokročilými senzory, které neustále monitorují kvalitu vzduchu v místnosti. Tato funkce umožňuje přesné sledování úrovně znečištění vzduchu a automatickou regulaci čističky podle aktuálních potřeb.

Díky integrované mobilní aplikaci je ovládání a monitorování čističky snadné a přehledné. Prostřednictvím aplikace můžete sledovat stav vzduchu v reálném čase a vzdáleně ovládat funkce čističky podle vlastních potřeb.

Několikastupňová filtrace

Omyvatelný předfiltr čističky vzduchu Tesla zachycuje větší částice, jako jsou zrnka prachu, vlasy nebo jiné pevné částice z ovzduší. Tento filtr je snadno omyvatelný a jeho údržba je opravdu jednoduchá.

Základem čističky je pak HEPA filtr, který se řadí k nejúčinnějším typům filtrů na trhu. Díky své schopnosti zachytávat až 99 % alergenů, bakterií a virů o velikosti 0,3 mikrometru zajišťuje čistička vzduchu Tesla čistý a zdravý vzduch pro vás a vaši rodinu.

Uhlíkový filtr čističky absorbuje nepříjemné zápachy, výpary a plyny z ovzduší, což vede k ještě čistšímu a svěžějšímu prostředí v místnosti. Fotokatalytický filtr má zase silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření a toxické látky a škodliviny jako např. formaldehyd, toluen a další.

Zdroj: Teslasmart.com

Účinky UV záření

Další účinnou vrstvou čističky vzduchu Smart Air Purifier Pro M od značky Tesla je UV lampa s mřížkou z oxidu titaničitého. UV záření dezinfikuje vzduch od bakterií, virů, ale i cigaretového kouře nebo plísní, čímž přispívá k bezpečnému a zdravému ovzduší ve vaší domácnosti.

Ionizace vzduchu pro zdravější prostředí

Ionizátor čističky vytváří zdravé ionty, které neutralizují škodlivé částice ve vzduchu. Tímto způsobem čistička vzduchu Tesla přispívá k vytvoření čistějšího a zdravějšího ovzduší v interiéru, což se může pozitivně odrazit na vašem imunitním systému.

Zdroj: Teslasmart.com

Technické parametry

Klíčovými parametry čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M jsou:

Parametr TESLA Smart Air Purifier Pro M
Cena ve slevě 3 190 Kč
Příkon 20 W
Hlučnost  20 – 54 dB
Rychlost čištění vzduchu 210 m³/h
Typ filtru Fotokatalytický, HEPA, uhlíkový
Filtruje  Alergeny, pyl, smog, spóry plísní, viry
Rozměry (VxŠxH) 53.5×34.7×17.5 cm
Hmotnost  5.2 kg

Na CZC nyní se slevou 36 %

Chytrou čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M nyní sežene na webu CZC.cz s nemalou slevou 36 % – z původních 4 990 Kč byla zlevněna na zajímavých 3 190 Kč, sleva tak činí celých 1 800 Kč. Pokud toužíte po zdravějším domově, tuto slevu si rozhodně nenechte ujít!

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.