Menu

Chytré senzory od Netatmo se slevou 38 %: Zajistí bezpečnější domov teď o téměř 1 000 Kč levněji

Chytré senzory od Netatmo se slevou 38 %: Zajistí bezpečnější domov teď o téměř 1 000 Kč levněji

Bojíte se doma nezvaných hostů? Chytré senzory Smart Door and Window Sensors od značky Netatmo vám umožní monitorovat stav dveří a oken přímo z vašeho smartphonu. Díky snadné instalaci a propojení s kamerou Netatmo získáte okamžitoý přehled o každém otevření či zavření. Tato vodotěsná zařízení vám dodají pocit pocit bezpečí a kontrolu nad vaším soukromím.

  • Na CZC teď tyto chytré senzory naleznete se slevou 38 %, tedy o 999 Kč levněji – místo původních 2 598 Kč teď stojí pouze 1 599 Kč!

Chytré senzory Netatmo jsou nyní o téměř 1 000 Kč levnější!

Klady

  • Nenápadný design
  • Jednoduchá instalace
  • Rychlá reakce a odezva

Zápory

  • Kratší dosah oproti jiným senzorům
1 599 Kč Původní cena 2 598 Kč
  • Snadná instalace a použití – Díky vodotěsným senzorům je instalace Netatmo Smart Door and Window Sensors rychlá a jednoduchá. Senzory lze připevnit na dveře nebo okna pomocí pevné lepicí pásky, což umožňuje flexibilitu při umístění. Po jejich instalaci je možné je propojit se smartphonem prostřednictvím aplikace, což vám umožní snadné ovládání a příjem notifikací o stavu dveří a oken přímo na mobilním zařízení.
  • Funkce senzorů –  Senzory jsou schopny detekovat pohyb a stav otevření/zavření dveří a oken, takže můžete detailně sledovat dění ve vaší domácnosti. Možnost propojení s dalšími zařízeními, jako je například klimatizace, umožňuje automatickou reakci na otevření okna – například vypnutím klimatizace.
  • Voděodolnost – Senzory Netatmo Smart Door and Window Sensors jsou odolné vůči vodě, můžete je tak instalovat nejen uvnitř, ale i venku, např. na vstupních dveřích či bránách, kde jsou dlouhodobě vystaveny nepříznivým povětrnostním podmínkám.
  • Kompatibilita – Senzory jsou kompatibilní pouze s inteligentní vnitřní kamerou Netatmo a fungují s 2 AAA bateriemi. Propojení senzorů s kamerou vám poskytne dokonalý přehled o aktivitách v domácnosti a umožní tak rychlou reakci na všechny nečekané události.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.