Menu

Dámské horské kolo Olpran je o 20 % levnější: Plynulá jízda za super cenu

Dámské horské kolo Olpran je o 20 % levnější: Plynulá jízda za super cenu

Olpran Bomber 26″ patří mezi nejoblíbenější horská kola v České republice, a to především díky svému pevnému rámu a odpružené přední vidlici, které poskytují stabilitu jak na silnici, tak v terénu. S komponenty od Shimana a kotoučovými brzdami je toto kolo zárukou bezpečné a spolehlivé jízdy pro každého dobrodruha. Dámské horské kolo Olpran Bomber sus full disc 26″ teď najdete na Mallu se slevou 20 % – s akčním kódem 24MDH4CZ1 tak stojí pouhých 3 551 Kč.

Nejlepší horská kola najdete v našem srovnávacím testu jízdních kol

Dámské kolo Oplran Bomber je nyní o 20 % levnější!

Klady a zápory

  • Nízká cena
  • Kotoučové brzdy na obou kolech
  • Před první jízdou je třeba jej seřídit
3 551 Kč Původní cena 4 439 Kč
  • Kvalitní rám – Kolo Olpran Bomber 26″ disponuje pevným rámem vyrobeným z kvalitní oceli, což zajišťuje stabilitu a odolnost kola během jízdy v různých terénech. Velikost rámu je 18 palců, což přispívá k pohodlí a ergonomii při jízdě.
  • Brzdný systém – Toto horské kolo je vybaveno kotoučovými brzdami, které poskytují vynikající brzdný účinek a spolehlivost i za různých povětrnostních podmínek. Brzdové páky jsou vyrobeny z plastu, takže se brzdný systém ovládá velmi lehko.
  • Plynulá jízda – Jízdní kolo Olpran Bomber 26″ disponuje komponenty od renomovaného výrobce Shimano. Převodník má poměr 48-38-28/170 mm a celkem 18 rychlostí, což vám umožní plynulou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.
  • Odpružení – Horské kolo Olpran Bomber 26″ má odpruženou přední vidlici, která absorbuje nerovnosti terénu a zajišťuje tak pohodlnou jízdu i na nezpevněných cestách.
  • Bezpečnostní prvky a testování – Kromě výše zmíněným základních vlastností nabízí toto kolo také bezpečnostní prvky, jako jsou odrazky a kryt řetězu na převodníku pro opravdu bezpečnou jízdu. Testování provedené Strojírenským zkušebním ústavem zase zaručuje kvalitu a spolehlivost kola.
  • Určení – Dámské kolo Olpran Bomber 26″ je vhodné pro věkovou kategorii od 12 let a doporučená výška postavy je v rozmezí 148-178 cm. Maximální nosnost kola je 90 kg.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.