Menu

Austin Evans rozjel zároveň dvě samostatné hry Wild Rift na Honoru Magic V2

Austin Evans rozjel zároveň dvě samostatné hry Wild Rift na Honoru Magic V2
Zdroj: Tisková zpráva Honor

Přemýšleli jste už někdy o tom, že byste si zahráli tu stejnou hru ze dvou účtů naráz? Influencer Austin Evans, který se zaměřuje na testování nejrůznějších technologií, přišel s nápadem, jak využít funkci Parallel Space, jež je právě dostupná na novém telefonu Magic V2 značky Honor. Pomocí této funkce si tak zahrál hru Wild Rift, kde ovládal dvě postavy najednou. Hru si následně na jednom telefonu zahrál i se svým kamarádem. Jak však sám Evans zmiňuje, ovládání dvou obrazovek je poměrně psychicky náročné a tato funkce k tomu není pravděpodobně přizpůsobena. Určitě si však tento nápad můžete sami vyzkoušet.

 

Honor Magic V2, který s největší pravděpodobností bude představen na berlínském veletrhu IFA, vás kromě funkce Parallel Space zaujme svou nízkou hmotností, která je oproti konkurenčnímu modelu Samsung Galaxy Z Fold5 opravdu znát. Poháněn je čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s 16GB pamětí RAM. Nesmíme opomenout ani 5 000mAh akumulátor či 50Mpx hlavní snímač, širokoúhlý fotoaparát s 50 Mpx a 20Mpx teleobjektiv s 2,5× optickým zoomem. Selfie si pak uděláte s 16Mpx kamerou.

Ptáte se, kdy bude možné si tento telefon vyzkoušet? Momentálně nejsou žádné informace o tom, kdy se Magic V2 do Česka dostane. Po veletrhu, který se odehraje 1. září, bychom však měli být chytřejší. Zatím nám však nezbývá nic jiného než čekat.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.