Menu

Gigantická televize s úhlopříčkou 2,5 metru je teď skoro za polovinu! Ušetříte přes 40 000 Kč

Gigantická televize s úhlopříčkou 2,5 metru je teď skoro za polovinu! Ušetříte přes 40 000 Kč

Pro milovníky slev a velkých televizí dnes máme opravdu pořádný úlovek. Co byste řekli na takový monstrózní kousek, jehož úhlopříčka je 95” (téměř 250 centimetrů) za necelých 60 000 korun? Původní cena tohoto špičkového modelu TCL 98P743 je 100 000 korun ale Datart vám ji prodá s opravdu nevídanou slevou. Vše, co pro to musíte udělat, je zadat slevový kód, který pro vás samozřejmě máme!

Dokonalé barvy a vysoká obnovovací frekvence

Tato chytrá televize TCL 98P743 vyniká skvělým barevným podáním díky svému širokému barevnému gamutu (Wide Color Gamut). Tento inovativní prvek umožňuje zobrazit obrovskou škálu intenzivních a velmi realistických barev přímo ve vašem obývacím pokoji. V kombinaci s dokonale ostrým obrazem, který zajišťuje vysoká obnovovací frekvence Motion Clarity PRO, dosahující hodnoty 144Hz na vás čeká dokonalý zážitek ze sledování.

Stvořeno pro hráče díky funkce Game Master Pro 2.0

Pokud patříte mezi hráče, pak zajisté tuto funkci oceníte. Tato inovativní technologie přináší skvělou grafiku a nízkou odezvu, což vám zážitek ze hry výrazně pomůže zpříjemnit. Variabilní obnovovací frekvence (VRR) zajistí plynulé zobrazení bez jakýchkoliv záseků, zatímco vysoké obnovovací frekvence až 144Hz nebo dokonce 240Hz DLG přinášejí ostrý a plynulý pohyb s minimální odezvou.

Nezapomnělo se ani na zvuk

Kvalitní obraz sám o sobě je jen polovina úspěchu. Pro dokonalý požitek ze sledování musí vše do sebe zapadat. Naštěstí zde, díky nejnovější technologii prostorového zvuku Dolby Atmos tomu tak je a společně s nejmodernější technologií obrazu Dolby Vision se budete cítit jako v kině. A čím je to vlastně způsobeno? Dolby Atmos je známý svou schopností vytvářet prostorový zvuk, který přináší pocit, že jste přímo ve středu dění.

Parametr
Vzhled
Úhlopříčka obrazovky 248 cm
Hmotnost 54.8 kg
Modelový rok 2023
Počet HDMI vstupů 4
Operační systém Google TV
Cena 100 000 Kč (60 000 ve slevě)

Slevový kód, díky kterého ušetříte téměř 40 000 korun

Zaujal vás tento model? Pro získání 30% slevy stačí u zboží zadat kód 2403DATNK30 a zaplatit. Žádné další podmínky k uplatnění nejsou. Ale pozor! Sleva platí pouze od 8 do 18 března 2024.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.