Menu

Gigantická televize úhlopříčky 98 palců o 30 000 Kč levněji? Udělejte si doma vlastní kino!

Gigantická televize úhlopříčky 98 palců o 30 000 Kč levněji? Udělejte si doma vlastní kino!

TCL 98C805 je televize stvořená pro moderní domácnost. Svými obrazovými vlastnostmi i množstvím funkcí uspokojí i nejnáročnějšího diváka – užijte si ostrý obraz s živými barvami, hrajte jako profík nebo ji propojte s hlasovými asistenty Google nebo Alexou. Tuto 98palcovou televizi nyní získáte na o celých 30 000 Kč levněji (ve srovnání s běžnou cenou)!

  • Perfektní obraz a jas – Díky technologii Mini LED, funkci Quantum Dot a HDR efektu si užijete dokonalý obrazový zážitek při sledování vašeho oblíbeného obsahu.
  • Zajímavý herní zážitek – Televize TCL 98C805 je svými funkcemi jako stvořená pro vášnivé hráče, umožňuje totiž rychlé a plynulé reakce v jakékoliv herní situaci.
  • Interaktivita a pohodlí – Televizor jednoduše propojíte s Google TV a Google hlasovým asistentem, Apple AirPlay 2 & HomeKit i Alexou od Amazonu.
  • Technické údaje – V tabulce jsme pro vás shrnuli důležité parametry, včetně osažených aplikací, možností připojení nebo rozměrů televize.
  • Právě teď o 30 000 Kč levněji! – Prodejci nyní nabízí televizor TCL 98C805 se slevou 25 % – oproti původní ceně tak byl zlevněn o 30 000 Kč!

Perfektní obraz a jas

Technologie podsvícení Mini LED, kterou televize TCL 98C805 disponuje, poskytuje neuvěřitelný jas a detaily, které přinášejí obrazový realismus na novou úroveň. S touto technologií se každý detail zdá dokonale živý.

Technologie kvantových teček zase zajišťuje široké spektrum barev s přesným zobrazením odstínů – díky tomu prožijete každou scénu s maximální intenzitou a živostí. Díky HDR efektu s jasem až 1600 nitů se ve světlých i tmavých scénách zobrazí každý detail s dokonalou ostrostí a kontrastem, což vám přinese realistický zážitek, který se věrně blíží skutečnosti.

Zajímavý herní zážitek

Díky obnovovací frekvenci 144Hz a technologii Game Master Pro 2.0 zajistí TCL 98C805 maximální plynulost a rychlé reakce ve hrách, což vám umožní být vždy o krok napřed oproti konkurenci. Nejlepší herní výkon a kompatibilitu s nejnovějšími herními konzolemi poskytne také podpora všech HDR formátů a HDMI 2.1. Díky tomu si můžete vychutnat každý detail a kontrast ve hrách, které využívají HDR efekty, a zároveň využít výhod HDMI 2.1, jako je například 4K rozlišení při 144Hz.

Funkce 240Hz Game Accelerator vám umožní dosáhnout co nejkratší možné odezvy (input lag) a nejplynulejšího pohybu ve hrách. Funkce ALLM automaticky nastaví nejlepší herní vlastnosti, jakmile je k televizi připojena nejmodernější herní konzole nebo výkonné PC s podporou HDMI 2.1. Toto automatické nastavení zajišťuje, že můžete okamžitě začít hrát bez zbytečného nastavování obrazovky.

two people playing Sony PS4 game console

Interaktivita a pohodlí

Televizi TCL 98C805 můžete snadno propojit s Google TV a Hands-Free Google Assistant, což vám umožní snadné ovládání televize bez nutnosti použití rukou. Objevujte nový obsah a získávejte informace pomocí jednoduchých hlasových příkazů.

Podpora Apple AirPlay 2 & HomeKit nebo Amazon Alexy vám zase umožní snadno sdílet obsah mezi vašimi zařízeními a integrovat televizi do vaší chytré domácnosti. Funkce Multisound zajistí současný poslech zvuku z televize a sluchátek s nezávislým ovládáním hlasitosti, což přináší flexibilitu při sledování televize nebo poslechu hudby.

Technické údaje

V tabulce jsme pro vás shrnuli nejdůležitější parametry televize TCL 98C805:

 

Parametr TCL 98C805
Cena ve slevě 79 990 Kč
Design
Uhlopříčka obrazovky 98 palců (248 cm)
Rozlišení 3840 x 2160
Smart televizor Ano
4K televizor Ano
Hloubka barev 10 bit
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI / CI+, CI+ 1.4
Počet HDMI vstupů 4
Počet USB vstupů  2
Bezdrátové připojení  WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, DLNA, Miracast, Chromecast, WiFi 6
Aplikace O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Voyo, Disney+, Prima+, Skylink Live TV, SkyShowtime, Canal+, MAGENTA TV, SledovaniTV, Telly, Apple TV, Amazon Prime Video, Kodi, Spotify, Twitch, Steam Link, Facebook, Google Duo, Rakuten TV, VLC Media Player, Antik TV, Deezer, Facebook Watch, OKTAGON TV
Energetická třída G
Rozměry (VxŠxH) 128,9x 218,1×42 cm
Výška bez podstavce  125,1 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček  174 cm
Hmotnost 59 kg

Právě teď o 30 000 Kč levněji!

Televizor TCL 98C805 byl právě teď zlevněn o 25 % – seženete jej tak za celých 30 000 Kč levněji. Z původních 109 990 Kč byla cena snížena na pouhých 79 990 Kč. Taková sleva již rozhodně stojí za povšimnutí!

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.