Menu

33 % sleva na multifunkční nůžky na trávu a živý plot od Parkside: Po omezenou dobu jen za 600 Kč

33 % sleva na multifunkční nůžky na trávu a živý plot od Parkside: Po omezenou dobu jen za 600 Kč
Ilustrace: Arecenze

Aku nůžky na trávu a živý plot PGSA 12 A1 od Parkside nabízejí snadnou manipulaci a výkon pro precizní úpravu trávníku a živého plotu. S jednoduchou výměnou nožů a teleskopickou tyčí jsou ideálním společníkem pro každého zahradníka. Lidl-shop právě teď nabízí tyto nůžky se slevou 33 % – jejich cena byla z původních 900 Kč snížena na pouhých 600 Kč!

Klady

  • Nízká cena
  • Provedení 2 v 1
  • Jednoduché použití

Zápory

  • Čelisti nůžek je nutné promazat
  • Nevhodné na hrubší větvičky
600 Kč Původní cena 900 Kč
  • Výkon a flexibilita – Bezdrátový design aku nůžek PGSA 12 A1 od Parkside poskytuje volnost pohybu a eliminuje omezení spojená s kabely. Provedení 2 v 1 vám umožní stříhání jak trávy, tak živého plotu. Mobilní teleskopická tyč vám pomůže dosáhnout i na obtížně přístupná místa a ergonomicky navržené otočné držadlo zajistí pohodlné a přesné ovládání nástroje.
  • Pohodlí a snadné použití – Pogumovaný držák zvyšuje komfort při práci s nůžkami od Parkside. Beznástrojový systém výměny nožů, kterým nástroj disponuje, vám umožní rychlou a snadnou výměnu nože bez potřeby použití dalšího nářadí. 3stupňový ukazatel stavu nabití akumulátoru vám zase poskytne přehled o zbývající kapacitě baterie.
  • Kompatibilita a příslušenstvíAku nůžky PGSA 12 A1 od Parkside jsou kompatibilní s akumulátory série „PARKSIDE X 12 V Team“, což zajišťuje jednoduchou použitelnost s dalšími nářadími této řady. Akumulátor není součástí balení, pokud jej ještě nevlastníte, je nutné ho dokoupit. Součástí balení jsou ochranné kryty na nože a mobilní teleskopická tyč.
  • Technické údaje – Nůžky PGSA 12 A1 nabízejí šířku řezu nože na trávu cca 12 cm a délku řezu nože živého plotu cca 17 cm. S teleskopickým rozsahem 28 cm a doporučeným akumulátorem 12 V (2 Ah/4 Ah) jsou flexibilní a výkonné. Rozměry nástroje jsou 34,3 x 13 x 11,7 cm a hmotnosti se pohybují kolem 531 g (nářadí), 210 g (nůžky na trávu), 256 g (nůžky na živý plot) a 599 g (teleskopická tyč).

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.