Menu

Nejchytřejší šicí stroje na dlouhé zimní večery 2024: Tyhle 3 kousky to ušijí za vás

Nejchytřejší šicí stroje na dlouhé zimní večery 2024: Tyhle 3 kousky to ušijí za vás

Milujete šití a s šicím strojem jste “jedna ruka”? Možná nastal ten správný čas zainvestovat do modernějšího stroje, který pozvedne váš koníček na úplně jinou úroveň. Prohlédněte si s námi tři modely, které nejen ušijí vaše výrobky téměř za vás, ale i překvapí svými inovativními prvky a inteligentními funkcemi. Ideální zábava na dlouhé zimní večery!

Moderní šicí stroj s dotykovým displejem Bernina Bernette 77

Bernette b77 je elektronický šicí a quiltovací stroj s dotykovým LCD displejem, nabízející širokou škálu funkcí pro pohodlné a všestranné šití. S pracovní plochou od jehly vpravo 23 cm poskytuje komfort i při práci na větších projektech. Osvětlení 4 LED světly a volné rameno zvyšují komfort.

Hlavní vlastnosti zahrnují:

 • 500 šicích programů,
 • 17 druhů automatických knoflíkových děr,
 • 3 typy abecedy pro vyšívání,
 • barevný dotykový 5″ LCD displejem pro snadné ovládání,
 • možnost nastavení šířky a délky stehu až do 7 mm,
 • automatický odstřih nitě,
 • polohování jehly,
 • indikátory horní a spodní nitě,
 • elektronický nožní spouštěč.

Díky paměti pro uložení stehů lze uchovávat vlastní kombinace stehů. Standardní příslušenství obsahuje širokou škálu patek pro různé druhy šití, cívky, jehly a další užitečné doplňky. Stroj disponuje robustní kovovou konstrukcí a nabízí rychlost šití až 1000 stehů za minutu. S rozměry 314 x 509 x 200 mm a hmotností 10 kg je Bernette b77 poměrně kompaktní šicí stroj, který nabízí dostatečný výkon a zajímavé funkce i pro pokročilé švadleny.

29 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Multifunkční šicí stroj Juki HZL F 370

Juki HZL-F370 je šicí stroj, který spojuje širokou škálu funkcí s vysokou kvalitou konstrukce. S 106 šicími programy, včetně pružných, overlockových a dekoračních stehů, až po vyšívání monogramů, nabízí široké možnosti pro kreativní šití a patchwork.

Jedním z klíčových prvků tohoto stroje je automatický odstřih horní i spodní nitě, což usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu. Průmyslový systém podávání látky a horizontální rotační chapač s antiblokem zaručují rovnoměrné podávání různých typů materiálů, od tenkých po extra silné, až po rifloviny. To vše je kombinováno s velkým přehledným displejem, umožňujícím snadné nastavení a kontrolu nastavení stehů, včetně šířky a délky stehu.

Nové funkce jako program pro patchwork, který přesně nastaví jehlu, umožňuje šití bez potřeby speciální patky. Další výhodou je možnost šití bez použití šlapátka, díky tlačítku start/stop a regulaci rychlosti přímo na stroji. Zcela automatický navlékač jehly a snadný začátek šití silných látek či více vrstev patří k dalším praktickým funkcím, které zjednodušují proces šití.

Další funkce a vlastnosti šicího stroje Juki HZL-F370:

 • Stabilní napětí nitě,
 • podsvícené tlačítko start/stop,
 • možnost regulace rychlosti šití na stroji a nastavení délky a šířky stehu až do 5 mm a 7 mm,
 • senzorové šití dokonalých knoflíkových dírek, které lze nastavit v rozsahu od 0,7 mm do 3,2 mm,
 • díky podávacímu zubu a regulaci přítlaku patky je tento šicí stroj schopen pracovat s různými typy látek, ať už jde o tenký materiál nebo robustní tkaninu.

V balení najdete mnoho příslušenství, jako jsou patky, cívky, sady jehel, párač nebo kryty na špulky nití. S technickými parametry, rozměry a výkonem splňuje normy i očekávání náročnějších uživatelů.

24 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Vyšívejte chytře se strojem Brother NV 870SE

Vyšívací stroj Brother NV 870SE disponuje automatickým navlékačem nitě a odstřihem pro pohodlnější práci. Novější model oproti NV800e přináší inovace jako automatický odstřih nitě při přejezdu delším než 5 mm a dodává se s třemi vyšívacími rámečky (10×10 cm, 15×15 cm a 16×26 cm). Možnost načítání vyšívacích vzorů přes USB flash disk usnadňuje práci s celkově 138 uloženými vzory.

Má jednoduché ovládání přes dotykový displej a návod i uživatelské rozhraní je v češtině. Rotační chapač umožňuje snadné čištění a plynulý provoz, zatímco LED patka zajistí přesné umístění výšivek. Navíc, automatický navlékač nitě do jehly přispívá k pohodlné práci bez potřeby brýlí.

Stroj nabízí komfortní navlékání nitě a 138 vestavěných vyšívacích vzorů spolu s 11 fonty písma. Ve standardním příslušenství naleznete vyšívací rámečky, patky, nůžky, cívky spodní nitě a další potřebné doplňky pro šití a vyšívání. Stroj přináší maximální rychlost 850 stehů za minutu s možností regulace rychlosti a tlačítkem Start / stop pro pohodlný provoz.

33 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.