Menu

Nejlepší aku vysavač Samsungu je teď o 6 500 Kč levnější! Využívá umělou inteligenci a vypadá skvěle

Nejlepší aku vysavač Samsungu je teď o 6 500 Kč levnější! Využívá umělou inteligenci a vypadá skvěle
Zdroj: Samsung

Aku tyčový vysavač 2v1 Samsung BeSpoke Jet AI pro suché vysávání je nyní k dispozici se slevou 20 %. Seženete jej za neuvěřitelných 26 392 Kč, což je o 6 598 Kč méně, než je jeho původní cena. Abyste tuto skvělou cenu získali, je potřeba na portálu prodejte Datart zadat při objednávce slevový kód 2403DATNK20H. A co všechno tento krasavec umí?

Klady

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Vysoký sací výkon
  • Hubice na zvířecí chlupy
  • AI funkce
  • Hygienické vyprazdňování nádoby

Zápory

  • Vyšší hlučnost
  • Chybí mopovací hubice
26 392 Kč Cena po slevě

Základní parametry

BeSpoko je akumulátorový tyčový vysavač s příkonem 730 W a sacím výkonem až 280 W, díky čemuž jde o velmi výkonný model. Efektivní vysávání je také zajištěno díky umělé inteligenci, která byla do tohoto modelu nainstalována. I přes vysoký příkon vydrží v provozu až 100 minut na jedno nabití, což vystačí na vysátí i větších prostorů.

Dále je vybaven vysýpací stanicí All-in-One Clean Station, která se díky nejmodernějším technologiím hygienicky postará o nahromaděné nečistoty. Zároveň se poté sama uzavře, takže se vyhnete jakémukoliv kontaktu s prachem. Prachová nádoba má objem 0,5 litru, je zcela omyvatelná a tak ji snadno udržíte v čistotě.

Nesmí mu chybět ani aplikace SmartThings, pomocí které můžete nastavit výkon vysavače a zároveň se v ní dozvíte užitečné tipy a případné problémy s vysavačem.

Parametr Samsung BeSpoko Jet AI
Příkon 730 W
Sací výkon 280 W
Zdroj energie Li-Ion baterie
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
Filtrace Cyklónová
Doba provozu 160 min
Doba nabíjení 5,5 hod
Hlučnost 87 dB
Mokré čištění Ne (hubice není v balení)
Objem prachové nádoby 0,5 l
Osvětlení na hubici Ano
Vhodný na zvířecí chlupy Ano
Příslušenství 2 baterie, hubice Active Dual Brush, Slim LED Brush+, Pet Tool+, štěrbinová hubice, kartáč, All-in-One Clean Station, 3 prachové sáčky, držák na příslušenství
Rozměry (š × v × h) 93 × 41 × 37 cm
Hmotnost 2,79 kg

AI mode

Tyčový vysavač BeSpoko Jet AI využívá při vysávání umělou inteligenci. Na základě toho vyhodnotí a sám upraví nastavení podle typu podlahy a množství nečistot. Funkce Active Dual Brush zároveň mění tah i otáčky kartáče. Díky AI dosáhnete těch nejlepších výsledků na všech površích a zároveň vám ušetří čas s nastavováním vysavače.

Výdrž baterie

Samsung slibuje až 100 minut vysávání na jedno nabití. V balení najdete dvě baterie, které můžete měnit podle potřeby. Jedna z nich je vhodná na dlouhé vysávání celého domu či bytu, druhá nabízí silný výkon pro kratší, ale efektivnější úklid.

Filtrace a příslušenství

Samsung Jet AI je vhodný i pro alergiky, a to díky víceúrovňové filtraci, která zachytí až 99,99 % prachových částic. O to se stará cyklóna s kovovou filtrační mřížkou, o jemný prach pak speciální mikro filtr a cyklóna Jet Cyklone.

Mezi příslušenstvím najdete speciální nástavec na zvířecí chlupy Pet Tool+. Ten díky kombinaci štětin a gumové hubice odstraní i chlupy v koberci a na čalounění. Přítomný samočisticí drtič je navíc naseká, takže vám odpadne starost s čištěním namotaných chlupů a vlasů. Pro tvrdé podlahy vám přijde vhod hubice Slim LED Brush+ s LED osvětlením. V balení se dále nachází držák na příslušné hubice, 3 prachové sáčky, štěrbinová hubice, kartáč a čisticí stanice All-in-One Clean Station.

Uživatelský komfort

Vysavač je ergonomicky upraven a má odlehčené tělo, takže vás ani při delším vysávání nebude bolet ruka. Zároveň je vybaven teleskopickou trubicí, kterou si nastavíte podle vaší výšky. Na těle také najdete LCD displej, jenž je dostupný v několika jazycích. Na něm si zobrazíte výkon, kapacitu baterie či případné problémy s vysavačem a jejich řešení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.