Menu

Nejnovější televize Samsung 2024 oficiálně: Představené novinky přichází s AI

Nejnovější televize Samsung 2024 oficiálně: Představené novinky přichází s AI
Zdroj: Samsung, Ilustrace: Arecenze

Na včerejší události Unbox & Discover nám Samsung představil svou řadu televizí a zvukových panelů pro rok 2024. Společnost představila nejnovější modely Neo QLED 8K a 4K, OLED televizory a soundbary. Již 18 let se řadí mezi největší a nejlepší výrobce televizí na světě a letos se opět posouvá na novou úroveň, a to hlavně za pomocí implementované umělé inteligence.

Neo QLED 8K – Pro ten nejlepší zážitek ze sledování

Zdroj: Samsung

Jako top model nové řady televizí přichází Neo QLED 8K QN900D vybavený pokročilým procesorem NQ8 AI Gen3, který zaručuje bezkonkurenční obrazovou kvalitu a zvukový zážitek. Díky funkci AI Upscaling Pro se stará o optimální obrazovou kvalitu v 8K rozlišení i při nižších rozlišeních. L’HAVE Motion Enhancer Pro se zase postará o plynulé pohyby bez rozmazání a technologie, což ocení obzvláště fanoušci sportovních přenosů.

Operační systém Samsung Tizen OS

Samsung dále představuje chytré funkce prostřednictvím operačního systému Tizen OS, které zlepšují integraci s ostatními zařízeními a poskytují personalizované uživatelské rozhraní. Díky funkci Smart Mobile Connect se chytré telefony stávají univerzálními dálkovými ovladači s hmatovou odezvou, což ocení valná většina uživatelů.

Neo QLED 4K – OLED a zvuk sloužící zábavě

Pokud si vystačíte s rozlišením 4K UHD, pak právě vám přináší Samsung řadu Neo QLED 4K, včetně modelů QN900D a QN800D. S inovativními funkcemi a precizním zobrazováním barev. Díky funkcím Real Depth Enhancer a OLED HDR Pro nabízejí tyto OLED televizory vysoce kvalitní obraz a Motion Xcelerator 144Hz zajistí plynulé pohyby i pro náruživé hráče.

Music Frame – Zvuk a design v dokonalé harmonii

Jako poslední novinku nám Samsung představil zcela nový Music Frame, zařízení kombinující prvotřídní zvuk s uměleckým designem inspirovaným The Frame. Jeho možnost propojení s dalšími reproduktory umožňuje vytvoření poutavého prostorového zvukového systému, zatímco možnost personalizace umožňuje začlenění do jakéhokoliv interiéru.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.