Menu

Oblíbený tyčový vysavač Electrolux je po omezenou dobu o 50 % levnější

Oblíbený tyčový vysavač Electrolux je po omezenou dobu o 50 % levnější

Tyčový vysavač je pro domácnost pravé požehnání. Tomu odpovídá i popularita, které se tento domácí pomocník u zákazníků v poslední době těší. Pokud i vy uvažujete o jeho pořízení, možná vás zaujme možnost koupě špičkového tyčového aku-vysavače Electrolux za velmi výhodnou cenu.

Výhody tyčového vysavače

Tyčové vysavače disponují celou řadou výhod, kvůli kterým si je vybírá stále více lidí. Mezi ty nejvýznamnější patří:

  • Díky svému tvaru je relativně skladný
  • Obratnost a možnost vysávat hůře přístupná místa
  • V porovnání s klasickým vysavačem má tišší chod

Tyčové akumulátorové vysavače jsou vhodné především do malých domácností, které využijí všech jejich výhod a současně nebudou mít problém s kapacitou akumulátoru nebo s menším objemem nádoby. Na trhu je vysavačů tohoto typu celá řada, liší se od sebe technickými parametry i cenou. Jako vždy ale platí, že na kvalitě se šetřit nevyplatí a volba značkových produktů bývá sázkou na jistotu. Týká se to samozřejmě i vysavačů Electrolux.

Zdroj: Electrolux

Electrolux 700 Animal EP71AB14UG

Tento tyčový vysavač s Li-Ion baterií je určen pro vysávání všech druhů podlah. Nabízí výkon svého vysokootáčkového motoru v kombinaci s pětistupňovým filtračním systémem, který je schopný zachytávat mikročástice a udržovat tak ovzduší v domácnosti čisté. Samostatně lze potom používat ruční jednotku pro vysávání v nepřístupných místech.

Objem nádoby na nečistoty činí 0,3 l. Nabíjení akumulátoru trvá 4,5 h a výdrž na jedno nabití je 40 minut. V případě samostatné ruční jednotky je výdrž na jedno nabití 50 minut. Standardní cena tohoto vysavače činí 9 999 Kč. V současné době jej lze ale pořídit za poloviční cenu.

Black Friday + cashback: ideální kombinace

Původní cena vysavače Electrolux odpovídá jeho vysoké kvalitě. Pokud je ale možnost koupit jej za poloviční cenu, proč jej nevyužít. V rámci slev souvisejících s obdobím označovaným jako Black Friday lze vysavač pořídit za 6 499 Kč. To ale není všechno.

Cena vysavače v rámci Black Friday:

  • Alza 6 499 Kč
  • Datart 6 499 Kč
  • ElectroWorld 6 999 Kč

Firma Electrolux v současné době nabízí cashback v hodnotě až 1 500 Kč právě pro vybrané vysavače Electrolux. Tato akce platí od 2. 10. do 17. 12. a funguje tak, že pokud si koupíte vybraný vysavač Electrolux v době, kdy akce probíhá, a do deseti dnů od nákupu jej zaregistrujete na stránkách Electrolux, dostanete 1 500 Kč zpět. V kombinaci se slevami, které řada obchodů nabízí v rámci Black Friday je tak možné koupit vysavač za 5 000 Kč na místo původních 9 999 Kč.

Závěr

Souběh speciálních akcí obchodů i nabídka značky Electrolux umožňuje pořídit si skutečně špičkový tyčový vysavač za poloviční cenu. Pokud o koupi vysavače v současné době uvažujete, byla by velká škoda tuto možnost nevyužít.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.