Menu

Ponorné čerpadlo od Parkside se slevou 30 %: Poradí si s vodou v až 7metrových hloubkách

Ponorné čerpadlo od Parkside se slevou 30 %: Poradí si s vodou v až 7metrových hloubkách
Ilustrace: Arecenze

Ponorné čerpadlo Parkside PTPK 400 B1 je vynikající volbou pro efektivní odčerpávání čisté vody z bazénů, studní nebo jiných prostor. S výkonným motorem, plovákovým spínačem a univerzálními adaptéry je snadno použitelné a přináší spolehlivý výkon i při hlubokém ponoření. Na lidl-shopu najdete právě teď toto čerpadlo se slevou 30 %, a to za 700 Kč. Původní cena činila 1 000 Kč. 

Ponorné čerpadlo od Parkside je nyní o 300 Kč levnější!

Klady

  • Výhodná cena
  • Dostatečný výkon
  • Snadná manipulace

Zápory

  • S použitím delší hadice lehce klesá výkon
700 Kč Původní cena 1 000 Kč
  • Spolehlivé a bezpečné použití – 400W motor s dlouhou životností poskytuje čerpadlu Parkside dostatečný výkon pro účinné odčerpání vody z různých prostor. Tepelná ochrana proti přetížení se zase postará o vaši bezpečnost při dlouhodobém provozu.
  • Možnosti využití – Čerpadlo Parkside PTPK 400 B1 je ideální pro vyprazdňování bazénů a odvodnění prostor díky maximální hloubce ponoření cca 7 m. Dále je použitelné i pro mírně znečištěnou vodu s pevnými částicemi do průměru 5 mm.
  • Snadná manipulace – Automatické zapnutí a vypnutí čerpadla podle hladiny vody zajistí plovákový spínač. Manipulaci a přenášení čerpadla vám zase zjednoduší robustní tělo s praktickým držadlem.
  • Připojení a příslušenství – Čerpadlo Parkside PTPK 400 B1 je dodáváno s několika užitečnými adaptéry pro snadné připojení k různým typům vodovodních systémů. Patří zde hadicový adaptér se zpětnou zarážkou pro standardní velikosti hadic (13 mm, 19 mm, 25 mm a 38 mm), připojení pro vnitřní závit o průměru 33,3 mm (G1″) a úhlový adaptér s přípojkou na vodovodní kohoutek s vnitřním závitem o průměru 44,9 mm (G1½“). Dále se v balení nachází nylonové lano o délce cca 8 m.
  • Technické údaje a rozměry –  Maximální dopravní množství činí až 10 000 litrů vody za hodinu – to je ideální pro efektivní přečerpávání i velkých objemů vody. Čerpadlo od Parkside je schopno manipulovat s vodou o maximální teplotě 35 °C, jeho rozměry jsou přibližně 17 x 19 x 29 cm (průměr x šířka x výška) a je dodáváno s 10m síťovým kabelem. Celková hmotnost čerpadla, včetně kabelu, je přibližně 3,7 kg.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.