Menu

Ponořte se do akčního světa limitované edice hry Far Cry 6 se slevou 30 %

Ponořte se do akčního světa limitované edice hry Far Cry 6 se slevou 30 %

Ponořte se do neúprosného světa Far Cry 6, kde se rozehrává epický boj za svobodu v karibském ráji Yara. Sledujte dramatický příběh, kdy se stanete součástí revoluce proti krutému diktátorovi Antonu Castillovi, a prozkoumejte rozsáhlý a dynamický svět plný nečekaných výzev a nezapomenutelných postav.

Limitovanou edici hry Far Cry 6, která nabízí nejen základní hru, ale také exkluzivní obsah, nyní naleznete na Alze se slevou 30 %! Místo původních 249 Kč za ni teď zaplatíte pouze 174 Kč, a to díky akčnímu kódu ALZADNY30. Na jaké dobrodružství se s touto limitkou můžete těšit?

Limitovaná edice hry Far Cry 6 pouze nyní za 174 Kč!

Far Cry 6 je adrenalinem nabitá akční hra, která vás zavede do světa Yary, kde se zapojíte do revoluce proti krutému diktátorovi Antonu Castillovi. S bohatým prostředím, pestrým výběrem postav a revoluční herní mechanikou tak nabízí nezapomenutelný zážitek plný akce a dobrodružství.

174 Kč Původní cena 249 Kč
  • Příběh a postavy – Hra Far Cry 6 sleduje příběh Dani Rojase, místního obyvatele Yary, který se zapojuje do revoluce proti diktátorovi Antonu Castillovi. Ten slibuje obnovení slávy karibské Yary, avšak jeho režim zemi spíše táhne ke dnu.
  • Revolutionary gameplay – Jako hráči se ve hře Far Cry 6 zúčastníte revoluce proti režimu diktátora a musíte se rozhodnout, jak se k celé situaci postavit a diktátora svrhnout ze sídla moci. Rozsáhlý svět Yary nabízí různorodé možnosti misí, vedlejších úkolů a aktivit, které vám umožní zapojit se do boje za svobodu.
  • Svět a prostředí – Yara je fiktivní karibský ostrov, který je sociálně rozdělen a zdevastován po letech utlačování a ekonomických sankcí. Prozkoumat můžete různé lokace, včetně džunglí, menších měst či hlavního města Esperanza.
  • Herní mechanika –  Ve hře Far Cry 6 máte možnost zvolit si postavu Dani Rojase jako muže nebo ženu. Bojový systém je založen na kombinaci střelby, strategie a používání různých zbraní a vozidel. Dále můžete využít zvířecích společníků, jako je třeba jezevčík Chorizo, který vám dokáže pomoci i v boji.
  • Exkluzivní obsah – Limitovaná edice hry Far Cry 6 zahrnuje základní hru a Jungle Expedition Pack s exkluzivními skinem, zbraní a přívěskem na zbraň.
  • Kompatibilita s konzolemi Xbox – Hra Far Cry 6 je plně optimalizována pro konzole Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.