Robotický vysavač Ecovacs je v Black Friday téměř o 50 % levnější: Prémiový a soběstačný | Arecenze
Menu

Robotický vysavač Ecovacs je v Black Friday téměř o 50 % levnější: Prémiový a soběstačný

Robotický vysavač Ecovacs je v Black Friday téměř o 50 % levnější: Prémiový a soběstačný

Robotické vysavače se s postupem času stávají hrdými společníky každé domácnosti. Není se čemu divit, nejlepší modely vysavačů vám zajistí dokonale čisté podlahy bez manuální námahy. Jedním z nich je i robotický vysavač Ecovacs Deebot T10 Turbo, který je možné zakoupit v rámci Black Friday za zvýhodněnou cenu 14 990 korun. Přitom jeho cena před slevou převyšovala pomyslnou hranici 23 000 korun. Využijte této omezené nabídky a pořiďte si pomocníka, díky kterému uklízení nebylo nikdy snazší. Specifikace, recenze či další e-shopy, které nabízí tento produkt naleznete na Heurece.

Robotický vysavač pro náročné

Robotický vysavač s mopem Deebot T10 Turbo je obdařen hned několika zajímavými funkcemi, které zajistí skutečně čisté podlahy, ať už je jejich povrch jakýkoliv. Funkce TrueMapping s navigačním kamerovým systémem AIVI 3.0 zajistí včasnou detekci překážek a dokonale zmapovaný prostor. Výkonný motor zase poskytne hloubkový úklid, který probíhá ve 4 fázích. Zmínit ale musíme i mopovací systém OZMO Turbo 2.0 na bázi vysokofrekvenční rotace, který s dokáže poradit i s odolnými a zaschlými skvrnami.

I přes relativně malé rozměry je robotický vysavač opatřen vysokokapacitní baterií, která dokáže vydržet na jedno nabití až 260 minut. Robot se zvládne nabít i bez vaší asistence v dokovací základně, kde se zároveň i opětovně nabije. Samozřejmostí je připojení na Wi-Fi nebo přes mobilní aplikaci Ecovacs Home. Díky asistentu YIKO můžete robotický vysavač navíc ovládat i hlasem. Jedná se zkrátka o chytrého pomocníka, kterého si díky jeho funkcím okamžitě zamilujete.

Hlavní parametry, které je dobré zmínit

  • Integrovaná kamera, která podporuje technologii AIVI 3.0, díky které je orientace v prostoru ještě dokonalejší
  • Hlasový asistent YIKO pro snadné ovládání vysavače hlasem
  • Ovládání pomocí WI-FI či mobilní aplikace Ecovacs Home
  • Technologie, která dokáže detekovat možné překážky
  • Suché i mokré vysávání
  • Funkce TrueMapping 2.0

Hloubkový úklid bez námahy

Robotický vysavač disponuje silným motoru a výkonu 3 000 Pa, díky kterému je schopen zbavit podlahy všech nečistot a prachu. Model má jeden hlavní plovoucí a dva boční rotující kartáče. Celý úklid probíhá ve 4 fázích a jak už bylo výše popsáno, na jedno nabití dokáže vysávat až 260 minut. Problém pro něj nejsou ani odolné a zaschlé skvrny, se kterými si často konkurenční přístroje neumí poradit.

Samočistící nabíjecí stanice

Moderní nabíjecí stanice se samočistící funkcí dokáže robota vyčistit po každém návratu do základny. Mopovací podložky vyčistí a následně je dokonale osuší pro další použití. Proces samočistění můžete snadno nastavit dle vašich preferencí i několikrát za sebou pro ještě větší pocit čistoty. Díky samočistící funkci jsou eliminovány nepříjemné pachy a bakterie. Pro ještě kvalitnější vysávání výrobce doporučuje používat speciální čistící prostředek Ecovacs, který se přidává do nádržky na vodu.

TrueMapping 2. 0 nová generace navádění robotických vysavačů

Mnoho konkurenčních robotických vysavačů má čas od času problém s orientací v náročně dispozičně řešeném prostoru. S TrueMapping nové generace je vysávání přesnější a efektivnější. Technologie TrueMapping 2.0 totiž vytváří přesnou mapu prostoru pro pohyb robota. Trajektorii úklidu si robot volí automaticky pro co možná největší efektivitu. Dokáže detekovat nežádoucí objekty a předcházet nežádoucím srážkám až 4x přesněji než běžně používané senzory LDS.

 

Zdroj fotek: Ecovacs

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.