Menu

Přenosný pracovní a upínací stůl Parkside o 200 Kč levnější: Krátkodobě je skoro zadarmo

Přenosný pracovní a upínací stůl Parkside o 200 Kč levnější: Krátkodobě je skoro zadarmo

Přenosný pracovní stůl od Parkside kombinuje robustní konstrukci s pohodlím a efektivitou. S nosností 150 kg, nastavitelnými upínacími čelistmi a kompaktním designem se stává ideální volbou pro precizní práci doma i na cestách. Na lidl-shopu byl tento kousek zlevněn o 28 % – místo původních 700 Kč za něj teď zaplatíte pouze 500 Kč!

Přenosný pracovní a upínací stůl je právě teď na lidl-shopu o 200 Kč levnější

Klady

  • Snadná montáž, skladnost a přenositelnost
  • Bytelná konstrukce
  • Vysoká nosnost

Zápory

  • Měkčí materiál pracovních desek
500 Kč Původní cena 700 Kč
  • Konstrukce a design – Robustní ocelový podstavec zajišťuje pracovnímu stolu značky Parkside stabilitu a odolnost během práce. Sklapovací mechanismus vám umožní stůl snadno sklopit pro úsporu místa při jeho skladování nebo přepravě. Kompaktní rozměry a lehká hmotnost usnadňují manipulaci a přenášení. Ve složeném stavu měří stůl cca 605 x 945 x 155 mm (Š x V x H), v rozloženém stavu přibližně 605 x 790 x 630 mm. Hmotnost stolu činí pouhých 6,3 kg.
  • Pracovní vlastnosti – Vysoce kvalitní polotvrdé dřevovláknité desky s natištěnou stupnicí (mm/cm/palec) vám umožní přesnou práci a měření. 4 nastavitelné upínací čelisti z umělé hmoty, kterými pracovní stůl Parkside disponuje, poskytují pevné a rychlé upnutí různých typů obrobků a nastavitelný rozsah napínání (max. 235 mm) a upínání (max. 85 mm) umožní práci s různě velkými materiály.
  • Nosnost a manipulace – Maximální nosnost cca 150 kg umožňuje manipulaci s těžšími materiály. Komfortní klikový systém zajistí plynulou a bezproblémovou manipulaci s materiálem a nastavení stolu dle vašich potřeb bez zbytečné námahy.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.