Menu

Sháníte vestavnou myčku? Tento oblíbený model je teď o 44 % levnější

Sháníte vestavnou myčku? Tento oblíbený model je teď o 44 % levnější

Rozbila se vám myčka na nádobí a rychle sháníte novou? Či jste již nespokojení s výkony starého spotřebiče? Využijte nyní výrazné slevy na vestavný model značky Philco, který nabízí extrémně dobrý poměr cena/výkon mezi svými konkurenty na trhu.

Charakteristika modelu Philco PD 105EABIS

Philco PD 105EABIS je úzkou vestavnou myčkou, která se s šířkou 45 cm vejde pohodlně do malých kuchyní a bytů. Objemově ovšem pojme až 10 sad nádobí, které naskládáte do dvou výsuvných zásuvek a praktického košíku na příbory.

Spotřebič nyní nabízí hned několik obchodů za 4 990 Kč, tzn. za pouhých 56% původní ceny. Standardní ceny podobných myček jsou přitom až trojnásobné. U řady e-shopů si nyní lze přístroj pořídit s prodlouženou zárukou, a to třeba úplně zdarma.

Energetická třída u myček tolik neznamená

U myček na nádobí se provozní náklady rozpočítávají mezi spotřebovanou vodu a energii; elektřina přitom netvoří závratnou položku. Spotřeba modelu Philco PD 105 EABIS s energetickou třídou E čítá 76 kW/h/100 cyklů, což při současné průměrné ceně 8 kč/kW/h znamená 608 kč/100 cyklů. Spotřeba nejúspornějších myček přitom činí 45kW/h, tzn. 360 kč/ 100 cyklů. Pustíte-li myčku každé dva dny, činí roční rozdíl 453 kč.

Myčky s energetickou třídou A či B se přitom prodávají standardně za 12 000-15 000 kč. Při ceně 4 990 Kč za model Philco PD 105 EABIS je zřejmé, že příplatek za úsporný spotřebič by byl při životnosti myček jednoznačně prodělečný.

Šetří nervy i peněženku

Philco PD 105 EABIS vás potěší i v dalších parametrech. Spotřeba vody na cyklus činí 11 l, což je mezi úzkými myčkami podprůměrná hodnota. Třída účinnosti čištění i sušení A zajistí dokonale umyté nádobí i při úsporném programu.

Funkce odloženého startu umožňuje sepnutí myčky v době levnějšího účtování energií, a tudíž úsporu vašich peněz. Dále spotřebič disponuje ochranou proti přetečení, čímž je vyloučen nechtěný únik vody do vaší kuchyně. S hlučností 47 dB během chodu přitom myčka sotva přehluší běžný šum v bytě. Představuje tak ideálního pomocníka pro klidná víkendová odpoledne.

5 krátkých a efektivních programů

V závislosti znečištění vašeho nádobí máte výběr z hned 5 programů mytí, variující délkou cyklu i teplotou ohřívané vody. Základní program Super (65 °C) vám již za 50 minut vrátí veškeré nádobí umyté. Se silně znečištěným nádobím si poradí o něco delší Intenzivní program (65 °C). Spěšné umytí zajistí Rychlý program (40 °C), jehož délka cyklu činí pouhých 30 minut. Ani program ECO, šetřící maximálně náklady na mytí, však nepřesahuje časem 3,5 hodiny a předstihuje tak většinu ekoprogramů jiných modelů dražších značek. Program – Hygiena – přihřívá vodu až na 70 °C. Umožňuje tak provedení občasné desinfekce spotřebiče od nežádoucích mikroorganismů, které se na zbytcích pokrmů často vyskytují.

Estetický kousek s praktickým ovládáním

Ovládání myčky Philco PD 105 EABIS je snadné a velmi intuitivní. LED diody na přední straně spotřebiče umožnují přehled o právě probíhající fázi cyklu. Přední panel je opatřen i všemi ovládacími tlačítky, díky čemuž máte nad chodem přístroje neustálou kontrolu. Ochranu vašich malých ratolestí, nakukujících do myčky během chodu, zajistí dětský zámekNerezový design spotřebiče je elegantní, a přitom natolik univerzální, že padne do každé dnešní kuchyně.

Recenze mluví jasně pro

V uživatelských hodnoceních dostává myčka Philco PD 105EABIS nejlepší možná hodnocení. Spotřebitelský test dTest dává myčkám značky Philco hodnocení srovnatelné s konkurenty mnohonásobně dražších značek. Pořízení myčky na nádobí slibuje obrovskou úsporu vody i energie pro její ohřev. Vy navíc svůj volný čas nemusíte trávit u dřezu a využít ho pro zábavné aktivity či relaxaci. Myčka Philco PD 105EABIS nudnou práci odedře za vás a vy si můžete již za 30 minut uvařit do oblíbeného čistého hrnku další kávu. Využijte přehledného srovnání cen na Heurece a nakupte model se 44 % slevou ještě dnes!

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.