Menu

Nevíte co dát sestře na Vánoce 2023? Máme 5 tipů, které ji potěší

Nevíte co dát sestře na Vánoce 2023? Máme 5 tipů, které ji potěší

Vybírat dárek k Vánocům pro sourozence je kolikrát nelehký úkol. I když se sourozenci dobře znají, trefit se jim do vkusu, aniž by se člověk musel ptát, co k Vánocům chtějí a pokazil jim tak překvapení, není jednoduché. Dobrá zpráva je, že některé tipy na dárky mají potenciál potěšit každou sestru a do zimního období jsou jako dělané!

Kitos konvička na čaj se šálkem Kočka

Zejména v chladných zimních měsících přijde člověku k duchu šálek horkého čaje. A v případě, že čaji vaše sestra zrovna neholduje, nic nebrání tomu, aby si do konvičky připravila horkou čokoládu, kávu či jakýkoliv jiný oblíbený nápoj. Konvička Kitos potěší v prvé řadě milovníky koček, kterých je mezi lidmi celá řada. Vesele barevné provedení koček oživuje jinak bílou soupravu. Ta má veliký objem, díky čemuž se do ní vleze nemalé množství čaje. Ke konvičce je přidaný šálek, takže pořádání čajových dýchánků v domácím prostředí už nic nebrání.

Olivie Stříbrný prsten Tlapky

Abychom nediskriminovali milovnice psů, i pro ty se v letošní vánoční nabídce něco najde. Nošením minimalistického, ale zároveň elegantního stříbrného prstýnku jeho majitelka celému světu jasně naznačí, jaká zvířata má nejraději. Protože tlapky jsou vyvedené na stříbře a prsten do sebe nemá vsazený drahý kámen, existuje menší šance, že dojde k jeho poškození či nalomení. V případě zájmu jde prsten doplnit náušnicemi s motivem tlapek a vytvořit tak celou sadu. Prstýnek je užší než řada v současnosti prodávaných prstenů, takže je možné ho mít nasazený i během práce a nezavazí, příjemně se nosí.

Elektrická dečka Sencor SUB 190

Během zimy je ještě více než v ostatních ročních obdobích důležité, aby člověk dbal na své zdraví a nevystavoval se riziku teplotního šoku či onemocnění. K lepšímu zdraví napomáhá elektrická dečka. Ušetříte tím za topení, protože místo vytápění celého pokoje stačí před spaním zapnout dečku, která vyhřeje pouze postel samotnou. Dečku lze rovněž použít během dívání na televizi, kdy člověk sedí delší dobu na jednom místě a potřebuje se zahřát. Půjde tak o vhodný doplněk ke sledování vánočního programu. Zahřívací dečka ženám prospívá i během bolestivé menstruace – teplo vyhřívající břicho má sílu umenšit křeče. Dle ohlasů dečka pomáhá rovněž při bolesti zad. Materiál je příjemný na dotek a dečka má dva stupně síly, takže jde nastavit, jak silně má hřát.

Kneipp dárková sada masážních olejů

Dárkové sady jsou vánoční klasikou, která nikdy nezklame. I letos se jich prodávají desítky. Jde jen o to trefit se obdarované do vkusu, což závisí na tom, jakou kosmetiku používá, kterou značku má nejraději… Ale některé dárkové sady mají univerzální použití. Dárková sada masážních olejů Kneipp potěší všechny sestry, mladé i starší, které mají namožené svaly, chodí do práce anebo do školy a potřebují ulevit od bolesti či strnulosti. Tři odlišné vůně, mezi nimiž nechybí například Divoká růže či Mandlové květy, zaručí, že na své si přijde každý. Masážní oleje nejenom příjemně voní, ale rovněž je po nich hebká kůže. Aplikace je jednoduchá a olejíčky se dobře vstřebávají.

Úniková hra ESCAPE ROOM mini

Únikové hry stále v České republice nejsou tak známé, jak by si zasloužily, ale jejich věhlas pozvolna roste. Mohou se odehrávat v libovolném prostředí, například na vesmírné lodi či ve strašidelném domě. Co je spojuje, je, že během časového limitu se musí hráči dostat na svobodu a rozlousknout společnými silami řadu hádanek a rébusů. Jinými slovy, jde o ideální příležitost, jak strávit čas se sestrou a pobavit se.

Kromě únikových her, které probíhají v herních centrech, existují i deskové varianty, které člověk snadno zahraje v pohodlí domova. Dobrým příkladem je úniková hra ESCAPE ROOM mini pro dva hráče, kterou si můžete snadno zahrát se sestrou a zjistit, jestli dokážete jako tým přemoct všechny překážky. Bez aktivní spolupráce se žádná úniková hra neobejde. Jednotlivé scénáře hry jsou propracované a hra lehce vtáhne do děje.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.