Menu

Oblíbené regály se slevou 30 % za pakatel! Zorganizujte svůj prostor s Parksidem

Oblíbené regály se slevou 30 % za pakatel! Zorganizujte svůj prostor s Parksidem

Chcete efektivně využít svůj prostor v dílně či na zahradě? Parkside přináší vysokozátěžový regál s 5 policemi nyní se slevou 30 %! S jeho stabilní konstrukcí a vysokou nosností je ideální pro všechny vaše skladovací potřeby. Na lidl-shopu jej nyní koupíte o 300 Kč levněji, a to za pouhých 700 Kč.

Regál Parkside s vysokou nosností byl zlevněn o 30 %, na lidl-shopu jej zakoupíte za pouhých 700 Kč

Klady

  • Výhodná cena
  • Vysoká nosnost
  • Snadná manipulace

Zápory

  • Tak lehký, že při nízkém zatížení se může převrhnout (doporučujeme ukotvit)
  • Pro montáž je potřeba více lidí
700 Kč Původní cena 1 000 Kč
  • Konstrukce a nosnost – Konstrukce tohoto regálu je vyrobena z pozinkované oceli, což zajišťuje stabilitu a odolnost proti korozi. Každá policová deska pak má schopnost unést až cca 160 kg, přičemž nosnost je rovnoměrně rozložena – to vám zaručí bezpečnost při skladování opravdu těžkých předmětů.
  • Montáž a údržbaRegál Parkside je vybaven nástrčným systémem, který usnadňuje jeho montáž. Pro snadné sestavení je však potřeba alespoň dvou lidí. Výškově nastavitelné police umožňují flexibilní uspořádání věcí a přizpůsobení regálu vašim potřebám.
  • Materiál a rozměry – Kombinace pozinkované oceli a tvrdých dřevěných vláknitých desek (HDF) zaručuje odolnost a dlouhou životnost regálu Parkside. Jeho rozměry cca 180 x 90 x 40 cm poskytují dostatek prostoru pro efektivní uspořádání všech věcí a s celkovou hmotností přibližně 13,1 kg je tento regál poměrně snadno přenositelný a umožňuje jednoduchou manipulaci
  • Kladná hodnocení zákazníků – Na lidl-shopu si tento regál značky Parkside vysloužil celkové hodnocení 4,6 / 5 a 92 % zákazníků produkt doporučuje. Dle uživatelských recenzí jde o poměrně kvalitní regál za příznivou cenu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.