Recenze a porovnání Micro Mini | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Micro Mini

Doporučujeme Při nákupu v kategorii koloběžek pro děti

Datum doporučení: Březen 2019

84,7 % Celkové hodnocení
  • Nízká hmotnost
  • Pomocné kolečko - stabilita
  • Lehce vyšší cena
  • Pouze pro nejmenší - nízká nosnost
1 600 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Micro Mini je, jak již název naznačuje, určena opravdu těm nejmenším. Je navržená tak, aby pomáhala malým dětem držet stabilitu. Zatáčí nakloněním řídítek a přenesením váhy. Brzdu má nášlapnou na zadním kolečku. V případě, že by vám tato varianta nevyhovovala, je možné dokoupit a na koloběžku dodatečně namontovat i ruční brzdu. Konstrukce je z lehkého hliníku, což je jeden z důvodů, proč je koloběžka tak krásně lehká. Se vším všudy neváží ani dva kilogramy a ani vaše malé dítě tedy nebude mít problém ji někam přenést.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Micro

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Hliník

Brzdy

Nášlapná

Možnost dokoupit náhradní díly

Ano

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Výrobci předurčili tento výrobek dětem od dvou let, minimální výšku nestanovili, ale nosnost ano, ta v tomto případě povoluje jezdce do 20 kilogramů. Šířka řídítek je 30 cm a výška fixních 67 centimetrů. Je nutné vzít potaz, že s touto hodnotou nelze hýbat, jak jste možná od jiných koloběžek zvyklí. Výhodou ale je, že celá tyč s řídítky lze vyndat a koloběžku tak můžete snadno složit. A druhou výhodou je, že v případě, že se něco na koloběžce porouchá, seženete náhradní díly jednoduše na stránkách výrobce.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

1,9

Nosnost (kg)

20

Výška řídítek (cm)

67

Šířka řídítek (cm)

26

Délka koloběžky (cm)

30

Délka nášlapu (cm)

30

Výška nášlapu (cm)

5.5

Velikost kol (přední / zadní)

4,7" / 3,3"

Hodnocení dalších uživatelů

Většina rodičů si v internetových recenzích chválí, že je tato koloběžka skutečně stabilní a perfektně vyhovuje jejich malým dětem, které se tak naučí snadno jezdit. Oceňují také její skladnost a nízkou hmotnost. Výtky se téměř neobjevují a když už, týkají se například nízké nosnosti, která znemožňuje jezdit dvěma dětem naráz, nebo právě lehce vyšší ceny.

Naše hodnocení a závěr

Dětská koloběžka Micro Mini je perfektní pro začínající „koloběžkáře“. Svou konstrukcí pomůže získat stabilitu dětem již od dvou let věku. Je také velmi lehká, vyrobená z hliníku. Na dětskou koloběžku je o něco dražší model, avšak i v uživatelských recenzích se dočteme, že za tento výrobek se vyplatí připlatit, její majitelé jsou s ním spokojení. Řídítka mají v tomto případě fixní výšku 67 centimetrů a maximální nosnost koloběžky je 20 kilogramů. Hledáte-li tedy něco spíše pro větší děti, doporučujeme například model Yedoo Wzoom New, který svou stokilovou nosností vyhoví i mnohým dospělákům.

1 600 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá, Daniel Černý | Datum: | Produkt: Micro Mini | Hodnocení: 84,7 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Micro Mini

Micro Mini

1 600 Kč Orientační cena