Menu

Recenze a porovnání CPA Halo 11

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Mobily pro seniory

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Velká tlačítka a dostatečné rozestupy mezi nimi
  • Vybavenost funkcemi
  • Horší výdrž baterie
900 Kč Orientační cena

Koupit v obchodě:

Základní parametry

CPA Halo 11 je model jako dělaný pro seniory nebo velmi nenáročné uživatele, kteří očekávají od telefonu pouze základní funkce a spoléhají spíše na jeho spolehlivost a odolnost.

Telefon disponuje displejem o úhlopříčce 2,4 palce a rozlišením 220 x 176 pixelů, což znamená slušné zobrazovací vlastnosti a poměrně dobrou čitelnost. Co se týká konstrukce na první pohled vás na telefonu zaujme především klávesnice, která nabízí velká tlačítka s dostatečnými rozestupy i pro méně šikovné jedince. Hmotnost 85 gramů by také neměla znamenat výraznější problémy i pro méně zdatné uživatele a telefon by měli vydržet v ruce i dlouhou dobu.

Technické parametry

Telefon disponuje baterií o kapacitě 900 mAh, což je poměrně běžná hodnota u mobilů podobného zaměření a v praxi znamená spíše podprůměrnou výdrž v pohotovostním režimu 240 hodin. Praktickým bonusem v ohledu napájení je pak nabíjecí stojánek, který odstraňuje problémy s titěrným zapojováním napájecího kabelu. Z pohledu funkcí telefon také nabízí poměrně slušnou nabídku a můžete se tak těšit například na FM rádio, MP3 přehrávač nebo svítilnu. Telefon je vybaven také fotoaparátem s menším rozlišením 0,3 Mpx, který dokáže pořídit snímky v základní kvalitě a SOS tlačítkem, které v případě nouze po stisknutí zavolá pomoc na díky lokalizační schopnosti.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Hmotnost (g) 85
Kapacita akumulátoru 900
Úhlopříčka (v palcích ") 2,4
Rozlišení displeje 220x176
Fotoaparát Ano
SOS tlačítko Ano

Závěr

Celkově telefon hodnotíme pro účely starších lidí nebo uživatelů s malými nároky velice kladně. Místo v našem výběru si vydobyl především díky praktické stavbě a velmi kvalitní klávesnici. Za jeho dominantu lze považovat také slušné vybavení funkcemi.

900 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze CPA Halo 11

CPA Halo 11

900 Kč Orientační cena