Menu

Porovnávací test & recenze
nejlepších Remosek

Aktualizováno:
Duben 2021
Autor:
Veronika Vyskočilová, Iveta Polášková

V kategorii remosek pro početnější domácnosti doporučujeme

Remoska Tria

4 500 Kč

Orientační cena

Jakou Remosku vybrat dle srovnání

Multifunkční

Remosky pro početnější domácnosti

Doporučujeme
Remoska Tria
Orientační cena 4 500 Kč
S okénkem

Remosky pro početnější domácnosti

Doporučujeme
Remoska R22F Grand
Orientační cena 3 600 Kč
Bez okénka

Remosky pro početnější domácnosti

Doporučujeme
Remoska R22 Classic
Orientační cena 3 000 Kč
S okénkem

Remosky pro menší domácnosti

Doporučujeme
Remoska R 21F Original
Orientační cena 2 700 Kč
Bez okénka

Remosky pro menší domácnosti

Doporučujeme
Remoska R21 Original
Orientační cena 2 500 Kč

Remoska je tradiční český produkt používaný v domácnostech již šedesát let. Jeho popularita je díky univerzálnosti použití a snadné obsluze opět na vzestupu a pozvolna se stává nedílnou součástí nejen těch tradičních, ale také mnohých moderních kuchyní.

I když pojem Remoska v naší krajině zobecněl, a mnozí z vás si představí různé výrobky mnoha značek, lze pod tímto označením hledat jen produkty značky Remoska. Ta navazuje na podnik Remos, který se právě výrobou těchto zařízení proslavil již v 50. letech minulého století. Na této stránce najdete porovnání všech variant tohoto tradičního kuchyňského pomocníka značky Remoska, nikoli všech pečicích mís. Na produkty ostatních značek jsme se zaměřili ve speciálním porovnání pečicích pánví.

Remosky nové generace jsou, stejně jako jejich předchůdkyně, elektrické pečicí mísy, které zajišťují pečení topnou spirálou umístěnou ve víku. Pečení ale není jedinou tepelnou úpravou, kterou Remosky zvládnou. Můžete v nich také vařit, smažit, dusit, zapékat, ohřívat či rozmrazovat. Velikostně se tento produkt podobá klasickým vyvýšeným pánvím nebo hrncům. A právě to zaručuje onu zmiňovanou mobilitu.

Remosku můžete používat nejen doma, ale také na chalupě, kde je často nedostatek místa, nebo při kempování s rodinou, kdy využijete napájení z autobaterie. Všestranný nástroj pro přípravu pokrmů vám dnes popíšeme trochu podrobněji. Díky jednotlivým kapitolám budete schopni vhodného výběru Remosky.

Na této stránce najdete porovnání základních modelů Remosky. Ty jsme rozdělily do dvou kategorií podle jejich kapacity. Remosky jsou nabízené ve dvou velikostních variantách – pro menší a pro větší domácnosti.  V každé z kategorií najdete srovnání dvou modelů, které se od sebe liší typem víka. Jeden model má víko s průhledovým okénkem, druhý typ víka je bez průhledu. Při výběru jsme vycházeli z přehledu dostupných modelů, kromě limitovaných edic.

Základními parametry, které při jejím výběru budete zohledňovat, je objem, příkon a materiál. Všechny tyto údaje jsme zahrnuli také my do našeho výběru a v článku Jak vybrat Remosku jsou důkladně rozebrány, abyste věděli, proč je který z nich důležitý a co vlastně jednotlivé hodnoty znamenají.


Nejlepší Remosky dle srovnání

Remosky pro početnější domácnosti

Varianta výběru Vzhled a název Klady vzhledem k podkategorii Zápory vzhledem k podkategorii Orientační cena Aktuální cena

Multifunkční

Recenze Remoska Tria
Remoska Tria

Více využití

Vhodná na indukci

Vyšší cena

Poměrně těžká

4 500 Kč Zobrazit nabídky

S okénkem

Recenze Remoska R22F Grand
Remoska R22F Grand

Velký objem

Možnost nerovnoměrného propečení

3 600 Kč Zobrazit nabídky

Bez okénka

Recenze Remoska R22 Classic
Remoska R22 Classic

Vysoký příkon

Velký objem

Relativně nízká cena

Vyšší hmotnost

Nemá odnímatelný kabel

3 000 Kč Zobrazit nabídky

Recenze Remoska Tria
Remoska Tria
Recenze Remoska R22F Grand
Remoska R22F Grand
Recenze Remoska R22 Classic
Remoska R22 Classic
Recenze Remoska R 21F Original
Remoska R 21F Original
Recenze Remoska R21 Original
Remoska R21 Original
Ocenění

Multifunkční

S okénkem

Bez okénka

S okénkem

Bez okénka

Kategorie

Remosky pro početnější domácnosti

Remosky pro početnější domácnosti

Remosky pro početnější domácnosti

Remosky pro menší domácnosti

Remosky pro menší domácnosti

Orientační cena 4 500 Kč 3 600 Kč 3 000 Kč 2 700 Kč 2 500 Kč
Objem (l) 4,5/3 4 4 2 2
Tvar Kulatý Kulatý Kulatý Kulatý Kulatý
Průměr / úhlopříčka (cm) 28 29 29 22 22
Příkon (W) 610 580 580 400 400
Materiál víka Různé Nerezový plech s teflonovou vrstvou Nerezový plech s teflonovou vrstvou Nerezový plech s teflonovou vrstvou Nerezový plech s teflonovou vrstvou
Materiál hrnce Hliník s nepřilnavým povrchem Hliník potažený teflonem Hliník potažený teflonem Hliník potažený teflonem Hliník potažený teflonem
Materiál stojánku Tepelně odolný plast Tepelně odolný plast Tepelně odolný plast Tepelně odolný plast Tepelně odolný plast
Skleněné okénko Ano Ano Ne Ano Ne
Hmotnost (kg) 6,5 3 3 2 2
Teplotní rozsah (°C) 160–180 160–180 160–180 160–180 160–180

Recenze Remoska Tria

Recenze Remoska Tria
Multifunkční Remosky pro početnější domácnosti
 • Více využití
 • Vhodná na indukci
 • Vyšší cena
 • Poměrně těžká

Remoska řady Tria v sobě skrývá hned tři kuchyňské spotřebiče. S jedním hrncem dostanete tři různá víka – skleněnou poklici, víko s topným tělesem a soft-tlakové víko. Remosku tak můžete využít jako pečicí pánev, udělat z ní klasický hrnec s pokličkou, případně zvolit soft-tlakové víko pro pomalý způsob vaření pod mírným tlakem. Nabízí objem 4,5 litry pro vaření a 3 litry  pro pečení a je vhodná i na indukční varné desky. Nevýhodu vidíme ve vysoké ceně a poměrně velké hmotnosti, která by vám mohla vadit při častějším přenášení.

Hodnocení ostatních uživatelů

Současní uživatelé jsou všeobecně spokojení, líbí se jim rozšířené možnosti využití, jednoduchost kvalita připravených pokrmů. Negativa nezmiňují, jen občas se objeví poznámka, že ještě větší užitek by přinesl teploměr nebo časovač.

Hlavní výhody a nevýhody

Pokud tato Remoska v něčem vyniká, je to všestrannost, díky různým víkům totiž nahradí troubu, hrnec i hrnec na pomalé vaření. Nevýhody mohou pro někoho spočívat v obtížnějším uskladnění tak velkého přístroje. Za zmínku také stojí vyšší cena.

Závěr

Remoska Tria představuje kvalitní výrobek ověřené české firmy. Oproti ostatním modelům je multifunkční a nahradí několik kuchyňských přístrojů – je tedy vhodná zejména na chaty nebo do malých kuchyní. Investice do jejího pořízení je sice vyšší, dle mnoha spokojených zákazníků však za ty peníze opravdu stojí. Pokud byste však většiny funkcí stejně nevyužili, možná se opravdu podívejte po tradiční a levnější variantě, kterou je například Remoska R22F Grand.

4 500 Kč Orientační cena

Recenze Remoska R22F Grand

Recenze Remoska R22F Grand
S okénkem Remosky pro početnější domácnosti
 • Velký objem
 • Možnost nerovnoměrného propečení

Remoska R22F Grand je jedním z větších modelů této české značky. Dokáže uspokojit potřeby na vaření čtyř a více osob, má totiž dostatečný objem 4 litry. Příkon 580W zajišťuje rychlou přípravu jídla ale bez vysokých nákladů. O klasického modelu velikosti Grand se liší kruhovým průzorem ve víku. Toto okénko umožňuje sledovat průběh přípravy bez nutnosti víko odklápět a upouštět tak teplo. Může se ale stát, že pokrmy budou uprostřed nedopečené, protože na ně přímo nepůsobí teplo ze spirály.

3 600 Kč Orientační cena

Recenze Remoska R22 Classic

Recenze Remoska R22 Classic
Bez okénka Remosky pro početnější domácnosti
 • Vysoký příkon
 • Velký objem
 • Relativně nízká cena
 • Vyšší hmotnost
 • Nemá odnímatelný kabel

Také Remoska Classic R22 patří k modelům, které se pyšní 4litrovou nádobou, a můžeme je tak doporučit i do rodin o větším počtu členů. Jako všechny modely této velikosti, i tuto pohání příkon 580 W, který je ve srovnání s elektrickou troubou velmi nízký. Efektivnímu pečení pomůže také nerezové víko bez kruhového průzoru, pod kterým by jídlo mohlo zůstat nedopečené. Na druhou stranu však není možné kontrolovat proces pečení pohledem. Remosky Classic kopírují tradiční vzhled svých předchůdců, nechybí jim tedy namontovaná držadla. S odnímatelným kabelem u nich naopak počítat nemůžete, ten je doménou modernějších modelů.

3 000 Kč Orientační cena

Recenze Remoska R 21F Original

Recenze Remoska R 21F Original
S okénkem Remosky pro menší domácnosti
 • Nízká hmotnost
 • Menší objem

Variantou vhodnou pro menší domácnosti je Remoska R 21F Original, která umožňuje přípravu dvou porcí jídla. Hliníkový hrnec s nepřilnavou teflonovou vrstvou má objem 2 litry. Spolu s víkem a plastovým stojánkem váží remoska 2 kg, což je velmi příjemná hmotnost, která nebude činit problémy ani méně zdatným jedincům a budete s ní moci i pohodlně cestovat. V nerezovém víku je skleněné okénko, skrz které můžete během přípravy sledovat, co se právě v remosce děje. Nevýhodou je ale nerovnoměrné propečení surovin ve středu remosky. Tomu se dá zabránit položením vrstvy alobalu.

2 700 Kč Orientační cena

Recenze Remoska R21 Original

Recenze Remoska R21 Original
Bez okénka Remosky pro menší domácnosti
 • Nízká cena
 • Menší objem

Remoska R21 Original je menším modelem, který je vhodný pro 2 osoby. Díky objemu 2 litry a lehkým použitým materiálům váží pouze 2 kilogramy, což oceníte zejména při časté manipulaci nebo při cestování. Příkon topné spirály uložené v nerezovém víku je 400 W. Víko samotné nemá skleněný průzor, pokrmy jsou tak rovnoměrněji propečené. Na druhou stranu ale nemáte přehled o tom, co se v remosce právě děje. Hrnec remosky je vyrobený z hliníku a je potažený nepřilnavou teflonovou vrstvou. Můžete tak připravovat bez obav i potraviny bez přidaného tuku.

2 500 Kč Orientační cena


Jak vybrat Remosku

Remoska je původně českým vynálezem elektrotechnika Oldřicha Homuty, po znárodnění se v 50. letech se vyráběla ve státním podniku REMOS. Oblíbili si ji zákazníci nejen u nás, ale i v zahraničí. Pro její praktičnost a pohodlnost při užívání je široce využívána i dnes. Pokud i vy toužíte mít jednu doma, ale nevíte si rady s jejím výběrem, pomůže vám náš nákupní rádce.

Při jejím výběru se vám nabízí několik různých variant a záleží jen na vás, která z nich nejlépe naplní vaše potřeby a očekávání. Proto je před nákupem nezbytné načerpat dostatek hodnotných informací týkajících se jednotlivých parametrů.

Jak vybrat Remosku stručně:

 • Zvolte správný objem – podle počtu členů domácnosti zvolte 2l či 4l model.
 • Zvažte okénko – které usnadní kontrolu jídla, ale může vést k nerovnoměrnému propečení.
 • Vyberte si z několika modelů – liší se designem či dalším příslušenstvím.

Výrobní materiál

Přestože dnes na trhu najdete několik barevných a designových variant Remosek, materiál je vždy stejný. Barevné varianty jsou vytvořené pomocí odlišné barvy povrchové úpravy. Celá Remoska samozřejmě není vyrobena z jediného materiálu. Vzhledem k tomu, že se skládá ze tří částí, je nutné se zaměřit na každou zvlášť.

 • Odnímatelné víko
 • Hrnec
 • Stojánek

Odnímatelné víko

Tento prvek představuje v podstatě „srdce“ samotné Remosky. Nejde totiž jen o běžnou pokličku. V plném nebo částečně proskleném víku je zakomponována topná spirála, která je zdrojem potřebného tepla a stará se o přípravu pokrmů. Samotné víko je vyrobeno z nerezového plechu, který je zárukou dlouhé životnosti a snadné údržby.

Víko je doplněno jedním či dvěma praktickými držadly z tvrzeného plastu. Ta vás ochrání před nežádoucím popálením. Na velkém madle je zároveň umístěn vypínač a do něj je přiveden elektrický kabel. Dále na víku najdete druhé madlo, které usnadní zvedání víka a zároveň umožní bezpečné odložení horkého poklopu na podložku. Ve víku jsou také umístěné ventily, které v průběhu pečení odvádějí přebytečnou páru mimo prostor hrnce.

S okénkem či bez okénka

Během výběru Remosky se určitě dostanete i k tomuto dilematu. Obě varianty přirozeně mají své klady i zápory a je tedy jen na vás, které dáte přednost.

 • S okénkem získáte možnost kontroly pokrmu během pečení, aniž byste museli odklápět víko. To je praktické, neboť odklopením uniká teplo, což se později negativně projeví na délce přípravy i účtu za elektřinu. Na druhou stranu však pod sklem někdy najdete nedopečené místo.
 • Remoska bez okénka bude péct rovnoměrněji. Pro kontrolu bude však nutné víko odklopit. Pokud jste tedy odhodláni neplatit za energie ani o halíř víc, možná bude třeba trochu cviku, než se naučíte odhadovat správnou dobu přípravy i bez průběžných kontrol.

Hrnec

Jedná se o část Remosky sloužící pro přípravu nejrůznějších pokrmů. U některých modelů na hrnci najdete madla pro přenášení. Základním výrobním materiálem je hliník, který ve srovnání například s nerezem lépe vede teplo. Jeho litá varianta je odolnější a snáze odolá připáleninám. Hrnce mají navíc teflonovou nepřilnavou vrstvu. Ta vám umožní bez problému připravovat pokrmy bez oleje ale také zapékání bez připečení.

Stojánek

Třetí díl, na který se hrnec společně s víkem pokládá. Pokud hrnec neměl madla na přenášení, najdete je na tomto stojánku. Stojánek je vyrobený z teplu odolného plastu. Jeho účelem je držet horkou Remosku nad danou plochou – kuchyňskou linkou či stolem.

Tvar, velikost a hmotnost

Od kvality výrobního materiálu se můžete přesunout k designu Remosky. Na první pohled si všimnete, že všechny Remosky vypadají velmi podobně. Mají kulatý tvar hrnce se dvěma uchy, víko s madlem a úchytkou a stojánek. Rozdíly u jednotlivých modelů jsou v barevné variantě, respektive v barvě povrchové úpravy. Druhým rozdílem je okénko, které u některých modelů umožňuje nahlížet během procesu vaření do nádoby.

Třetím, a pravděpodobně i nejdůležitějším, rozdílem je objem či velikost. Remosky jsou k dostání ve dvou velikostech, a to Original a Grand. První z jmenovaných má objem 2 litry a postačí na přípravu 2 až 3 porcí pokrmu. Pro větší rodinu se hodí velikost Grand s objemem 4 litry, což je dostatečná kapacita pro přípravu pokrmu pro 4 a více osob.

S objemem samozřejmě úzce souvisí i celková hmotnost. Té věnujte pozornost hlavně tehdy, když budete Remosku často přenášet nebo s ní dokonce cestovat. Menší modely váží 2 kg, ty větší o kilogram více.

Nákres jednotlivých částí remosky

Příkon

Jedna z nejdůležitějších veličin týkajících se nákupu nové Remosky. Příkon je prezentován ve wattech pod zkratkou „W“. Tento údaj je přímo úměrný také samotnému objemu daného produktu. Čím větší pořídíte Remosku, tím větší je i příkon. Menší Remosky mají příkon 400 W, ty větší pak 580 W. S vyšším příkonem se pojí rychlejší příprava pokrmu, ale na druhou stranu počítejte s tím, že narůstající příkon se úměrně promítne do zvyšujících se nákladů na elektrickou energii.

Zdrojem energie je klasická elektrická zásuvka na 230 V. Využít však můžete i měničů 12 V a 24 V na 230 V. Ty se vám hodí hlavně při kempování nebo při přípravě pokrmů například na odpočívadle. Napájet ji pak můžete z autobaterie.

Ovládání

Vzhledem k tomu, že Remoska je velice jednoduchým typem kuchyňského zařízení, lze to samé očekávat také u ovládání. To je dostupné na ručním madlu, kde naleznete tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Teplotu tedy nelze ovládat, vždy se bude pohybovat v rozmezí 160 až 180 °C.

Další parametry

Jak jsme již zmiňovali v kapitole o tvaru, všechny modely pečicích pánví značky Remoska jsou si víceméně podobné. Přesto se najde několik odlišností či dalších drobností, které vám mohou při výběru pomoct.

 • Odnímatelná zástrčka – je prvkem, který oceníte, pokud nesnášíte, když se vám všudypřítomný kabel motá pod ruce. Po dovaření jej zkrátka odpojíte a ke stolu můžete donést už jen hrnec s poklicí.
 • Další využití hrnce – některé modely je možné vložit do trouby či postavit na sporák, dokonce včetně indukce. Pokud si tedy vyberete jeden z nich, zvýšíte tím variabilitu receptů, které v Remosce připravíte.
 • Soft-tlakové víko – slouží k pomalému vaření pod tlakem. Tento způsob je ideální pro guláše či vývary.

Zásady používání Remosky

Remoska je univerzálním kuchyňským nástrojem s všestranným užitím. Můžete v ní pochutiny dusit, smažit, grilovat a péct (včetně přípravy nejrůznějších moučníků a dezertů). Abyste s produktem byli dlouhodobě spokojeni, je vhodné dodržovat pár zásad používání.

 • Remosku není třeba díky rychlosti přípravy jídla jakkoliv předehřívat. I přes rychlé dokončení pokrmu se tyto výrobky prezentují až 80% úsporou oproti klasickým troubám.
 • Suroviny by se při vaření neměly dotýkat víka. V takovém případě je rozdělte na menší části.
 • Při míchání potravin používejte nástroje, které nepoškrábou povrch Remosky.
 • Neodklápějte víko zbytečně často, aby nedocházelo k úniku tepla.
 • Odnímatelné víko s elektrickým kabelem nikdy nevkládejte do vody, natož do myčky. Vždy jej myjte pouze navlhčeným hadříkem. Využít lze i šetrný saponát.
 • Při odkládání víka dbejte na to, aby teplá vnitřní část směřovala vždy směrem vzhůru.

Cena

Přínos Remosky je velice často srovnáván s klasickou troubou. Pořizovací náklady jsou v tomto případě podstatně nižší. U menšího modelu označeného názvem Original můžete počítat s cenou zhruba od 2000 Kč v závislosti na konkrétním výrobku – zda má okénko či barevnou úpravu. Jen o pár stovek více stojí model velikosti Grand.

Modelový výběr

Předchozí kapitoly se věnovaly všeobecným radám ohledně nákupu nové Remosky. Pokud byste si rádi nějakou pořídili, ale pořád trochu tápete, možná vám pomůže náš modelový výběr, ve kterém popíšeme parametry konkrétního produktu a poukážeme, proč mají pro nakupujícího význam.

Pro modelový výběr jsme zvolili model Remoska Prima P32, který pořídíte za cenu pohybující se kolem 3 000 Kč.

1. Objem: 4 l

Remosky se vyrábějí ve dvou variantách, moc možností volby tedy nemáte. Zatímco objem 2 l vystačí na 2 – 3 porce, větší nádoba poslouží i rodinám o čtyřech a více členech.

2. Okénko: bez okénka

Pokud zvolíte model bez okénka, vzdáte se tím možnosti kontrolovat pokrm během přípravy bez pootevření víka. Tento ústupek vám však Remoska vynahradí v podobě rovnoměrnějšího pečení. Někdy, zejména u starších modelů, totiž docházelo k nedopečení místa pod sklem.

3. Příkon: 580 W

Mezi pečicími spotřebiči jiných výrobců patří Remoska k těm s nižším příkonem. To znamená, že pánev za dobu provozu spotřebuje méně energie a pečení v ní bude úspornější. Vyšší příkon naopak poskytuje spolehlivější záruku rychlého a efektivního nahřátí.

4. Ovládání: bez nastavení teploty

Ovládání Remosky je jednoduché, jediné tlačítko ji zapíná a vypíná. Standardní teplota, které dosáhnete, bude 160 až 180 °C. Pro běžné použití vám bude stačit, pokud se vám přesto zdá příliš nízká, budete se muset poohlédnout po výrobcích jiných značek.

5. Specifika modelu: odnímatelný kabel, madla na stojánku

Remoska Prima je vybavena kabelem, který je možné z držadla víka vypojit. Tato vychytávka bude ku prospěchu všem, kteří ponesou Remosku k servírování na vzdálenější stůl a kabel by jim jen překážel.

Tento model se od jiných liší také umístěním madel. Ta zde nejsou připevněna k hrnci, ale k plastovému stojánku. Můžete tak přenášet obojí najednou.

6. Využití na sporáku či v troubě: není možné

Tento model Remosky není určený na pokládání na sporák či do trouby. Použití na sporáku by mohlo pomoci s prudkým osmažením cibulky, protože pro smažení je spodní ohřev vhodnější. Použití trouby by však bylo neekonomické – Remoska totiž během pečení spotřebuje mnohem méně energie. A protože pečení probíhá v menším prostoru, pokrm se během přípravy v Remosce také méně vysuší.

Často kladené otázky k remoskám

Jakou zvolit remosku?

Výběr remosky je poměrně jednoduchý. Základním parametrem je její objem, který by se měl odvíjet od počtu strávníků, pro které budete v nádobě vařit. Vybrat můžete variantu 2 nebo 4 litry. Promyslete si, zda chcete na pokrm v průběhu přípravy vidět a vyžadujete tak okénko. To může ale vést k nerovnoměrnému propečení. Zvažte zda využijete multifunkční model s třemi různými víky. Nejlepší remosky najdete v našem srovnání.

Co se dá připravit v Remosce?

V Remosce je možné připravovat nejrůznější pečené pokrmy – koláče, maso, zapečené těstoviny. Zkušení kuchaři si troufají i na vánoční cukroví.

Dá se v Remosce regulovat teplota?

Teplotu v Remosce nejde nijak regulovat. Jedinou možností jak teplotu v průběhu pečení snížit je zvednout víko a prostor vyvětrat.

Je možné v Remosce nastavovat programy?

Remoska není vybavena žádnými dodatečnými programy. Jedná se o velmi jednoduché zařízení, které lze pouze zapnout nebo vypnout.

Veronika Vyskočilová je naši dlouholetou redaktorkou. Ve své práci se zabývá především kuchyňskými spotřebiči. Vaření a pečení se věnuje ve svém volném čase, ráda také sleduje trendy v oblasti vaření a přístrojů s ním spojených. Dokáže vám proto poradit s výběrem ideálního přístroje do vaší kuchyně. Její jméno najdete také u smoothie makerů, tyčových mixérů nebo lednic.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Vážení. Zajímalo by mě, proč kupovat remosku a ne multifunkční pečící hrnec. Jaké jsou výhody remosky. Když srovnám cenovou hladinu těchto přístrojů, zdá se mně, že multifunkční není významně dražší a má výhodu nastavení různých teplot a programů. Přesto stále koupi remosky zvažuji.
Děkuji za odpověď Věra Vlčková

věra vlčková

Dobrý den, výhoda Remosky je právě její jednoduchost. Záleží na způsobu vaření, který upřednostňujete. Někdo rád využije mnoho různých funkcí multifunkčního hrnce, jiní uživatele preferují pouze možno vypnout/zapnout. Pro mnoho zákazníků se jedná také o tradiční český výrobek, se kterým mají dlouholetou zkušenost.

Veronika Vyskočilová, redaktor

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Jsou všechny hrnce remosky potaženy stejnou vrstvou- typem teflonu? Některý prodejce má napsáno nepřilnavou vrstvou teflonu (R) a některý nepřilnavou vrstvou teflonu Classic. Děkuji za odpověď

Monika Maštalířová

Dobrý den, v případě podobných rozporů mezi prodejci se vyplatí kontaktovat přímo výrobce. Konkrétně Remoska v poradně na svých stránkách uvádí, že všechny povrchy nejsou stejné – Teflon® Classic je dvouvrstvý a používá se na klasické černé hrnce, zatímco Teflon® Select je třívrstvý a najdete jej u limitovaných barevných edicí.

Iveta Polášková, redaktor

Dobrý den,

mohu si koupit s 1 remoskou / 2l/ 2 hrnce. Jeden na masné pokrmy a druhý na sladké pokrmy. Podle mého mínění by to neměl být problém, ale ve všech prodejnách mi prodavači sděluji, že to není možné.
Děkuji.
M.Vojtíková

Marie Vojtíková

Dobrý den, výrobce nabízí náhradní mísy, které můžete použít u Remosek vyrobených po roce 2013. Mnoho prodejců je ale nenabízí, největší výběr najdete na e-shopu Remosky. . K dvoulitrové remosce s průměrem 22 cm se hodí tato

Veronika Vyskočilová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Jak vám pomohl tento článek?
Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Průměrné hodnocení 4.4 z 45 hlasů