kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Hama Step by Step

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii aktovek

Klady:

Velmi kvalitní

Dostatek reflexních prvků

Zápory:

Vyšší cena

4 000 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Nákup školních pomůcek v sadě je výhodný tím, že můžete pořídit vše najednou, nestane se, že by vám například box na svačinu nevlezl do příslušné přihrádky, a navíc jsou všechny prvky sady v jednom designu, což určitě potěší nejedno dítě. Představitelem německé kvality je potom aktovka Hama, která je dostupná v pětidílné sadě spolu s naplněným penálem, pouzdrem na pomůcky, peněženkou a pytlíkem na cvičební úbor nebo přezůvky.

Pokud se zaměříme na samotnou aktovku, její součástí jsou ergonomicky tvarovaná záda s polstrováním. To je z prodyšného materiálu s ventilačními drážkami, takže nehrozí nadměrné pocení zad. Ergonomicky tvarované a polstrované jsou také popruhy tašky, které můžete utáhnou či povolit v horní i spodní části. Díky kvalitnímu polstrování a nastavitelným popruhům získaly aktovky Step by Step německý certifikát AGR. K ramenním popruhům patří také odnímatelný hrudní popruh, který zajistí, aby aktovka dítěti na zádech seděla pevně a neklouzala.

O bezpečí tašky a její stabilitu se postará zpevněné dno s nožkami, o bezpečí dítěte zase reflexní prvky, které jsou na čele, bocích i popruzích tašky. Odrazku najdete také na přezce otevírání. Aktovka Herlitz je v tomto ohledu ještě lépe vybavená, mimo jiné využitím neonových barev, reflexní prvky tašky Hama jsou ale zcela dostačující.

Rozměrově patří tato aktovka k těm malinko větším, na výšku měří 38,5 cm, na šířku 33 cm a její hloubka je 23,5 cm. Ovšem včetně kapes dokáže pojmout až 20 l a bude tak dostatečně prostorná i pro druhou či třetí třídu. Hmotnost tašky je cca 1 200 g, což je hraniční doporučovaná maximální hmotnost. Z těchto důvodů taška nebude úplně nejvhodnější pro velmi drobné děti, těm bychom doporučili spíše model značky Cool nebo Herlitz.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ano
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ano
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 3.
Výška (cm) 38,5
Šířka (cm) 33
Hloubka (cm) 23,5
Hmotnost (g)  1 200

Uspořádání

Co se týče uspořádání aktovky Hama, má sice klasickou jednu komoru, ale díky množství kapes a dalších prvků, se může dítě naučit pečlivějšímu uspořádání věcí. V hlavní komoře je oddělená zadní přihrádka, která se hodí například pro uložení učebnic. Nejtěžší věci by totiž měly být co nejblíže zádům, takže aktovka nabízí optimální systém rozložení váhy. Ve víku aktovky jsou gumičky pro upevnění penálu, aktovka má uvnitř také karabinu na klíče a malou kapsu na zip.

Zvnějšku potom najdeme termokapsu na uložení svačiny a dvě boční kapsy na zip. Do těch můžete dát například láhev s pitím, peněženku nebo nějaké drobnosti. V penálu jsou potom pastelky, tužka, dvě pravítka, guma, ořezávátko a rozvrh hodin. Spolu s pouzdrem, peněženkou a pytlíkem na přezůvky tak v jedné sadě dostanete téměř vše, co dítě pro začátky školní docházky potřebuje. Drobností může být snad jen pláštěnka, která není součástí sady. V případě potřeby ji můžete dokoupit, záleží hlavně na vašem uvážení, lehčí deštík aktovka snese.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Jedna komora
Termokapsa  Ano
Síťka na láhev s pitím  Kapsa na zip
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ano
Karabina na klíče  Ano

Závěr

Aktovky značky Hama patří k nejkvalitnějším produktům na trhu, v tomto případě ji navíc můžete pořídit s celou výbavou. Aktovka samozřejmě splňuje všechny požadavky na ergonomii, má příjemné polstrování, popruhy nastavitelné ve dvou místech a zpevněné dno. Nechybí jí také dostatek reflexních prvků a má sofistikované vnitřní uspořádání. To bude vyhovovat hlavně pečlivějším dětem, které mají rády věci zorganizované. Před koupí je ale potřeba myslet na rozměry a hmotnost tašky. Vzhledem k většímu objemu sice vydrží dítěti i více let, pokud ale máte doma drobného prvňáčka, mohla by pro něj být příliš velká a těžká.

Další recenze

Kompletní porovnání