Menu

Recenze a srovnání Beurer BY 88

Doporučujeme Při nákupu v kategorii smart chůviček

Datum doporučení: Prosinec 2019

82,1 % Celkové hodnocení
  • Sleduje teplotu
  • Možnost propojit až 4 kamery
  • Kompatibilní i se staršími verzemi OS
  • Neuvedený pozorovací úhel
  • Napájení pouze ze sítě
  • Nemá senzory vlhkosti a kvality vzduchu
3 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Beurer BY 88 je chůvička se spíše základními parametry. Samotná kamera je napájena ze sítě, není možné k tomu použít powerbanku. To by vám mohlo vadit, pokud chůvičku často přesouváte, nebo ji chcete využívat někde, kde zásuvka není – například na zahradě či balkoně. U chytrých chůviček je to ale poměrně běžné. Záběry z chůvičky je možné sledovat i v noci díky infračerveným diodám. Speciální senzor teploty hlídá, zda jsou podmínky v místnosti optimální. Hodnotu jednak zobrazuje v aplikaci, ale také vás v případě změny teploty upozorní.

Upozornění dostanete také v případě, že kamera zaznamená pohyb nebo zvuk. Budete tak hned vědět, že se dítě vzbudilo a vyžaduje vaši pozornost. Není potřeba mít kvůli tomu aplikaci neustále zapnutou. Pokud chcete dítě utišit, můžete na něj mluvit díky obousměrné komunikaci. K uklidnění pomůžou také přednastavené ukolébavky, vybírat můžete z 5 písniček. Zda je možné přehrát i vlastní hudbu výrobce neuvádí. Chůvička bohužel nemá noční lampičku, ta však není u chytrých modelů příliš obvyklá, najdete ji většinou jen u klasických přístrojů.

Parametr Tento produkt
Výrobce Baurer
Napájení dětské jednotky Síť
Noční vidění Infračervené světlo
Senzor teploty Ano
Senzor kvality ovzduší Ne
Senzor vlhkosti Ne
Upozornění na vysokou či nízkou teplotu Ano
Upozornění na zvuk či pohyb Ano
Obousměrná komunikace Ano
Ukolébavky Ano
Noční lampička Ne

Hodnocení kamery

Rozlišení 720p HD je u dětských chůviček běžné. Některé modely, zejména vyšších cenových kategorií, ale dosahují rozlišení i 1080p. Přesto můžete počítat s poměrně kvalitním obrazem. Přiblížit si jej můžete pomocí digitálního zoomu. Aplikace umožňuje ukládání fotografií nebo natočení video záznamu. Sdílet je pak můžete například s rodinou, nebo si je pouze uchovat na památku. Tyto funkce lze využít pouze v aplikaci pro Android. Pozorovací úhel, ani možnost jeho nastavení, výrobce neudává. Kameru lze nastavovat manuálně, nejde tedy o dálkově ovládaný přístroj.

Parametr Tento produkt
Rozlišení kamery 720p HD
Snímání obrazovky Ano
Nahrávání videa Ano
Otočná kamera Ano-manuálně
Zoom Ano

Kompatibilita a obecné informace

Záběry z chůvičky můžete sledovat buď prostřednictvím aplikace, nebo přes internetové rozhraní v počítači. Aplikace je dostupná pro verzi  iOS 7.0 a novější, u Androidu je pak minimální požadavek verze 4.0. Jiné operační systémy aplikace nepodporuje. Výrobce neuvádí, kolik účtů zároveň se může připojit ke sledování. Pokud ale sdělíte jméno a heslo i jiným osobám, budou se moci přihlásit přes něj. K jednomu účtu lze připojit až 4 kamery, což oceníte v případě, že chcete sledovat větší prostor nebo více dětí najednou. Rozměrově se jedná o velmi malou kamerku, která se vejde prakticky kamkoliv. Hmotnost 90 g je také velmi nízká.

Parametr Tento produkt
Kompatibilní verze Android 4.0 a novější
Kompatibilní verze iOS 7.0 a novější
Možnost sledování videa pomocí internetového rozhraní Ano
Počet kamer 4
Velikost (v*š*h) (mm) 89*68*58
Hmotnost (g) 90

Závěr

Beurer BY 88 je chytrá videochůvička, kterou ocení spíše nenároční uživatelé. Neoplývá totiž všemi dostupnými funkcemi. Její výhodou je možnost sledování teploty a upozornění v případě, že přesáhne nastavenou hodnotu. Upozornění obdržíte i při pohybu nebo zaznamenání zvuku. Slabinou je kamera, která není dálkově otočná, její rozlišení je 720p. Uvidíte s ní ale i ve tmě díky infračervenému nočnímu vidění. Děťátko můžete uklidňovat pomocí obousměrné komunikace, nebo jednou z pěti přednastavených ukolébavek.

Jestliže hledáte chůvičku s mnoha funkcemi, otočnou kamerou a senzory vlhkosti a kvality vzduchu, doporučujeme recenzi iBaby Care M7.

3 500 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Beurer BY 88 | Hodnocení: 82,1 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Beurer BY 88

Beurer BY 88

3 500 Kč Orientační cena