Menu

Recenze a srovnání Beurer BY 88

Dobré Celkové hodnocení

v kategorii Chytré/smart chůvičky

Klady

  • Sleduje teplotu
  • Možnost propojit až 4 kamery
  • Kompatibilní i se staršími verzemi OS

Zápory

  • Neuvedený pozorovací úhel
  • Napájení pouze ze sítě
  • Nemá senzory vlhkosti a kvality vzduchu
3 900 Kč Orientační cena

Základní parametry

Beurer BY 88 je chůvička se spíše základními parametry. Samotná kamera je napájena ze sítě, není možné k tomu použít powerbanku. To by vám mohlo vadit, pokud chůvičku často přesouváte, nebo ji chcete využívat někde, kde zásuvka není – například na zahradě či balkoně. U chytrých chůviček je to ale poměrně běžné. Záběry z chůvičky je možné sledovat i v noci díky infračerveným diodám. Speciální senzor teploty hlídá, zda jsou podmínky v místnosti optimální. Hodnotu jednak zobrazuje v aplikaci, ale také vás v případě změny teploty upozorní.

Upozornění dostanete také v případě, že kamera zaznamená pohyb nebo zvuk. Budete tak hned vědět, že se dítě vzbudilo a vyžaduje vaši pozornost. Není potřeba mít kvůli tomu aplikaci neustále zapnutou. Pokud chcete dítě utišit, můžete na něj mluvit díky obousměrné komunikaci. K uklidnění pomůžou také přednastavené ukolébavky, vybírat můžete z 5 písniček. Zda je možné přehrát i vlastní hudbu výrobce neuvádí. Chůvička bohužel nemá noční lampičku, ta však není u chytrých modelů příliš obvyklá, najdete ji většinou jen u klasických přístrojů.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Baurer

Napájení dětské jednotky

Síť

Noční vidění

Infračervené světlo

Senzor teploty

Ano

Senzor kvality ovzduší

Ne

Senzor vlhkosti

Ne

Upozornění na vysokou či nízkou teplotu

Ano

Upozornění na zvuk či pohyb

Ano

Obousměrná komunikace

Ano

Ukolébavky

Ano

Noční lampička

Ne

Hodnocení kamery

Rozlišení 720p HD je u dětských chůviček běžné. Některé modely, zejména vyšších cenových kategorií, ale dosahují rozlišení i 1080p. Přesto můžete počítat s poměrně kvalitním obrazem. Přiblížit si jej můžete pomocí digitálního zoomu. Aplikace umožňuje ukládání fotografií nebo natočení video záznamu. Sdílet je pak můžete například s rodinou, nebo si je pouze uchovat na památku. Tyto funkce lze využít pouze v aplikaci pro Android. Pozorovací úhel, ani možnost jeho nastavení, výrobce neudává. Kameru lze nastavovat manuálně, nejde tedy o dálkově ovládaný přístroj.

Parametr Tento produkt
Rozlišení kamery

720p HD

Snímání obrazovky

Ano

Nahrávání videa

Ano

Otočná kamera

Ano-manuálně

Zoom

Ano

Kompatibilita a obecné informace

Záběry z chůvičky můžete sledovat buď prostřednictvím aplikace, nebo přes internetové rozhraní v počítači. Aplikace je dostupná pro verzi  iOS 7.0 a novější, u Androidu je pak minimální požadavek verze 4.0. Jiné operační systémy aplikace nepodporuje. Výrobce neuvádí, kolik účtů zároveň se může připojit ke sledování. Pokud ale sdělíte jméno a heslo i jiným osobám, budou se moci přihlásit přes něj. K jednomu účtu lze připojit až 4 kamery, což oceníte v případě, že chcete sledovat větší prostor nebo více dětí najednou. Rozměrově se jedná o velmi malou kamerku, která se vejde prakticky kamkoliv. Hmotnost 90 g je také velmi nízká.

Parametr Tento produkt
Kompatibilní verze Android

4.0 a novější

Kompatibilní verze iOS

7.0 a novější

Možnost sledování videa pomocí internetového rozhraní

Ano

Počet kamer

4

Velikost (v*š*h) (mm)

89*68*58

Hmotnost (g)

90

Závěr

Beurer BY 88 je chytrá videochůvička, kterou ocení spíše nenároční uživatelé. Neoplývá totiž všemi dostupnými funkcemi. Její výhodou je možnost sledování teploty a upozornění v případě, že přesáhne nastavenou hodnotu. Upozornění obdržíte i při pohybu nebo zaznamenání zvuku. Slabinou je kamera, která není dálkově otočná, její rozlišení je 720p. Uvidíte s ní ale i ve tmě díky infračervenému nočnímu vidění. Děťátko můžete uklidňovat pomocí obousměrné komunikace, nebo jednou z pěti přednastavených ukolébavek.

Jestliže hledáte chůvičku s mnoha funkcemi, otočnou kamerou a senzory vlhkosti a kvality vzduchu, doporučujeme recenzi iBaby Care M7.

3 900 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Beurer BY 88 | Hodnocení: Dobré
Kateřina se věnuje dětským chůvičkám a dalšímu dětskému zboží nejen z pohledu redaktora, ale také jako dvojnásobná máma. Dokáže díky reálným zkušenostem s produkty snadno odhalit nejdůležitějsí parametry a najít největší výhody, ale i zápory jednotlivých modelů. Chápe, jak je správná a důsledná péče o nejmenší děti pro rodiče důležitá a pečlivě srovnává ty nejlepší produkty, které rodičům každodenní starosti usnadní.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Beurer BY 88

Beurer BY 88

3 900 Kč Orientační cena